-
Prikaži vse iz kategorije:
- Hoteli
- Šolske počitnice
- Hoteli Slovenija
- Krompirjeve počitnice
- Poletne počitnice
SUPER CENA za 3-dnevni oddih za 2 osebi v Hotelu reAktiv 3* Zreče: 2x nočitev v dvoposteljni sobi z zajtrkom + 2x večerja GRATIS + 1x 2-urni vstop v hotelske savne za 2 osebi (finska in infrardeča savna) + brezplačno parkirišče in wi-fi! Otrok do 5,99 let GRATIS!
Vrednost kupona je 10 €. Razliko 190 € do polne cene (200 €) plačate direktno ponudniku. Plačilo pri ponudniku je možno tudi s turističnim bonom!
Hotel reAktiv se nahaja v Zrečah, na odlični lokaciji, samo 400 m od Term Zreče, približno 17 km od smučišča Zlodejevo in Uniorček, 18 km od smučišča Jurgovo ter 21 km od Jase in Ostruščice.
Sobe vključujejo lastno kopalnico z brezplačnim toaletnim priborom, mizo in TV z ravnim zaslonom.
Psst. Sedaj je čas samo za vas.
Za vaše telo in vašega duha.
Umirjena glasba, vonj po eteriki, vroča infrardeča ter finska savna, popolna, sprostitvena masaža telesa, sezonsko sadje in domač zeliščni čaj.
Med bivanjem v hotelu Reaktiv si privoščite savnanje in masaže v lično urejeni Coni sprostitve.
V Coni sprostitve se čas ustavi, misli umirijo in telo popolnoma sprosti.
Ne spreglej ostalih super ponudb
Prijeten oddih v Resortu Amarin 4* v Rovinju
Ne spreglejte vseh terminov bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!
Bioterme 4* Mali Nedelja: sanjski POLETNI paket s kopanjem in polpenzionom
Preživite sproščujoče počitnice v edinem okolju prijaznem hotelu v severovzhodnem delu Slovenije. Ne spreglejte vseh opcij bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe.
Poletne počitnice s polpenzionom v Grmovškovem domu na Kopah
Napolnite si baterije na zelenem Pohorju! Ne spreglejte vseh opcij bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!
Poletne počitnice s polpenzionom v Hotelu Švicarija 4*, Terme Dobrna
En otrok do 12. leta in en otrok do 4. leta BREZPLAČNO! Kopanje v termalnih bazenih tudi na dan odhoda!
Termalne počitnice s kopanjem in savnanjem v Rimskih termah
Celodnevno kopanje tudi na dan prihoda in odhoda! V tej ponudbi so na voljo tudi druge opcije, preverite med dodatnimi možnostmi!
Mega oddih s polpenzionom v Hotelu Agava 4*
Vrednost kupona je 84,00 €. Razliko 336,00 € do polne cene (420,00 €) plačate direktno ponudniku. Ne spreglejte vseh opcij in terminov med dodatnimi možnostmi ponudbe.