- Potovanja (555)
- Novo
- Ne spreglej
- Hoteli
- Opatija in Kvarner
- Namestitve smučanje
- Istra
- Mobilne hiške
- Zimske počitnice
- Glamping in kampiranje
- Terme
- Apartmaji
- Terme Čatež
- Križarjenja
- Šolske počitnice
- Velika noč
- Vikend paketi
- Hrvaška
- Dalmacija
- Luksuzni oddihi
- Slovenska Obala
- Metropole
- Narava in sprostitev
- Ekskluzivni Last minute
- First minute
- Za hišne ljubljenčke
-
Prikaži vse iz kategorije:
- Hoteli
- Mobilne hiške
- Šolske počitnice
- Hrvaška
- Hoteli Hrvaška
- Mobilne hiške Hrvaška
- Istra
Uživajte v razgledu na Brionsko otočje! SUPER CENA za 8-dnevni najem (7x nočitev) mobilne hiške Superior Prestige za do 6 oseb (4+2) v kampu Brioni, Puntižela!
Ne spreglejte vseh aranžmajev in terminov v mobilnih hiškah v kampu Brioni v Puntiželi med dodatnimi možnostmi ponudbe!
Mobilne hiške so le 200 m oddaljene od morja in plaže, zato vam ponujajo idealno priložnost za preživljanje popolnega dopusta v naravnem okolju. Poleg same nastanitve so v avtokampu na voljo tudi številne druge storitve: trgovina s prehranskimi artikli, trafike, kioski za sadje in zelenjavo, rekvizite za plažo in spominke, sveži kruh, pecivo in sladice, restavracija s teraso 40 m od obale, dve kavarni, športna igrišča, možnost izposoje rekvizitov za morje, menjalnice, telefonske govorilnice, internetni kotiček in potapljaški klub. Bivanje v kampu je možno vse leto, medtem ko so trgovine, gostinska ponudba, izposoja rekvizitov itn. v samem kampu na voljo le v času glavne sezone (maj-september), v preostalem času pa so tovrstne storitve na voljo v bližnji okolici.
MOBILNA HIŠKA SUPERIOR PRESTIGE 4+2
Mobilna hiška s površino 32 m2 ima kapaciteto 4-6 oseb in sestoji iz: 2 spalnic, kuhinje, dnevne sobe z dodatnim raztegljivim ležiščem. Vsaka spalnica ima svoj tuš/WC. Hiška ima tudi pokrito leseno teraso (20 m2), opremljeno z mizo, 6 stoli in sedežno garnituro. Hiška je opremljena s klimatsko napravo, SAT-TV, pralnim strojem, hladilnikom z zamrzovalnikom in posodo. Sobe so opremljene s prešitimi in navadnimi odejami in blazinami za 4-6 oseb. Kajenje in hišni ljubljenčki niso dovoljeni.
Ne spreglej ostalih super ponudb
Pomladni oddih s polpenzionom v hotelu Sunny Krk by Valamar
Nepozaben oddih deset minut hoje po slikovitem sprehajališču od srednjeveškega mesta Krka! Ne spreglejte vseh opcij bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!
Pomladni družinski oddih v mobilnih hiškah Valamar Camping Baška 4* na Krku
Bivanje v prijetnih hiškah, samo nekaj korakov od nebeško modrega morja! Ne spreglejte vseh terminov bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!
Oddih s polpenzionom v PRENOVLJENEM Remisens Hotelu Lucija 4* v Portorožu
Otrok do 12. leta GRATIS! V tej ponudbi so na voljo tudi druge opcije - ne spreglejte vseh med dodatnimi možnostmi!
Sproščujoč termalni pobeg v prenovljen Hotel Zdravilišče Laško 4*
Vrednost kupona je 47,00 €. Razliko 268,00 € do polne cene (315,00 €) plačate direktno ponudniku.
Morski oddih s polpenzionom Valamar Sanfior Hotel & Casa 4* v Rabcu
MEGA dopust na vzhodni obali Istre! Ne spreglejte vseh opcij bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!
Majski vikend smeha v Grand Hotelu Sava 4* v Rogaški Slatini!
Ne spreglejte vseh opcij bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe! Vključen ogled komedije VISOKA NAPETOST z Matjažem Javšnikom in Sandro Debelak!




