-
Prikaži vse iz kategorije:
- Hoteli
- Ostali hoteli
Super cena za zimsko pravljico v Sarajevu! 2-dnevno nepozabno doživetje Sarajeva z eno nočitvijo z zajtrkom v hotelu 3*, z odhodi iz Ljubljane 15. in 22. februarja 2014!
Ponudba vsebuje: prevoz s turističnim avtobusom na relaciji Ljubljana-Sarajevo-Ljubljana + 1x nočitev z zajtrkom v hotelu 3* v Sarajevu (v dvoposteljnih sobah) + organizacija in vodenje.
SARAJEVO ljubavi moja … 30 let olimpijskih iger in 100 let sarajevskega atentata - ne zamudite izvrstnega doživetja v mestu, ki ki nikoli ne spi!
1. dan: LJUBLJANA – SARAJEVO
Odhod avtobusa v zgodnjih urah. Vožnja mimo Zagreba, Slavonskega Broda, Doboja in Zenice do Sarajeva. Po prihodu v mesto na bregovih reke Miljacke krajši avtobusni panoramski ogled mesta, ogled olimpijskega muzeja in pogled na mesto z razgledne točke. Prosto popoldne na znameniti Baščaršiji s številnimi čevabdžinicami, prodajalnicami bureka, trgovinicami in rokodelskimi delavnicami. Nastanitev v hotelu in prenočevanje. Po želji in za doplačilo večerja z glasbo (pravi bosanski »dernek«) v lokalni restavraciji. Nočitev.
2. dan: SARAJEVO – LJUBLJANA
Po zajtrku prosto do popoldanskega odhoda. Predlagamo ogled mesta, kjer se stikata arhitekturi vzhoda in zahoda. Sarajevo je ohranilo številna obeležja in zgradbe tako iz rimskega obdobja, srednjega veka kot osmanskega obdobja (številni hamami - kopališča, karavan saraji – prenočišča, med katerimi je še vedno najbolj znan Moriča Han - danes odlična restavracija, sahat kula...) kot tudi zgradbe iz t.i. avstroogrskega obdobja (pošta, mestni muzej, stara viječnica, narodna knjižnica). Ogled Gazi Husrevbegove džamije, mestne hiše in stare pravoslavne cerkve z zanimivo zgodbo, Principov most in »tunela upanja«, ki je bil edini izhod iz obkoljenega mesta v zadnji vojni. Vrnitev v Slovenijo v poznih večernih urah.
Ne spreglej ostalih super ponudb
Morski oddih v mobilnih hiškah kampa Valkanela v Vrsarju
Popolno poletje na čudoviti zeleni obali zahodne Istre!
Prijeten oddih v Resortu Amarin 4* v Rovinju
Ne spreglejte vseh terminov bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!
Popoln morski oddih v hotelu Magal Maradiso Hotel by Aminess v Njivicah na Krku
Otrok do 10. leta gratis!
Morski oddih v Poreču, v krasnih apartmajih Diamant Residence 3*
Hotel za rekreacijo in sprostitev! Ne spreglejte vseh opcij bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!
Sproščujoč mini termalni oddih za 2 v Biotermah!
Preživite sproščujoče počitnice v edinem okolju prijaznem hotelu v severovzhodnem delu Slovenije.
Nepozabno doživetje v Plavo Nebo Istra Resort
V tej ponudbi so na voljo tudi druge opcije bivanja in termini, preverite med dodatnimi možnostmi!