Edinstven 3-dnevni paket za 2 osebi v Hotelu Picok 4* | 1nadan.si

Hrvaška Sahara in kamele v Đurđevcu! SUPER CENA za edinstveni 3-dnevni paket za 2 osebi v Hotelu Picok 4* v Đurđevcu: 2x nočitev z zajtrkom v moderno opremljeni dvoposteljni sobi + uporaba bazena, fitnesa in savn + wi-fi + možnost obiska Etno vasi s kamelami!

V tem času v Đurđevcu poteka tudi razstava "Recepti za nesmrtnost" Salvadorja Dalija!

Edinstven 3-dnevni paket za 2 osebi v Hotelu Picok 4*
Edinstven 3-dnevni paket za 2 osebi v Hotelu Picok 4*
Edinstven 3-dnevni paket za 2 osebi v Hotelu Picok 4*
Edinstven 3-dnevni paket za 2 osebi v Hotelu Picok 4*
Edinstven 3-dnevni paket za 2 osebi v Hotelu Picok 4*
165,90€
    Kupi kupon
Super cena
 
 

Edinstven vikend paket na Hrvaškem!
Obiščite Đurđevac in tri simpatične, priljudne kamele v Etno vasi, tik ob Hotelu Picok in utrddbi Stari Grad!

Odkrijte čare Hrvaškega Podravja! Đurđevac je hribovito mestece, polno simpatičnih cerkvic, dobre hrane in še boljšega vina! Podajte se na čudovite izlete, npr. geografsko-botanični rezervat Đurđevački pijeski, ki m rečejo tudi Hrvaška Sahara; naravni rezervat Križnica, kjer izpirajo zlato; regionalni park Mura-Drava, ki je pod zaščito UNESCA in še mnogo več ...

Po napornih izletih pa se sprostite v vrhunskem wellnessu. Wellness Hotela Picok je edinstvena oaza miru in sprostitve ki ponuja beg od vsakodnevnega stresnega življenja. Preprosta struktura in top interier so odsev strokovnega opremljana, vztrajanja na nečem novem, drugačnem, inspiracijskem, uravnoteženem, eksotičnem in rustikalnem. Gre za holistični pristop, ker se človeški organizem smatra kot enotnost telesa in duha.
Uživajte v savnah in raznih tretmajih s kakavom, algami, sadjem... in se prepustite drugi dimenziji.

Vse sobe imajo klimatsko napravo, SAT TV, telefon z direktno linijo, WI-FI, sef, mini bar z bogato ponudbo pijače, kopalnico s kabino za prhanje oz. kadjo in sušilnikom za lase ter kopalni plašč in copate za wellness.

Do 31. oktobra 2019 v Muzeju mesta Đurđevac poteka tudi zanimiva razstava "Recepti za nesmrtnost" Salvadorja Dalija. Več o razstavi lahko preberete TUKAJ.

Ponudba je del kategorij:

Ne spreglej ostalih super ponudb

Super cena
Nočitev: 4  |   Oseb: 2
Kope, Slovenija

Smučarski božič v Grmovškovem domu na Kopah

SMUČANJE NA 13 PROGAH!

Prenovljene, širše proge, 3 nove freestyle proge, 2 novi štirisedežnici in vlečnica! Kope postajajo najbolj moderno smučišče v Sloveniji! Ne spreglejte vseh opcij božičnega oddiha med dodatnimi možnostmi ponudbe!

Super cena
Nočitev: 2  |   Oseb: 2
Crikvenica, Hrvaška

Mega morski oddih s polpenzionom v Mediteran Maradiso hotelu by Aminess 3*

Nepozabno sproščanje v Crikvenici! Ne spreglejte vseh opcij in terminov bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!

Super cena
Nočitev: 1  |   Oseb: 2
Portorož, Slovenija

JESEN! Oddih s polpenzionom in SPA v hotelu Lucija 3* v Portorožu ob promenadi!

DODATNI -25% POPUST!

Gostom hotela je na voljo SPA Lucija z notranjim bazenom ter savnami. Hotel se nahaja v neposredni bližini glavnega portoroškega sprehajališča.

Super cena
Nočitev: 2  |   Oseb: 2
NOVO Rabac, Hrvaška

Morski oddih s polpenzionom Valamar Sanfior Hotel & Casa 4* v Rabcu

MEGA dopust na vzhodni obali Istre! Ne spreglejte vseh opcij bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!

Super cena
Nočitev: 3  |   Oseb: 2
NOVO Pula, Hrvaška

Odličen morski oddih s polpenzionom v Hotelu Pula 3*

Vrednost kupona je 51,00 €. Razliko 294,00 € do polne cene (345,00 €) plačate direktno ponudniku. V tej ponudbi lahko izberete tudi druge opcije, ne spreglejte vseh med dodatnimi možnostmi!

Super cena
Nočitev: 2  |   Oseb: 2
NOVO Moravske Toplice, Slovenija

Sproščen oddih s polpenzionom v Hotelu Termal 4* v Termah 3000, Moravske Toplice

Vključena pijača ob večerji! Ne spreglejte vseh opcij in terminov bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!