- Potovanja (561)
- Novo
- Ne spreglej
- Hoteli
- Opatija in Kvarner
- Istra
- Mobilne hiške
- Glamping in kampiranje
- Terme
- Apartmaji
- Terme Čatež
- Križarjenja
- Šolske počitnice
- Velika noč
- Vikend paketi
- Hrvaška
- Dalmacija
- Luksuzni oddihi
- Slovenska Obala
- Metropole
- Narava in sprostitev
- Ekskluzivni Last minute
- First minute
- Za hišne ljubljenčke
Lahko kupujete! Aktivne so sledeče ponudbe:
Avanturistični Gardaland 2026 z vključeno vstopnico z goHolidays!
Doživite nepozaben dan, poln dogodivščin in adrenalina! 5 € popusta za otroke do 18. leta pri plačilu prijavnine!
Dvodnevni izlet v Lucco, Piso in otok Elba z goHolidays
Brez doplačil za manjšo skupino!
Celodnevni izlet v Benetke z goHolidays + vožnja z ladjico!
Več odhodnih mest po super ceni - ne spreglejte vseh med dodatnimi možnostmi ponudbe.
San Marino, Rimini & Bologna z goHolidays!
Pobeg v prelepe kraje z bogato kulturno dediščino in odlično kulinariko.
1-dnevni organiziran izlet z goHolidays v Milano, prestolnico mode!
Nepozaben izlet v mesto, kjer se prepletala bogata in razgibana zgodovina in sodoben svetovljanski utrip!
Romantična Verona in mesteca ob Gardskem jezeru z goHolidays
Brez doplačila za manjšo skupino! 5 € popusta za otroke do 18. leta pri plačilu prijavnine!
Avtobusni izlet v zloglasni Auschwitz in kraljevi Krakov z goHolidays
Odhodi iz Ljubljane, Domžal, Celja, Slovenske Bistrice in Maribora! 5 € popusta za otroke do 18. leta pri plačilu prijavnine! Ne spreglejte vseh terminov odhodov med dodatnimi možnostmi ponudbe!
2-dnevni izlet v Firence in biseri Toskane z goHolidays!
Obiščite mesta polna zgodovinskih in kulturnih znamenitosti! Ne spreglejte vseh razpoložljivih terminov med dodatnimi možnostmi ponudbe!
Celodnevni kopalni izlet v Lido di Jesolo z goHolidays
Brez doplačil za manjšo skupino!
Organiziran izlet v pravljični Legoland z goHolidays
Zabava na več kot 50 različnih atrakcijah! Ne spreglejte vseh opcij med dodatnimi možnostmi ponudbe!
2-dnevni organiziran izlet z goHolidays v Švico in Milano!
Slikovite pokrajine in ogled svetovne prestolnice mode! BREZ DOPLAČILA ZA MANJŠO SKUPINO!
-
Prikaži vse iz kategorije:
- Hoteli
- Ostali hoteli
SUPER CENA za 3-dnevni organiziran izlet v ZLATO PRAGO z možnostjo obiska DRESDNA: avtobusni prevoz po programu (iz LJ, MB ali CE) + 2x nočitev z zajtrkom v dvo- ali triposteljni sobi v hotelu 3* + vodenje v slovenskem jeziku + zunanji ogledi po programu in osnovno nezgodno zavarovanje!
Spoznajte mesto tisočerih zvonikov! Ne spreglejte vseh terminov med dodatnimi možnostmi ponudbe.
ZLATA PRAGA & DRESDEN
1. dan
V jutranjih urah odhod iz Slovenije in vožnja mimo Gradca, Dunaja, Brna proti češki metropoli. V poznih dopoldanskih urah bomo prispeli v Zlato mesto. Že na vpadnici se bomo čudili elegantnemu predelu Višehrad in se zapeljali čisto blizu mogočne stavbe Narodnega muzeja.
Odpravili se bomo na peš ogled starega mestnega jedra. Pričeli bomo na največjem trgu sv. Vaclava, ki ga domačini ljubkovalno imenujejo Vaclavak. Mimo slavnih hotelov Evropa in Jalta do osrednje postaje podzemne železnice. Čudili se bomo svetovljanskemu vrvežu, pouličnim umetnikom in vonju po slastnih praških klobasicah.
