- Potovanja (474)
- Novo
- Ne spreglej
- Hoteli
- Opatija in Kvarner
- Namestitve smučanje
- Krompirjeve počitnice
- Istra
- Novoletne počitnice, silvestrovo
- Mobilne hiške
- Zimske počitnice
- Glamping in kampiranje
- Terme
- Apartmaji
- Terme Čatež
- Križarjenja
- Šolske počitnice
- Velika noč
- Vikend paketi
- Hrvaška
- Dalmacija
- Luksuzni oddihi
- Slovenska Obala
- Metropole
- Narava in sprostitev
- First minute
- Za hišne ljubljenčke
Lahko kupujete! Aktivne so sledeče ponudbe:
Družinski izlet na Kope: Sprehod med krošnjami in samopostrežno kosilo!
Doživite gozd na povsem nov način, visoko nad tlemi, med drevesnimi krošnjami in uživajte v bogatem nedeljskem kosilu za vso družino.
Vstopnica za NOVI ADRENALINSKI PARK KOPE z malico
7 postaj na 20.000 m2! Popolna adrenalinska pustolovščina za ljudi vseh starosti in spretnostnih ravni! Ne spreglejte vseh opcij vstopnic med dodatnimi možnostmi ponudbe!
-
Prikaži vse iz kategorije:
- Hoteli
- Šolske počitnice
- Namestitve smučanje
- Hoteli Slovenija
BOOM nedelja na Kopah! - 53 % na 2-dnevni smučarski paket na Kopah za 2 osebi: 1x nočitev s polpenzionom v Lukovem ali Grmovškovem domu na Kopah + 4x smučarska vozovnica za Kope + neomejena doza zabave za vse generacije v Holcer Pubu na Kopah!
Smučarski oddih le lučaj od štirisedežnice Pungart in vlečnice Sedlo!
Lukov dom je prijazen in domač namestitveni objekt v neokrnjeni naravi Slovenjgraškega Pohorja. Leži na nadmorski višini 1.350 m, v turističnem centru Kope. Odlikujejo ga: kakovost namestitev, odlična restavracija, sodoben wellness center ter izjemna lokacija z nepozabnim razgledom.
Sobe v domu so prijetne in funkcionalno opremljene. Imajo lastno kopalnico in televizijo.
Nastanitvena kapaciteta Lukovega doma je do 180 oseb.
Namestitev v Lukove domu je odločitev brez tveganja, da bi odhajali nezadovoljni, saj se bo osebje v vseh pogledih trudilo za vaše dobro počutje.
V vseh prostorih doma je neomejen in brezplačen dostop do interneta (wi-fi).
Grmovškov dom na Kopah je prijeten planinski dom s 65 ležišči. Nahaja se na pozimi zelo zanimivi lokaciji, saj leži le slabih 50 metrov od prve vlečnice. Odprt je vse dni v letu.
Sobe v domu so preproste, a zelo prijetne. Vsaka soba ima umivalnik, sanitarije in tuši pa so etažni. Izbirate lahko med 2, 3, 4, 5 in 6-posteljnimi sobami.
V sklopu doma deluje tudi prostorna restavracija Kope z 200-timi sedišči, pod njo je znameniti Holcer pub in velika sončna terasa.
Od Slovenj Gradca je oddaljen 15 kilometrov.
Smučišče Kope je živahno družinsko smučišče nad Slovenj Gradcem. Razpolaga s šestimi vlečnicami in z dvema štirisedežnicama na 8 km smučarskih prog.
Kope nudijo odlične pogoje rekreacije za bolj in manj izurjene smučarje. Ob ugodnih snežnih razmerah je na voljo tudi urejena snežno sprehajalna pot (možnost teka na smučeh) vse do Ribniške koče.
Naravne lepote turističnega centra Kope, dobri pogoji za rekreacijo, zabava in domače vzdušje ter vsa pozornost prijaznega osebja vas bodo prepričali, da se boste na Kope radi vračali.
Ne spreglej ostalih super ponudb
Popoln oddih sredi Prekmurja, v prelepi Panonski vasi v Moravskih toplicah
Ne spreglejte vseh opcij bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!
Wellness paket za 2 v Stubičkih Toplicah z vključeno masažo
Obiščite čudovito hrvaško naravo tik ob slovenski meji! Ne spreglejte vseh opcij med dodatnimi možnostmi ponudbe.
Morski oddih v mobilnih hiškah kampa Valkanela v Vrsarju
Popolno poletje na čudoviti zeleni obali zahodne Istre!
Poletne počitnice s polpenzionom v Thermal Resortu Lendava
Uživajte v termalnih bazenih ter PRENOVLJENEM zunanjem bazenu Gjezir in letno-zimskem bazenu!
Poletni wellness oddih za 2 osebi v Hotelu Kanajt 4* na Krku
Preživite čudovit dopust na Krku. V tej ponudbi so na voljo tudi druge opcije bivanja - ne spreglejte vseh med dodatnimi možnostmi!
Krasen oddih v apartmajih Bolfenk 4* na Mariborskem Pohorju
Zeleni odklop na Pohorju! Ne spreglejte ostalih opcij med dodatnimi možnostmi ponudbe!




