Zagreb + možnost obiska živalskega vrta z goHolidays! | 1nadan.si

Lahko kupujete! Aktivne so sledeče ponudbe:

Super cena
Oseb: 1
Benetke, Italija

Celodnevni izlet v Benetke z goHolidays + vožnja z ladjico!

Več odhodnih mest po super ceni - ne spreglejte vseh med dodatnimi možnostmi ponudbe.

Super cena
Oseb: 1
Dunaj, Avstrija

Cesarski Dunaj + možnost obiska ZOO z goHolidays!

Otroci do 18. leta 5 € popusta pri plačilu prijavnine!

Super cena
Nočitev: 1  |   Oseb: 1
San Marino, Italija

San Marino, Rimini & Bologna z goHolidays!

Pobeg v prelepe kraje z bogato kulturno dediščino in odlično kulinariko.

Super cena
Nočitev: 1  |   Oseb: 1
Beograd, Srbija

2-dnevni izlet v živahni Beograd z goHolidays!

Obiščite prestolnico, ki nikoli ne spi!

Super cena
Oseb: 1
Bavarska, Nemčija

Bavarska prestolnica in obisk festivala Oktoberfest z goHolidays!

Obisk dežele piva, gora, nogometa in bogate zgodovine!

Super cena
Oseb: 1
Gardaland, Italija

Enodnevni izlet z goHolidays v Gardaland z vključeno vstopnico!

Doživite nepozaben dan, poln dogodivščin in adrenalina! BREZ DOPLAČILA ZA MANJŠO SKUPINO!

Super cena
Nočitev: 2  |   Oseb: 1
Krakov, Poljska

Avtobusni izlet v zloglasni Auschwitz in kraljevi Krakov z goHolidays

Vključen ogled Po poteh filma Schindlerjev seznam z vstopnino v eno izmed sinagog! 5 € popusta za otroke do 18. leta pri plačilu prijavnine!

Super cena
Nočitev: 1  |   Oseb: 1
Budimpešta, Madžarska

2-dnevni izlet v Budimpešto in na Blatno jezero z goHolidays

Lepotica ob Donavi in madžarsko morje v času krompirjevih počitnic!

Super cena
Nočitev: 2  |   Oseb: 1
Praga, Češka; Dresden, Nemčija

3-dnevni izlet v Prago in Dresden z goHolidays

Začutite svetovljanski utrip in občudujte sijajno gotsko arhitekturo!

Super cena za 1-dnevni izlet v čudoviti ZAGREB z možnostjo obiska ZOO ali NAKUPOVANJA: prevoz s sodobnim turističnim avtobusom po programu + vse cestnine in parkirnine + zunanji ogledi po programu + turistično spremljanje/vodenje + organizacija!

Več odhodnih mest po mega ceni - ne spreglejte vseh med dodatnimi možnostmi ponudbe! 5 € popusta za otroke do 18. leta pri plačilu prijavnine!

Zagreb + možnost obiska živalskega vrta z goHolidays!
Zagreb + možnost obiska živalskega vrta z goHolidays!
Zagreb + možnost obiska živalskega vrta z goHolidays!
Zagreb + možnost obiska živalskega vrta z goHolidays!
15,90€
    Kupi kupon
Super cena
 
