-
Prikaži vse iz kategorije:
- Hoteli
- Šolske počitnice
- Namestitve smučanje
- Hoteli Slovenija
Smučarsko središče z najlepšim pogledom! Super cena za 3-dnevni oddih za 2 osebi v idilični apartmajski hiši Muštrinka z lego direktno na smučišču: 2x nočitev v studio apartmaju + povratna vožnja s kabinsko žičnico Krvavec + prevoz od zgornje kabinske žičnice do apartmajske hiše + wi-fi!
Ne spreglejte vseh aranžmajev med dodatnimi možnostmi ponudbe.
Popolno zimsko doživetje
Smučarsko središče z najlepšim pogledom ima odlično urejene smučarske proge na nadmorski višini od 1450 m do 1971 m, kar zagotavlja odlične pogoje za smučanje na naravnem in kompaktnem snegu. Nudi 30 km odlično urejenih smučarskih prog ter jamči 100 smučarskih dni v vsaki sezoni. Proge so razgibane, po težavnosti raznolike, primerne tako za rekreativne in profesionalne smučarje, kot tudi za smučarje začetnike.
Smučišče Krvavec se nahaja v občini Cerklje na Gorenjskem. Od glavnega mesta Ljubljane oddaljen le 25 km in hkrati najbližje smučišče mednarodnemu letališču v Evropi (Brnik, 8 km).
Idilična apartmajska hiša Muštrinka, z lego direktno na smučišču, predstavlja idealno izhodišče za zimske in poletne aktivnosti na planini Krvavec. Muštrinka s 5-imi apartmajskimi enotami v dveh nadstropjih sprejme skupaj do 16 oseb. V vsaki enoti je večji skupni prostor z jedilnico, kuhinjo, opremljeno s kuhalno ploščo, pečico in hladilnikom. V istem prostoru se nahaja bivalno-spalni del z raztegljivim spalnim kavčem in kabelsko televizijo. Vsak apartma ima svojo kopalnico s tušem in WC-jem. V večjih 2+2 enotah so dodatne spalnice, ločene od kuhinjsko-bivalnega prostora. Opremljene so z zakonsko posteljo in prostorno omaro. Pred samo apartmajsko hišo je tudi pokrit skupni prostor, namenjen druženju, tako imenovane Jasl`ce.
Ne spreglej ostalih super ponudb
Popoln zimski oddih s polpenzionom v Hotelu Istra 3* v mondeni Opatiji
Zimski pobeg za zdravje, dobro počutje in nepozabne trenutke v Opatiji!
Popoln morski oddih v luksuznem dizajn hotelu Lone v Rovinju
Edinstven ambient in zatočišče pred vsakdanjim stresom. Ne spreglejte vseh terminov bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!
Smučarski božič v NOVEM hotelu Panorama Kope 4*
Popolnoma prenovljen nekdanji Lukov dom, ki je od smučišča oddaljen 100m, oblikuje toplina tradicionalne gorske koče z elegantnimi detajli! Ne spreglejte vseh opcij bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!
Čudovit wellness oddih s kopanjem in savnanjem v Rimskih termah
Celodnevno kopanje tudi na dan prihoda in odhoda!
Luskuzni oddih s polpenzionom ter uporabo bazena in savn v Atlantidi Rogaška 5*
Razkošen oddih s petimi zvezdicami! Ne spreglejte vseh terminov bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!
Termalne počitnice za dve osebi s polpenzionom v Hotelu Bioterme 4*
Preživite sproščujoče počitnice v edinem okolju prijaznem hotelu v severovzhodnem delu Slovenije. Ne spreglejte vseh opcij med dodatnimi možnostmi ponudbe.




