1-mesecni tecaj vodene vadbe TNZ (4x 60 min) | 1nadan.si

Bodite fit v zrelih letih! - 50 % na 1-mesečni tečaj vodene vadbe TNZ - trebuh, noge, zadnjica (4x 60 min), v plesnem centru Feniks!

Program je namenjen starejšim in tistim, ki bi želeli ostati v formi!

1-mesecni tecaj vodene vadbe TNZ (4x 60 min)
1-mesecni tecaj vodene vadbe TNZ (4x 60 min)
14,99€
    Kupi kupon
Vrednost:
30,00 €
-50%
Prihranek:
15,01 €
 
 

Biti fit v zrelih letih je ključ kvalitetnega življenja! Program je namenjen starejšim in tistim, ki bi želeli ostati v formi in preprosto v prijetni družbi narediti nekaj zase, hkrati pa ne želijo skakanja in zahtevnih koreografij ter glasne glasbe, pač pa umirjene telovadbe za celo telo. S starostjo se na telesu marsikaj spremeni, vendar za vadbo nismo nikoli prestari. Vadba se izvaja počasi, pod nadzorom učitelljice, premišljeno ter z občutkom.

Ponudba je del kategorij:

Ne spreglej ostalih super ponudb

Super cena
Nočitev: 2  |   Oseb: 4
Rovinj, Hrvaška

Prijeten oddih v Resortu Amarin 4* v Rovinju

Ne spreglejte vseh terminov bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!

Super cena
Nočitev: 2  |   Oseb: 2
Mala Nedelja, Slovenija

Bioterme 4* Mali Nedelja: sanjski POLETNI paket s kopanjem in polpenzionom

POLETJE + BAZENI = TOP ODDIH

Preživite sproščujoče počitnice v edinem okolju prijaznem hotelu v severovzhodnem delu Slovenije. Ne spreglejte vseh opcij bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe.

Super cena
Nočitev: 2  |   Oseb: 2
Kope, Slovenija

Poletne počitnice s polpenzionom v Grmovškovem domu na Kopah

Napolnite si baterije na zelenem Pohorju! Ne spreglejte vseh opcij bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!

Super cena
Nočitev: 2  |   Oseb: 2
NOVO Dobrna, Slovenija

Poletne počitnice s polpenzionom v Hotelu Švicarija 4*, Terme Dobrna

En otrok do 12. leta in en otrok do 4. leta BREZPLAČNO! Kopanje v termalnih bazenih tudi na dan odhoda!

Super cena
Nočitev: 2  |   Oseb: 2
NOVO Rimske Toplice, Slovenija

Termalne počitnice s kopanjem in savnanjem v Rimskih termah

Celodnevno kopanje tudi na dan prihoda in odhoda! V tej ponudbi so na voljo tudi druge opcije, preverite med dodatnimi možnostmi!

Super cena
Nočitev: 3  |   Oseb: 2
NOVO Neum, BiH

Mega oddih s polpenzionom v Hotelu Agava 4*

Vrednost kupona je 84,00 €. Razliko 336,00 € do polne cene (420,00 €) plačate direktno ponudniku. Ne spreglejte vseh opcij in terminov med dodatnimi možnostmi ponudbe.