 
Ponudba zaključena

ZAGREB Z MOŽNOSTJO OBISKA ZOO ALI NAKUPOVANJA

Odhod avtobusa v jutranjih urah iz Slovenije in vožnja proti slovensko-hrvaški meji. Po opravljenih obmejnih formalnostih se boste zapeljali do centra mesta, kjer si bomo ogledali zagrebške znamenitosti. Cvetni trg in Ilico, se povzpeli peš ali z eno najkrajših vzpenjač na svetu (dviga se samo 66 m) na Lotrščak, nadaljevali pot mimo Banskih Dvorov in cerkve Svetega Marka, skozi Kamena vrata do Katedrale, nazadnje pa še mimo tržnice Dolac, do trga Bana Jelačića, kjer boste zaključili ogled. Prosto za osvežitev v enem izmed številnih lokalčkov na trgu, kosilo ali kakšne nakupe.
Popoldne se lahko odpravite proti predelu mesta Maksimir, kjer se nahaja zagrebški ZOO (doplačilo). Ogledali si boste najrazličnejše živali: sesalce, ptiče, plazilce, dvoživke, ribe in nevretenčarje s skoraj vseh celin sveta. Med ogledom se boste lahko okrepčali v ZOO café ali pa kupili spominek v tamkajšnji trgovini. Trenutno je v živalskem vrtu cca 2000 živali. Verjamemo, da boste v parku preživeli nepozabno popoldne.
Če pa vas živalski svet ne zanima preveč pa vas lahko zapeljemo v katerega izmed velikih nakupovalnih centrov kot so na primer WestGate ali Arena, kjer nakupujete kar vam srce poželi v stilu »shop till you drop!« Lahko pa preprosto ostanete v centru in preživite meščansko zagrebško popoldne!

Avtobus vas bo v skladu z dogovorom pobral ob dogovorjenih urah na vseh odhodnih točkah: pred ZOO, pred nakupovalnim centrom ali v centru mesta. Sledila bo vožnja proti domu!

Ponudba je del kategorij:

Ne spreglej ostalih super ponudb

Super cena
Nočitev: 7  |   Oseb: 1
Sharm El Sheikh, Egipt

Počitnice z letalom iz Ljubljane v all inclusive Siva Sharm Resort 4*+ v Egiptu!

Hotel leži neposredno ob morju z osupljivim koralnim grebenom in čudovito lego na ploščadi nad morjem.

Super cena
Nočitev: 7  |   Oseb: 1
Port El Kantaoui, Tunizija

Z letalom iz Ljubljane v all inclusive El Mouradi Palm Marina 5* v Tuniziji!

ODHOD 27.8. LE 609€!

Najbolj prodajan 5* hotel leži tik ob dolgi peščeni plaži, okoli njega pa je lepo urejen vrt. Postavljen je v središče najbolj priljubljenega tunizijskega turističnega letovišča Port El Kantaoui.

Super cena
Nočitev: 7  |   Oseb: 1
Santa Susanna, Costa Brava, Španija

Z letalom iz Ljubljane v hotel Mercury 4* z bazenom v Costa Bravi v Španiji!

Odlična lokacija ob promenadi Santa Susanni, peščena plaža je le nekaj metrov stran od hotela.

Super cena
Nočitev: 7  |   Oseb: 1
Chania, Kreta, Grčija

Počitnic z letalom iz Ljubljane v NO NAME hotel 3* na vzhodno Kreto v Grčiji!

LAST MINUTE ODHODI!

Zavrtite ruleto in prihranite! Ime hotela je znano šele ob prihodu v kraj letovanja, presenetite se!

Super cena
Nočitev: 7  |   Oseb: 1
Djerba, Tunizija

Z letalom iz Ljubljane v all inclusive El Mouradi Djerba Menzel 4* v Tuniziji!

AVGUSTOVSKI ODHODI ZA 499€!

Tipična otoška gradnja, glavna stavba in menzli, daje hotelu poseben karakter. Leži ob peščeni plaži in ima 3 zunanje in 2 otroška bazena s tobogani ter atraktivne bare. Na voljo pestra hotelska animacija.

Super cena
Nočitev: 7  |   Oseb: 1
Sharm El Sheikh, Egipt

Počitnice z letalom iz Ljubljane v all inclusive Sharm Resort 4* v Egiptu!

ODHOD 15.8. LE 692€!

Stopite v spektakularni podvodni svet Rdečega morja in si oglejte bogat koralni greben Far Garden, ki leži neposredno pred hotelsko plažo, le 300 m stran od udobnega hotela.