- Potovanja (509)
- Novo
- Ne spreglej
- Hoteli
- Opatija in Kvarner
- Prvomajske počitnice
- Namestitve smučanje
- Istra
- Novoletne počitnice, silvestrovo
- Mobilne hiške
- Glamping in kampiranje
- Terme
- Apartmaji
- Terme Čatež
- Križarjenja
- Šolske počitnice
- Vikend paketi
- Hrvaška
- Dalmacija
- Slovenska Obala
- Metropole
- First minute
- Za hišne ljubljenčke
Lahko kupujete! Aktivne so sledeče ponudbe:
Oddih s polpenzionom v Sunny Baška Hotelu na Krku
Ne spreglejte vseh opcij bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!
Pomladni oddih s polpenzionom v hotelu Sunny Krk by Valamar
Nepozaben oddih deset minut hoje po slikovitem sprehajališču od srednjeveškega mesta Krka! Ne spreglejte vseh opcij bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!
Pomladno-poletni oddih s polnim penzionom, hotel Sunny Rabac by Valamar
MEGA dopust na vzhodni obali Istre! Ne spreglejte vseh opcij bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!
Pomladne počitnice v mobilni hiški v Valamar Camping Lanterna 4*
Družinske premium počitnice v enem izmed najboljših camping resortov v Evropi! Ne spreglejte vseh terminov bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!
Poletni družinski oddih v mobilnih hiškah Valamar Camping Baška 4* na Krku
Bivanje v prijetnih hiškah, samo nekaj korakov od nebeško modrega morja! Ne spreglejte vseh terminov bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!
Morski oddih s polpenzionom v vrhunskem Valamar Diamant Hotelu 4*
Hotel za rekreacijo in sprostitev! Ne spreglejte vseh opcij bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!
Krasen pomladni oddih v mobilni hiški v kampu Valamar Camping Marina 4* v Labinu
Idealen kraj za popoln družinski oddih na majhnem polotoku v bližini Labina in Rabca! Ne spreglejte vseh terminov bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!
Morski oddih s polpenzionom Valamar Sanfior Hotel & Casa 4* v Rabcu
MEGA dopust na vzhodni obali Istre! Ne spreglejte vseh opcij bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!
Družinski oddih v Valamar Girandella Maro Suites 5*
Vse po okusu vaših otrok! Ne spreglejte vseh opcij bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe.
-
Prikaži vse iz kategorije:
- Hoteli
- Hrvaška
- Hoteli Hrvaška
- Opatija in Kvarner
Super cena za 3-dnevni oddih za 2 osebi v Corinthia Baška Sunny Hotelu by Valamar 3* na Krku: 2x nočitev s polpenzionom v superior sobi z balkonom + vključena neomejena pijača iz šankomata pri zajtrku in večerji + notranji bazen in fitnes + parking in wi-fi!
Aktiven dopust poleg znamenite plaže.
Avtomatska rezervacija termina
Pri tej ponudbi lahko rezervacijo termina opravite direktno preko rezervacijskega sistema 1nadan.
Programsko pester dopust vas čaka v Corinthia Baška Sunny Hotelu by Valamar poleg znamenite prodnate in peščene Vele plaže v Baški na jugu otoka Krka.
Za popoln gastronomski užitek poskusite bogat bife v hotelski show-cooking restavraciji in specialitete lokalne kuhinje v prijetnem vzdušju bistroja Funtana.
Da bi vaš dopust bil popoln, je tu tudi wellness center z notranjim bazenom, savnami, masažnimi kadmi, fitnes studijem in raznolikimi lepotnimi tretmaji.
Corinthia Baška Sunny Hotel by Valamar ponuja obilje možnosti za aktiven in zabaven družinski dopust v veličastni baški naravi. Drznite si poskusiti enega izmed razburljivih vodnih športov na atraktivni plaži Vela. Naučite se potapljati ali jadrati. Popeljite družino na izlet do suhozidov ali mesečeve pokrajine na okoliških hribih peš ali s kolesi.
Ne spreglej ostalih super ponudb
Morski oddih v Hotelu Pineta 3* ali apartmajih Riva 3* v Vrsarju
Vključeno bivanje 1 otroka do 11,99 let!
Popoln morski oddih s polpenzionom v Resortu Belvedere 4* v Vrsarju
Vključeno bivanje 1 otroka do 11,99 let!
Oddih na otočku Sv. Andrije v Island Hotelu Istra 4*
Čudovit hotel na simpatičnem otočku pri Rovinju! Vključeno bivanje 1 otroka do 11,99 let!
Morski oddih v bližini Poreča, v mobilnih hiškah Santa Marina Kamp 5*!
Ne spreglejte vseh opcij in terminov bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!
Sproščen oddih v dvoje s polpenzionom v Thermal Resortu Lendava
Uživajte v termalnih bazenih!
Krasen družinski oddih s polpenzionom v San Marino Resortu v Loparju na Rabu
Zabavne počitnice poleg veličastne peščene Rajske plaže, dolge 1500 m! Ne spreglejte vseh opcij bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!