Na staromestnem trgu se bomo ustavili pri slavni astronomski uri Orloj, se posvetili bitki pri Beli gori, knjigarni Kafka in spomeniku verskemu reformatorju in narodnem buditelju Janu Husu.
Po zaviti Karlovi ulici se bomo podali še do enega najbolj znanih in najlepših mostov na svetu: Karlovem mostu. Navdušilo nas bo nabrežje Vltave, ki ji je skladatelj Smetana postavil v svoji glasbeni pesnitvi brezčasni spomenik. Izvedeli pa bomo tudi legendo o Janezu Nepomuku – njegov kip je najbolj obiskan in fotografiran med vsemi na Karlovem mostu – vzrok vam bo pa zaupal seveda naš vodnik/ca.
Sledil bo prosti čas za lastne sprehode in nakupe ali prvo češko pivce.
Pozno popoldne namestitev v hotelu in nočitev.
2. dan
Po zajtrku vam dopoldan ponujamo izlet do enega najlepših mest v Nemčiji – Dresdna (doplačilo). Najprej se bomo ustavili v kompleksu Zwinger, ki velja za eno najboljših baročnih stvaritev na svetu. Zgraditi jo je dal Avgust Močni – saški knez in poljski kralj. Sledi ogled ostalih mestnih znamenitosti severnih Benetk, kakor tudi imenujejo mesto.
Zvečer predlagamo večerjo v kateri izmed praških pivnic (doplačilo) ali druženje v živahnem mestnem središču.
3. dan
Po zajtrku vam ponujamo, da Prago spoznate še z druge perspektive. Vabimo Vas na 1-urno panoramsko vožnjo z ladjico po Vltavi (doplačilo). Med vožnjo se vam bodo ponudile najboljše lokacije za fotografije Karlovega mostu in kraljevega gradu Hradčani.
Nekaj prostega časa za sprehod po Pariški ulici do glavnega trga in morda porcijo legendarne praške šunke.
Opoldne vam ponujamo še ogled Praškega gradu Hradčani (doplačilo). Sprehodili se bomo po vseh dvoriščih, opazovali menjavo straže, videli predsedniško palačo, vstopili v osrednjo češko cerkev sv. Vida, ki je prava gotska mojstrovina in se čudili pravljični Zlati ulički – v eni izmed tamkajšnjih hišic, je svoja dela nekaj časa ustvarjal tudi veliki pisatelj Franz Kafka. Pečat je gradu pustil tudi naš veliki mojster Jože Plečnik.
Popoldne bomo Prago zapustili, se podali na pot proti domu, kamor bomo prispeli kakšno urco po polnoči.
Ne spreglej ostalih super ponudb
Prijeten oddih v Resortu Amarin 4* v Rovinju
Pomladne počitnice na morju! Ne spreglejte vseh opcij in terminov bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!
Oddih s polpenzionom na otočku Sv. Andrije v Island Hotelu Istra 4*
Čudovit hotel na simpatičnem otočku pri Rovinju! Vključeno bivanje 1 otroka do 11,99 let! Ne spreglejte vseh opcij bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!
Sproščen oddih v dvoje s polpenzionom v Thermal Resortu Lendava
Uživajte v termalnih bazenih ter PRENOVLJENEM zunanjem bazenu Gjezir in letno-zimskem bazenu!
PRIPRAVA ZA POLETJE 5* s polpenzionom v hotelu Slovenija 5* v Portorožu
Obala vas vabi na prestižni oddih! Vrednost kupona je 51,00 €. Razliko 289,00 € do polne cene (340,00 €) plačate direktno ponudniku.
Popoln pomladni oddih za 2 osebi v Hotelu Marina 4* v Mošćenički Dragi
Zagotovite si nepozaben družinski oddih na hrvaški obali!
Morski oddih v Aminess Vival Velaris Resort v Supetarju na Braču
V tej ponudbi so na voljo tudi druge opcije bivanja - ne spreglejte vseh med dodatnimi možnostmi!




