- Potovanja (558)
- Novo
- Ne spreglej
- Hoteli
- Opatija in Kvarner
- Namestitve smučanje
- Istra
- Zimske počitnice
- Mobilne hiške
- Glamping in kampiranje
- Apartmaji
- Terme
- Terme Čatež
- Križarjenja
- Šolske počitnice
- Velika noč
- Vikend paketi
- Hrvaška
- Dalmacija
- Luksuzni oddihi
- Slovenska Obala
- Metropole
- Narava in sprostitev
- Ekskluzivni Last minute
- First minute
- Za hišne ljubljenčke
Lahko kupujete! Aktivne so sledeče ponudbe:
Pomladni oddih za 2 osebi v Hotel Resortu Dražica na prelepem Krku
Obiščite nepozabni otok Krk! 1 otrok do 9,99 let brezplačno!
Pomladni oddih za 2 osebi v Hotel Resortu Dražica na prelepem Krku
Obiščite nepozabni otok Krk! 1 otrok do 9,99 let brezplačno! Ne spreglejte vseh terminov bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!
-
Prikaži vse iz kategorije:
- Hoteli
- Šolske počitnice
- Hrvaška
- Hoteli Hrvaška
- Poletne počitnice
- Opatija in Kvarner
SUPER CENA za 5-dnevni morski oddih za 2 osebi v DRAŽICA HOTEL RESORTU na Krku: 4x nočitev s polpenzionom (zajtrk in večerja z vključeno pijačo iz avtomata) + koriščenje zunanjih bazenov z ležalniki in senčniki + wi-fi!
Obiščite nepozabni otok metuljev - prelepi Krk! 1 otrok do 11,99 let brezplačno!
Hoteli Krk z raznoliko ponudbo odgovarjajo na želje še tako zahtevnih gostov in jim zagotavljajo oddih, ki ga zlepa ne boste pozabili.
Hotel Dražica stoji ob plaži, le 800 m od centra Krka, ob hotelu pa se v sklopu naselja nahajata še objekta Vila Lovorka in Tamaris. V hotelskem naselju je na voljo tudi velik bazen, dostop do lokalne plaže in možnosti za številne aktivnosti.
Vsak objekt ima edinstveno identiteto in stil, vsi pa ponujajo visok nivo udobja in storitev, tako da vas čaka prijeten oddih, ne glede na objekt, v katerem boste bivali.
Ne spreglej ostalih super ponudb
[FLASH SALE!] Pomladni oddih v dvoje v Grand Hotelu Sava 4* v Rogaški Slatini!
Pomladna sprostitev v Rogaški!
Pomladni oddih za 2 osebi v Hotel Resortu Dražica na prelepem Krku
Obiščite nepozabni otok Krk! 1 otrok do 9,99 let brezplačno!
Oddih s polpenzionom v PRENOVLJENEM Remisens Hotelu Lucija 4* v Portorožu
Otrok do 12. leta GRATIS! V tej ponudbi so na voljo tudi druge opcije - ne spreglejte vseh med dodatnimi možnostmi!
[FLASH SALE!] oddih s polpenzionom v Remisens hotelu Casa Rosa 4* v Portorožu!
Otrok do 7. leta GRATIS! V tej ponudbi so na voljo tudi druge opcije bivanja - ne spreglejte vseh med dodatnimi možnostmi!
Poletni oddih s polnim penzionom, hotel Sunny Rabac by Valamar
MEGA dopust na vzhodni obali Istre! Ne spreglejte vseh opcij bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!
Popoln oddih sredi Prekmurja, v prelepi Panonski vasi v Moravskih toplicah
Ne spreglejte vseh opcij bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!



