-
Prikaži vse iz kategorije:
- Apartmaji
- Hoteli
- Hrvaška
- Apartmaji Hrvaška
- Hoteli Hrvaška
- Opatija in Kvarner
Odlična lokacija, le minuto hoda od plaže! SUPER CENA za 3-dnevni oddih za do 4 osebe (2 odrasla + 2 otroka do 10 let) v apartmajih Cindrić v Selcu pri Crikvenici: 2x nočitev + pijača dobrodošlice + wi-fi in parking!
Vrednost kupona je 18,20 €. Razliko 72,80 € do polne cene (91 €) plačate direktno ponudniku. Ne spreglejte vseh aranžmajev med dodatnimi možnostmi ponudbe!
Apartmaji Cindrić stojijo le minuto hoda od plaže, v mestecu Selce, le 50 m od morja in 2,5 km od Crikvenice. Objekt z ajema apartmaje s SAT-TV in brezplačnim zasebnim parkiriščem. Vsi apartmaji imajo kuhinjo z jedilnico in dnevno sobo ter kopalnico s sušilnikom za lase. Nekateri imajo tudi manjši balkon.
Najbližja trgovina, bar in restavracija z lokalno gastronomsko ponudbo so od apartmajev oddaljeni le 50 m. Potapljaški center in vsebine za druge vodne športe so oddaljeni 100 m.
Ne spreglej ostalih super ponudb
Vstopnica za nepozabni Gardaland
Uživajte v domišljijskih, pustolovskih in adrenalinskih izkušnjah za vse starosti! Ne spreglejte vseh možnosti obiska zabaviščnega parka Gardaland in akvarija Sea Life med dodatnimi možnostmi ponudbe.
Botox - za mladosten videz, brez gubic!
Mladosten videz kože okoli oči in na čelu!
Temeljito čiščenje vozila, pranje podvozja in voskanje
Prepustite pranje vozila pravim strokovnjakom!
Odstranitev zobnega kamna + peskanje
Pomembna vloga pri preventivi in ohranjanju zdravih zob!
Vrhunska SPA pedikura za ženske in moške
Na voljo nova, dodatna PE v Ljubljani!
Spoznavni potop Discover Scuba Diving
Prijetno športno druženje pri skupnem odkrivanju novih dimenzij!