- Potovanja (518)
- Novo
- Ne spreglej
- Hoteli
- Opatija in Kvarner
- Istra
- Krompirjeve počitnice
- Novoletne počitnice, silvestrovo
- Mobilne hiške
- Zimske počitnice
- Glamping in kampiranje
- Terme
- Apartmaji
- Terme Čatež
- Križarjenja
- Šolske počitnice
- Velika noč
- Vikend paketi
- Hrvaška
- Dalmacija
- Luksuzni oddihi
- Slovenska Obala
- Metropole
- Narava in sprostitev
- Ekskluzivni Last minute
- First minute
- Za hišne ljubljenčke
-
Prikaži vse iz kategorije:
- Hoteli
- Vikend paketi
- Ostali hoteli
- 61 % na nepozabni 3-dnevni oddih za 2 osebi na obali Blatnega jezera, v Jókai Villa Hotelu 4* v Siófoku: 2x nočitev z zajtrkom + Wi-Fi + steklenica penine + uporaba wellnessa v Jókai Villa Hotelu (2h) + popust na vstopnice za kopališče Galerius Bath Siófok!
V tej ponudbi lahko izberete tudi druge aranžmaje v Jókai Villa Hotelu 4* v Siófoku - ne spreglejte jih spodaj med dodatnimi možnostmi!
Blatno jezero na Madžarskem ni le eno največjih jezer v Evropi, temveč tudi naravni paradiž, priljubljen predvsem pri tistih, ki prosti čas radi preživljajo na prostem in na vodi. Na sončnih obalah jezera je več mest, ki ponujajo možnosti za aktivno preživljanje dopusta. Idilično in prijazno mesto Siofok, ki je neke vrste glavno mesto področja okoli Blatnega jezera, je najbolj priljubljeno letovišče ob jezeru, pa tudi kraj, kjer lahko uživate tudi v nakupovanju in nočnih zabavah.
Blatno jezero pa ni priljubljeno le poleti, ko ga obišče veliko turistov z vse Evrope, ki uživajo v kopanju, deskanju na vodi in vrsti drugih športov, temveč tudi v drugih letnih časih, ko okolica jezera ponuja obilo možnosti za aktivno preživljanje dopusta, od pohodništva do jahanja.
Villa Campana je bila zgrajena konec 19. stoletja kot počitniška hiša in je v zadnjih več kot 100 letih zamenjala veliko lastnikov. Po letu 1947 je služila kot gostišče s prenočišči, kar je ostala vse do leta 2003. Pri renovaciji so se lastniki potrudili, da so ohranili njen izvirni značaj in stil.
Ne spreglej ostalih super ponudb
Krasen morski oddih s polpenzionom za 2 osebi v Resortu Petalon 4*
V tej ponudbi so na voljo tudi druge opcije - ne spreglejte vseh med dodatnimi možnostmi!
Oddih s polpenzionom v PRENOVLJENEM Remisens Hotelu Lucija 4* v Portorožu
Otrok do 6. leta GRATIS! V tej ponudbi so na voljo tudi druge opcije - ne spreglejte vseh med dodatnimi možnostmi!
Morski oddih za 2 v Depandansi Marina v Omišalju na otoku Krku
V tej ponudbi so na voljo tudi druge opcije, preverite med dodatnimi možnostmi!
Termalni oddih s polpenzionom in kopanjem; Hotel Vivat 5*, Terme Vivat
Celodnevno kopanje na dan prihoda in odhoda!
Oddih ob morju v luksuznem Aminess Younique Senses Resort na Hvaru
Popoln oddih na Hvaru! 1 otrok do 9,99 let GRATIS! V tej ponudbi so na voljo tudi druge opcije, preverite med dodatnimi možnostmi!
LUKSUZNI DRUŽINSKI oddih s polpenzionom v Falkensteiner Family Hotel Diadora 5*!
Vrednost kupona je 125,00 €. Razliko 713,00 € do polne cene (838,00 €) plačate direktno ponudniku. Ne spreglejte ostalih opcij med dodatnimi možnostmi ponudbe!




