Lahko kupujete! Aktivne so sledeče ponudbe:
Družabno-miselna igra Kviz Slovenija in svet
Prvi slovenski izdelek, ki združuje kviz in potovalno igro!
-
Prikaži vse iz kategorije:
- Darila za rojstni dan
- Izdelki za šport in prosti čas
Izobraževalno in zabavno! - 50 % na družabno-miselno igro Kviz Slovenija in svet! Besedila so v družabnem in zabavnem slogu; k pestrosti kviza prispeva lastno področje s 550 šaljivimi vprašanji in ugankami! Poštnina je vključena v ceno!
Prvi slovenski izdelek, ki združuje kviz in potovalno igro!
Avtor igre je Dr. Kurt Gaertner, rojen leta 1949, po poklicu zdravnik, iz mesta Bodengg na jugu Nemčije. Kot ljubiteljski glasbenik je že pred desetletji navezal pristne prijateljske stike z nekaterimi najboljšimi slovenskimi glasbeniki, v zadnjih letih pa z njimi (zlasti z Jožetom Burnikom) posnel nekaj zanimivih in zelo kakovostnih glasbenih del. Ob široki razgledanosti in izobraženosti Kurta Gaertnerja še posebej navdušuje njegovo odlično znanje slovenskega jezika ter velika naklonjenost njegovi - kot jo sam imenuje - drugi domovini, Sloveniji. Vse to ga je privedlo do ideje, da za Slovenijo pripravi obsežen kviz s potovalno igro.
Igra je izobraževalnega, obenem pa tudi družabnega značaja, njene posebne odlike so:
- prvi slovenski kviz, ki ima igralno polje s slovenskimi kraji; prvi slovenski izdelek, ki združuje kviz in potovalno igro,
- veliko število vprašanj in odgovorov (3300), iz Slovenije in vsega sveta,
- vprašanja in odgovori sestavljeni na vsebinsko zahtevnem nivoju 10 let +; besedila poučna,
saj se večinoma ne omejujejo na pravilen odgovor, ampak dajejo tudi razlage,
- besedila v družabnem in zabavnem slogu; k pestrosti kviza prispeva lastno področje s 550 šaljivimi vprašanji in ugankami,
- mešanica težjih, srednjih in tudi lahkih vprašanj.
Ne spreglej ostalih super ponudb
Smučarski božič v Grmovškovem domu na Kopah
Prenovljene, širše proge, 3 nove freestyle proge, 2 novi štirisedežnici in vlečnica! Kope postajajo najbolj moderno smučišče v Sloveniji! Ne spreglejte vseh opcij božičnega oddiha med dodatnimi možnostmi ponudbe!
JESEN! Oddih s polpenzionom in SPA v hotelu Lucija 3* v Portorožu ob promenadi!
Gostom hotela je na voljo SPA Lucija z notranjim bazenom ter savnami. Hotel se nahaja v neposredni bližini glavnega portoroškega sprehajališča.
Mega paket s polpenzionom za 2 osebi v Aminess Vival Maestral Hotelu
Miren in sproščujoč oddih na morju! Otrok do 6,99 let VKLJUČEN V CENO!
Jesenski oddih s polpenzionom v Hotelu Admiral 4* v mondeni Opatiji
Doživite popolno jesen v objemu morja in svežega zraka na hrvaški obali! Ne spreglejte vseh opcij bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!
Nedeljski oddih v Hotelu Terme Jezerčica 4*
V tej ponudbi so na voljo tudi druge opcije, preverite med dodatnimi možnostmi!
Morski oddih s polpenzionom v vrhunskem Valamar Diamant Hotelu 4*
Hotel za rekreacijo in sprostitev! Ne spreglejte vseh opcij bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!