- Potovanja (524)
- Novo
- Ne spreglej
- Hoteli
- Opatija in Kvarner
- Namestitve smučanje
- Istra
- Mobilne hiške
- Glamping in kampiranje
- Apartmaji
- Terme
- Terme Čatež
- Križarjenja
- Šolske počitnice
- Velika noč
- Vikend paketi
- Hrvaška
- Dalmacija
- Luksuzni oddihi
- Slovenska Obala
- Metropole
- Narava in sprostitev
- First minute
- Za hišne ljubljenčke
-
Prikaži vse iz kategorije:
- Hoteli
- Vikend paketi
- Namestitve smučanje
- Ostali hoteli
Zima na avstrijskem Koroškem! SUPER CENA za pravljični 3-dnevni oddih za 2 osebi v prenovljenih sobah hotela Margarethenbad 4*: 2x nočitev s polpenzionom + uporaba wellnessa + možnost nočnega sankanja na osvetljenem sankališču in tekmovanja v curlingu + bon za cvetno kopel in masažo!
Ne spreglejte vseh aranžmajev med dodatnimi možnostmi ponudbe!
Wellness Hotel Margarethenbad je idealna izbira za vse, ki iščete sproščujoče ali aktivne počitnice (ali oboje!). Če sanjate o romantičnem vikendu, pustolovskem potepu ali preprosto o destinaciji, kjer se boste lahko sprostili, obdani s prekrasno naravo in gorami, ste prišli na pravo mesto.
Hotel leži na pravljični lokaciji blizu gozda, ki skupaj s travniki in gorami kar kliče po krajših in daljših sprehodih ali kar pohodih.
Lepo urejene, velike sobe z udobnimi posteljami iz masivnega so opremljene s telefonom, satelitsko TV, sefom in hladilnikom, kopalnice pa s prho in straniščem, sušilnikom za lase in kozmetičnim ogledalom. Vse sobe so bile renovirane do leta 2013.
Uživajte v počitnicah v Avstriji s pestro ponudbo wellness tretmajev. V hotelu so vam na razpolago savna, parna kopel, infrardeča kabina, pozimi tudi jacuzzi, poleti pa notranji bazen, solarij, masaže, kozmetični tretmaji in tretmaji z zdravilno vodo, ki vsebuje železo, žveplo in radon in je učinkovita pri lajšanju simptomov ekcemov in luskavice.
Hotel ponuja tudi nekatere izmed wellness specialitet, kot so odkrivanje svizčeve masti ali uživanje v različnih toplicah, kot na primer v zeliščni kopeli. Sprostite se v spa hotelu in jim dovolite, da vas razvajajo.
V razdalji 20 minut vožnje od hotela je kar 5 vrhunskih smučišč:
Großglockner/Heiligenblut
Mölltal Glacier
Zettersfeld
Hochstein
Ankogel
Ne spreglej ostalih super ponudb
Shranite svoje enkratne spomine v A4 fotoknjigo s 60 stranmi
Fotoknjiga je prenovljena, s povečanim obsegom s 50 na 60 strani!
Solarni odganjalec voluharjev in krtov
Spremenljivo zvočno valovanje na različnih frekvencah preprečuje, da bi se glodalci navadili na zvok!
Komplet 5 zgoščenk Ansambla bratov Avsenik
Doživi čar narodno-zabavne glasbe, ki je povezala generacije!
Notranja HD digitalna TV antena
Uživajte v svojih najljubših TV kanalih! Antena ima domet kar do 160 km!




