- Potovanja (503)
- Novo
- Ne spreglej
- Hoteli
- Opatija in Kvarner
- Istra
- Krompirjeve počitnice
- Novoletne počitnice, silvestrovo
- Zimske počitnice
- Mobilne hiške
- Glamping in kampiranje
- Apartmaji
- Terme
- Terme Čatež
- Križarjenja
- Šolske počitnice
- Velika noč
- Vikend paketi
- Hrvaška
- Dalmacija
- Luksuzni oddihi
- Slovenska Obala
- Metropole
- Narava in sprostitev
- Ekskluzivni Last minute
- First minute
- Za hišne ljubljenčke
-
Prikaži vse iz kategorije:
- Hoteli
- Šolske počitnice
- Vikend paketi
- Hrvaška
- Hoteli Hrvaška
- Poletne počitnice
- Istra
Preživite popolne počitnice v Istri! SUPER CENA za 3-dnevni oddih za 2 osebi v kompleksu Residence Sol Garden Istra 4* v Umagu: 2x nočitev s polpenzionom v dvoposteljni sobi + wi-fi in parking!
Podarite si popoln odmerek sprostitve! 1 otrok do 11,99 let BREZPLAČNO!
Avtomatska rezervacija termina
Pri tej ponudbi lahko rezervacijo termina opravite direktno preko rezervacijskega sistema 1nadan.
Umag, prvo mesto, ko prispete v Istro s severa, vas osvoji s svojo očarljivostjo, raznolikostjo in bogato ponudbo. Mestece, ki na 45 km obale in ob zanimivem zaledju združuje posebnosti celotne regije, je morda najboljši uvod v neko drugačno doživetje Mediterana.
Residence Sol Garden Istra v Umagu je popolna izbira za družine z otroki in rekreativce. Vodni park, izpopolnjen z bazeni, slapovi in drugimi atrakcijami, je popolna izbira za družinske počitnice ter zabavo. Hotel se nahaja v Katoro Resortu, od morja oddaljen le 200 metrov. Gosti lahko uporabljajo vse vsebine hotela Sol Garden Istra, ki se nahaja v neposredni bližini kompleksa Residence Sol Garden Istra.
Ne spreglej ostalih super ponudb
Družinske termalne počitnice v hotelu Vesna 3*, Terme Topolšica
1. otrok do 4,99 in 2. otrok do 9,99 GRATIS! Vrednost kupona je 48,00 €. Razliko 194,00 € do polne cene (242,00 €) plačate direktno ponudniku.
Krasen morski oddih s polpenzionom za 2 osebi v Resortu Petalon 4*
V tej ponudbi so na voljo tudi druge opcije - ne spreglejte vseh med dodatnimi možnostmi!
Oddih s polpenzionom v PRENOVLJENEM Remisens Hotelu Lucija 4* v Portorožu
Otrok do 6. leta GRATIS! V tej ponudbi so na voljo tudi druge opcije - ne spreglejte vseh med dodatnimi možnostmi!
Nepozaben izlet v Benetke s katamaranom
Izkoristite izjemno priložnost za ogled enega najbolj legendarnih mest na svetu! V tej ponudbi so na voljo tudi druge opcije, preverite med dodatnimi možnostmi!
Poletni morski pobeg s polpenzionom v Hotelu Pula 3*
Vrednost kupona je 69,00 €. Razliko 390,00 € do polne cene (459,00 €) plačate direktno ponudniku. V tej ponudbi lahko izberete tudi druge opcije, ne spreglejte vseh med dodatnimi možnostmi!
Krasen družinski oddih s polpenzionom v San Marino Resortu v Loparju na Rabu
Zabavne počitnice poleg veličastne peščene Rajske plaže, dolge 1500 m! Ne spreglejte vseh opcij bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!



