-
Prikaži vse iz kategorije:
- Hoteli
- Hrvaška
- Hoteli Hrvaška
- Dalmacija
SUPER CENA za popolne počitnice v Hotelu Korkyra 4* v Veli Luki na prelepi Korčuli: 4 dni, 3x nočitev s polpenzionom + pijača dobrodošlice + neomejeno koriščenje wellness centra in bazena + ležalniki in brisače ob bazenu + karte za ladjo do mestne plaže + wi-fi!
Ne spreglejte vseh aranžmajev v Hotelu Korkyra 4* med dodatnimi možnostmi ponudbe!
Hotel Korkyra 4* stoji v samem centru Vele Luke, v mirnem predelu, nedaleč od mestnega pristanišča. Že več let je najpomembnejši hotel v mestu, ki povezuje življenjski slog z individualno skrbjo za gosta.
Notranjost hotela je popolnoma preurejena, v celoti pa je obnovljena tudi njegova edinstvena fasada. V hotelu je 58 dizajnerskih sob, wellness center, restavracija za 120 oseb v zaprtem delu in 140 na terasi, bar in bazen v notranjem dvorišču.
Otok Korčula je eden najlepših otokov na Jadranu, šesti največji in drugi najbolj naseljeni otok na Hrvaškem (ima okoli 16.000 prebivalcev). Tri najpomembnejša mesta na otoku so Korčula, ki je srce otoka in ji pravijo tudi mali Dubrovnik, Blato, najbogatejše mesto na otoku, in Vela Luka, relativno novo mesto z največjim številom prebivalcev (4.100).
Otok Korčula je dolg 46 km v smeri vzhod-zahod, razdalja med severno in južno obalo pa znaša 5-10 km. Na severni obali otoka so pristanišča Korčula, Žrnovska Banja, Račišće, Babina in Prigradica. Vela Luka, največja in najbolj zaščitena uvala s pristaniščem, ki jo s severa in juga dodatno ščitijo zeleni hribi, pa leži na skrajnjem zahodu otoka. Z več kot 2.600 sončnih ur letno je Vela Luka najbolj sončni kraj na celotnem Jadranu.
Vela Luka se ponaša s panoramskim razgledom in prijetno sredozemsko klimo, predvsem pa s kristalno čistim morjem, še posebej na bližnjem otoku Proizdu, ki ga je Hrvaška turistična zveza leta 2007 proglasila za plažo leta.
Ne spreglej ostalih super ponudb
Popoln morski oddih v luksuznem dizajn hotelu Lone v Rovinju
Edinstven ambient in zatočišče pred vsakdanjim stresom. Ne spreglejte vseh terminov bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!
Popoln zimski oddih s polpenzionom v Hotelu Istra 3* v mondeni Opatiji
Zimski pobeg za zdravje, dobro počutje in nepozabne trenutke v Opatiji!
BOOM NEDELJA s polpenzionom in smučanjem v NOVEM Grmovškovem domu na Kopah
Prenovljene, širše proge, 3 nove freestyle proge, 2 novi štirisedežnici in vlečnica! Kope postajajo najbolj moderno smučišče v Sloveniji!
Termalne počitnice s kopanjem in savnanjem v Rimskih termah
Celodnevno kopanje tudi na dan prihoda in odhoda! V tej ponudbi so na voljo tudi druge opcije, preverite med dodatnimi možnostmi!
Luksuzno novo leto v Istri, v Grand Hotelu Brioni v Puli
Popolno prestižno sproščanje in nepozabno silvestrovanje v Puli! Ne spreglejte vseh opcij silvestrovanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!
Pravljičen jesenski oddih za 2 osebi v Hotelu Jezero 4* v Bohinju
Raziščite neizmerne naravne lepote Triglavskega narodnega parka!




