3-dnevni smucarski paket v Grmovškovem domu na Kopah | 1nadan.si

Lahko kupujete! Aktivne so sledeče ponudbe:

Super cena
Nočitev: 2  |   Oseb: 2
Kope, Slovenija

Pomladni oddih s polpenzionom v NOVEM hotelu Panorama Kope 4*

Napolnite si baterije na zelenem Pohorju!

3 dni odlične smuke na Kopah, 30 m od smučišča! SUPER CENA 3-dnevni smučarski BOOM VIKEND paket za 2 osebi na Kopah: 2x nočitev s polpenzionom v Grmovškovem domu na Kopah + 3-dnevna smučarska vozovnica za Kope z vključeno nočno vožnjo za oba!

Preživite nepozabne dni na snegu le nekaj korakov od sedežnice Pungart in vlečnice Sedlo!

3-dnevni smucarski paket v Grmovškovem domu na Kopah
3-dnevni smucarski paket v Grmovškovem domu na Kopah
3-dnevni smucarski paket v Grmovškovem domu na Kopah
3-dnevni smucarski paket v Grmovškovem domu na Kopah
269,00€
    Kupi kupon
Super cena
 
 
Ponudba zaključena

Grmovškov dom na Kopah je prijeten planinski dom s 65 ležišči. Nahaja se na pozimi zelo zanimivi lokaciji, saj leži le slabih 50 metrov od prve vlečnice. Odprt je vse dni v letu.
Sobe v domu so preproste, a zelo prijetne. Vsaka soba ima umivalnik, sanitarije in tuši pa so etažni. Izbirate lahko med 2, 3, 4, 5 in 6-posteljnimi sobami.
V sklopu doma deluje tudi prostorna restavracija Kope z 200-timi sedišči, pod njo je znameniti Holcer pub in velika sončna terasa.
Od Slovenj Gradca je oddaljen 15 kilometrov.

Smučišče Kope je živahno družinsko smučišče nad Slovenj Gradcem. Razpolaga s šestimi vlečnicami in z dvema štirisedežnicama na 8 km smučarskih prog. 
Kope nudijo odlične pogoje rekreacije za bolj in manj izurjene smučarje. Ob ugodnih snežnih razmerah je na voljo tudi urejena snežno sprehajalna pot (možnost teka na smučeh) vse do Ribniške koče. 
Naravne lepote turističnega centra Kope, dobri pogoji za rekreacijo, zabava in domače vzdušje ter vsa pozornost prijaznega osebja vas bodo prepričali, da se boste na Kope radi vračali.

Nočna smuka je na Kopah posebno doživetje. Poteka na osvetljenih progah Pungart (1.096 m, štirisedežnica) in Sedlo (356 m, vlečnica).

Ne spreglej ostalih super ponudb

Super cena
Nočitev: 2  |   Oseb: 2
Lovran, Hrvaška

POZDRAV POLETJU s polpenzionom v Hotelu Excelsior 4* v Lovranu

Krasni topli dnevi na morju!

Super cena
Nočitev: 2  |   Oseb: 2
Rabac, Hrvaška

Družinski oddih za 2 v Hotelu Mimosa Lido Palace 4* v Rabcu

2 otroka do 9,99 let GRATIS!

V tej ponudbi so na voljo tudi drugi termini - ne spreglejte vseh med dodatnimi možnostmi!

Super cena
Nočitev: 2  |   Oseb: 2
Njivice, Hrvaška

Popoln morski oddih v hotelu Magal Maradiso Hotel by Aminess v Njivicah na Krku

Otrok do 10. leta gratis! Ne spreglejte vseh opcij in terminov bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!

Super cena
Oseb: 1
NOVO Benetke, Italija

Nepozaben izlet v Benetke s katamaranom

Izkoristite izjemno priložnost za ogled enega najbolj legendarnih mest na svetu! V tej ponudbi so na voljo tudi druge opcije, preverite med dodatnimi možnostmi!

Super cena
Nočitev: 2  |   Oseb: 3
NOVO Lopar, Rab, Hrvaška

Krasen družinski oddih s polpenzionom v San Marino Resortu v Loparju na Rabu

Zabavne počitnice poleg veličastne peščene Rajske plaže, dolge 1500 m! Ne spreglejte vseh opcij bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!

Super cena
Nočitev: 2  |   Oseb: 2
NOVO Pag, Hrvaška

Začetek poletja s storitvijo All inclusive v La Luna Hotelu 4* na Pagu

Ne spreglejte vseh opcij bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!