Manikira z lakiranjem | 1nadan.si

Za negovane roke in čudovite nohte! - 52 % na manikiro s permanentnim lakiranjem nohtov na rokah z Gel II Manicure laki + maska za negovane roke + GRATIS pilica, v salonu Aestetika in zdravje!

Čudoviti nohtki s permanentnim lakiranjem z laki nove generacije Gel II Manicure, obstojnost kar do 3 tedne!

Manikira z lakiranjem
Manikira z lakiranjem
11,90€
    Kupi kupon
Vrednost:
25,00 €
-52%
Prihranek:
13,10 €
 
 

Za urejene roke in čudovite nohte! Urejeni nohti so v današnjem času zelo pomembni, saj so ogledalo človeka. Roke so torej tisti del telesa, ki so najbolj izpostavljene in ki kar kličejo po urejenosti!

Da boste to zimo zablesteli v vsej svoji lepoti, se prepustite spretnim rokam v salonu Aestetika in zdravje. Pri delu uporabljajo lake nove generacije Gel II, ki se ponašajo z dolgo in brezhibno obstojnostjo! Laki ne vsebujejo kislin, topil, primerja in base-podlaka.

Ponudba je del kategorij:

Ne spreglej ostalih super ponudb

-50%

Prestižni 24-delni jedilni pribor Slim Gold v zlati barvi

Očarajte goste s prefinjenim in prestižnim jedilnim priborom! Ne spreglejte ostalih opcij med dodatnimi možnostmi ponudbe!

-58%

Okolju prijazne lesene žalne svečke

Darilo: žalni kamenček!

Ne spreglejte ostalih opcij med dodatnimi možnostmi ponudbe!

Super cena

Mini fotoknjiga Tiskanček, 8 strani

V tej ponudbi so na voljo tudi druge fotoknjige - ne spreglejte vseh med dodatnimi možnostmi ponudbe!

-50%
NOVO

Shranite svoje enkratne spomine v A4 fotoknjigo s 60 stranmi

Fotoknjiga je prenovljena, s povečanim obsegom s 50 na 60 strani!

Super cena
-74%
NOVO

Profesionalni serum ProLash za rast trepalnic in obrvi

Si želite daljše, močnejše, gostejše trepalnice, ki bodo ustavljale promet? Preizkusite vrhunski profesionalni serum za naravno rast trepalnic, ki že v nekaj tednih opazno podaljša in zgosti trepalnice!