Lahko kupujete! Aktivne so sledeče ponudbe:
LAST MINUTE RELAX s polnim penzionom v hotelu Katarina 4* v Selcu
En otrok do 11,99 let in en otrok do 2,99 let GRATIS! Ne spreglejte vseh terminov bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!
-
Prikaži vse iz kategorije:
- Hoteli
- Šolske počitnice
- Vikend paketi
- Hrvaška
- Hoteli Hrvaška
- Prvomajske počitnice
- Opatija in Kvarner
- 60 % na 3-dnevni WELLNESS oddih za 2 osebi v Hotelu Esplanade 4* v Crikvenici: 2x nočitev v superior sobi s polpenzionom + pijača dobrodošlice + neomejena uporaba savn + koriščenje jacuzzija + parking in wi-fi!
Nepozabna pomlad v Crikvenici! Ne spreglejte vseh terminov (tudi med VELIKONOČNIMI in PRVOMAJSKIMI prazniki) med dodatnimi možnostmi ponudbe. 1 otrok do 6. leta gratis!
Hotel Esplanade 4* se nahaja v Crikvenici, na obalnem sprehajališču ob glavni mestni plaži. Od centra mesta je oddaljen le 800 m, do tja pa se lahko sprehodite po obalni sprehajalni poti ob znanih plažah ali mimo vrste restavracij, barov in trgovin.
Tik ob hotelu je znana crikveniška peščena plaža oziroma mestno kopališče, ki ima od leta 1998 evropsko Modro zastavico, ki se podeljuje plažam z ekološko čistim morjem, vsakodnevno strogo kontrolo morske vode (tudi z merjenjem temperature vode in zraka), varnostno službo in urejenim varovanjem kopalcev. Na plaži so obilica možnosti za rekreacijo in športne aktivnosti, otroška igrišča in vrsta barov. Ob glavni plaži je tudi prodnata plaža Balustrada.
Vse sobe so klimatizirane in imajo balkon. Sobe imajo satelitsko TV, telefon, sef in mini bar. V vseh sobah imajo brezplačen wi-fi.
Ne spreglej ostalih super ponudb
Vstopnica za nepozabni Gardaland
Ne spreglejte vseh možnosti obiska zabaviščnega parka Gardaland in akvarija Sea Life med dodatnimi možnostmi ponudbe.
ALL INCLUSIVE pomladni oddih v Resortu Funtana 3* v Vrsarju
Popolna destinacija za sproščen in aktiven dopust na istrski obali!
Oddih s polpenzionom v PRENOVLJENEM Remisens Hotelu Lucija 4* v Portorožu
Otrok do 12. leta GRATIS! V tej ponudbi so na voljo tudi druge opcije - ne spreglejte vseh med dodatnimi možnostmi!
Termalne počitnice za dve osebi v Hotelu Bioterme 4*
Preživite sproščujoče počitnice v edinem okolju prijaznem hotelu v severovzhodnem delu Slovenije. Ne spreglejte vseh opcij med dodatnimi možnostmi ponudbe.
Pomladni družinski oddih v mobilnih hiškah Valamar Camping Baška 4* na Krku
Bivanje v prijetnih hiškah, samo nekaj korakov od nebeško modrega morja! Ne spreglejte vseh terminov bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!
Popoln oddih v čudovitem Hotelu Corner 4* v Splitu
Romanca v Splitu!




