3-dnevni smucarski paket v Grmovškovem domu na Kopah | 1nadan.si

Lahko kupujete! Aktivne so sledeče ponudbe:

Super cena
Nočitev: 2  |   Oseb: 2
Šmartno pri Slovenj Gradcu, Slovenija

Popoln oddih s polpenzionom v Grmovškovem domu na Kopah

Napolnite si baterije na zelenem Pohorju! Ne spreglejte vseh opcij bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!

Super cena
Oseb: 1
Šmartno pri Slovenj Gradcu, Slovenija

Vstopnica za NOVI ADRENALINSKI PARK KOPE z malico

VKLJUČENA OKUSNA MALICA!

7 postaj na 20.000 m2! Popolna adrenalinska pustolovščina za ljudi vseh starosti in spretnostnih ravni! Ne spreglejte vseh opcij vstopnic med dodatnimi možnostmi ponudbe!

3 dni odlične smuke na Kopah, 30 m od smučišča! SUPER CENA 3-dnevni smučarski BOOM VIKEND paket za 2 osebi na Kopah: 2x nočitev s polpenzionom v Grmovškovem domu na Kopah + 3-dnevna smučarska vozovnica za Kope z vključeno nočno vožnjo za oba!

Preživite nepozabne dni na snegu le nekaj korakov od sedežnice Pungart in vlečnice Sedlo!

3-dnevni smucarski paket v Grmovškovem domu na Kopah
3-dnevni smucarski paket v Grmovškovem domu na Kopah
3-dnevni smucarski paket v Grmovškovem domu na Kopah
3-dnevni smucarski paket v Grmovškovem domu na Kopah
3-dnevni smucarski paket v Grmovškovem domu na Kopah
269,00€
    Kupi kupon
Super cena
 
 

Grmovškov dom na Kopah je prijeten planinski dom s 65 ležišči. Nahaja se na pozimi zelo zanimivi lokaciji, saj leži le slabih 50 metrov od prve vlečnice. Odprt je vse dni v letu.
Sobe v domu so preproste, a zelo prijetne. Vsaka soba ima umivalnik, sanitarije in tuši pa so etažni. Izbirate lahko med 2, 3, 4, 5 in 6-posteljnimi sobami.
V sklopu doma deluje tudi prostorna restavracija Kope z 200-timi sedišči, pod njo je znameniti Holcer pub in velika sončna terasa.
Od Slovenj Gradca je oddaljen 15 kilometrov.

Smučišče Kope je živahno družinsko smučišče nad Slovenj Gradcem. Razpolaga s šestimi vlečnicami in z dvema štirisedežnicama na 8 km smučarskih prog. 
Kope nudijo odlične pogoje rekreacije za bolj in manj izurjene smučarje. Ob ugodnih snežnih razmerah je na voljo tudi urejena snežno sprehajalna pot (možnost teka na smučeh) vse do Ribniške koče. 
Naravne lepote turističnega centra Kope, dobri pogoji za rekreacijo, zabava in domače vzdušje ter vsa pozornost prijaznega osebja vas bodo prepričali, da se boste na Kope radi vračali.

Nočna smuka je na Kopah posebno doživetje. Poteka na osvetljenih progah Pungart (1.096 m, štirisedežnica) in Sedlo (356 m, vlečnica).

Ne spreglej ostalih super ponudb

Super cena
Nočitev: 2  |   Oseb: 2
Portorož, Slovenija

SKOK NA OBALO s polpenzionom v Lifeclass hotelih 4* v Portorožu!

Vrednost kupona je 37,00 €. Razliko 211,00 € do polne cene (248,00 €) plačate direktno ponudniku.

Super cena
Nočitev: 2  |   Oseb: 2
Novigrad, Hrvaška

Pomladna wellness sprostitev ob morju za 2 osebi v hotelu Nautica 4* Novigrad

Zagotovite si luksuzni oddih na hrvaški obali! GRATIS otrok do 2,99 let! V tej ponudbi so na voljo tudi druge opcije, preverite med dodatnimi možnostmi!

Super cena
Nočitev: 2  |   Oseb: 2
Mala Nedelja, Slovenija

Termalni paket za dve osebi s polpenzionom v Hotelu Bioterme 4*

Preživite sproščujoče počitnice v edinem okolju prijaznem hotelu v severovzhodnem delu Slovenije. Ne spreglejte vseh opcij med dodatnimi možnostmi ponudbe.

Super cena
Nočitev: 2  |   Oseb: 2
Rimske Toplice, Slovenija

Romantičen pobeg v razkošje Hotela Zdraviliški dvor 4* v Rimskih toplicah

Razkošno razvajanje v hedonističnem stilu starih Rimljanov! Celodnevno kopanje tudi na dan prihoda in odhoda!

Super cena
Nočitev: 2  |   Oseb: 2
Portorož, Slovenija

PREMIUM SKOK NA OBALO za 2 osebi v Lifeclass hotelih 4*/5* v Portorožu

Vrednost kupona je 46,00 €. Razliko 262,00 € do polne cene (308,00 €) plačate direktno ponudniku.

Super cena
Nočitev: 2  |   Oseb: 2
Rogaška Slatina, Slovenija

Pomladni oddih v dvoje s polpenzionom v Grand Hotelu Sava 4* v Rogaški Slatini!

Odpravite se na vrhu 106-metrskega razglednega stolpa KRISTAL (ob doplačilu)! Ne spreglejte vseh opcij bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!