Pula apartma za 2 | 1nadan.si

Počitnice na jugu Istre! Super cena za 2-dnevni oddih, 1x nočitev za 2 osebi v apartmaju Deluxe**** v Puli + pijača dobrodošlice + posteljnina in brisače + končno čiščenje + ročno izdelan spominek za darilo + brezplačno parkirišče!

Ne spreglejte vseh opcij bivanja v apartmaju Deluxe**** med dodatnimi možnostmi ponudbe.

Pula apartma za 2
Pula apartma za 2
Pula apartma za 2
Pula apartma za 2
Pula apartma za 2
39,00€
    Kupi kupon
Super cena
 
 

Obiščite največje mesto na istrskem polotoku in uživajte v vseh lepotah narave, istrskih specialitetah, zgodovinskih znamenitostih ter se sprostite v čudovitem apartmaju. Odkrijte lepote kulturnih in zgodovinskih znamenitosti Pule, čare nacionalnega parka Brioni, obiščite istrski zeliščni Disneyland v Balah (gojenje in proizvodnja aromatičnih in kozmetičnih izdelkov iz sivke, suhocvetnice, žajbla, rožmarina), akvarij v stari avstro-ogrski trdnjavi stari 130 let, izberite vrhunsko ekstra deviško oljčno olje iz bližnjih mlinov, se sprehodite po poteh kažuna ... predlagamo sprehode ob obmorskem sprehajališču in obisk naravnih parkov Šijanski gozd in Rt Kamenjak (pot dinozavrov).

Apartma je sodobno opremljen in stilsko urejen. Ima veliko spalnico z zelo veliko (king size) zakonsko posteljo z ležiščem Dormeo, romantične in udobne fotelje iz ratana, popolnoma novo kopalnico s pralnim strojem in veliko tuš kabino, jedilnico z jedilno mizo in večnamenskim lesenim šankom ter sodobno in popolnoma opremljeno kuhinjo s pomivalnim strojem, pečico, indukcijsko ploščo, ekstra velikim hladilnikom in invertersko klimatsko napravo. Apartma ima izhod na dva balkona, kjer lahko ves dan uživate na soncu. Z zahodnega balkona apartmaja je prekrasen razgled na morje, otoke Nacionalnega parka Brioni in panoramski razgled na krajino bližnjih mest (Barbariga, Vodnjan, Galižana).

V ceno so vključeni: turistična taksa, wi-fi, posteljnina, brisače, kopalniška kozmetika, elektrika, voda, SAT-TV, sušilnik za lase, klimatska naprava, parkirno mesto, končno čiščenje, pijača dobrodošlice in ročno izdelan spominek za darilo.

Ne spreglej ostalih super ponudb

Super cena
Nočitev: 2  |   Oseb: 2
Rogaška Slatina, Slovenija

[FLASH SALE!] Pomladni oddih v dvoje v Grand Hotelu Sava 4* v Rogaški Slatini!

Pomladna sprostitev v Rogaški!

Super cena
Nočitev: 2  |   Oseb: 2
Krk, Hrvaška

Pomladni oddih za 2 osebi v Hotel Resortu Dražica na prelepem Krku

Obiščite nepozabni otok Krk! 1 otrok do 9,99 let brezplačno!

Super cena
Nočitev: 2  |   Oseb: 2
Portorož, Slovenija

Oddih s polpenzionom v PRENOVLJENEM Remisens Hotelu Lucija 4* v Portorožu

PRENOVLJEN HOTEL!

Otrok do 12. leta GRATIS! V tej ponudbi so na voljo tudi druge opcije - ne spreglejte vseh med dodatnimi možnostmi!

Super cena
Oseb: 1
NOVO Benetke, Italija

Nepozaben izlet v Benetke s katamaranom

Izkoristite izjemno priložnost za ogled enega najbolj legendarnih mest na svetu! V tej ponudbi so na voljo tudi druge opcije, preverite med dodatnimi možnostmi!

Super cena
Nočitev: 1  |   Oseb: 2
NOVO Novigrad, Hrvaška

Krasen oddih za 2 v Palazzo Rainis Hotel & Spa 4* v Novigradu

ADULTS ONLY!

Razkošen hotel in očarljivo mesto na zahodni obali Istre - najboljša kombinacija!

Super cena
Nočitev: 3  |   Oseb: 2
NOVO Rogaška Slatina, Slovenija

Pomladni oddih s polpenzionom in kopanjem v Grand Hotelu Rogaška 4*

Grand Hotel Rogaška - hotel, ki umirja ter poživi telo in duha. Ne spreglejte vseh terminov med dodatnimi možnostmi ponudbe!