Kanarski otoki -50% | 1nadan.si

Kanarski otoki vse do julija 2013! 50 % popusta na počitnice na najlepšem Kanarskem otoku Fuerteventura: 8 dni, 7x nočitev v aparthotelu*** za 2 osebi! Kuponi unovčljivi do 10. 7. 2013!

Plačajte 280 € za uživanje v dvoje na neskončnih sanjskih plažah v raju na zemlji, v vrednosti 560 €.

Kanarski otoki -50%
Kanarski otoki -50%
Kanarski otoki -50%
Kanarski otoki -50%
Kanarski otoki -50%
280,00€
    Kupi kupon
Vrednost:
560,00 €
-50%
Prihranek:
280,00 €
 
 

Kaj pa, če postane realnost bolj sanjska od sanj? In boste želeli, da se boste končno zbudili, zapakirali tiste nujne 3 stvari, spakirali še vašo najljubšo družbo, in poleteli kot ptičica rajskim dogodivščinam naproti!
Na otok Fuerteventura seveda :)

NAMIG ZA UGODNE LETALSKE VOZOVNICE
Najbolj ugodne vozovnice boste našli na http://www.skyscanner.net, http://www.momondo.com, http://www.ryanair.com ali http//www.easyjet.com Za odhodne destinacije (direktni let) glejte: Munchen, Salzburg, Dunaj, Benetke, Milano, Gradec. Za odhodne destinacije (prestopni let) pa glejte še: Gradec – Barcelona- Fuerteventura, Benetke – Barcelona oz. Madrid oz Valencia - Fuerteventura, Ljubljana – London – Fuerteventura (Easyjet). Najugodnejšo ponudbo ta hip, iz Milana od 146 € dalje, najdete TUKAJ.

Otok Fuerteventura je najdaljši izmed vseh sedmih Kanarskih otokov. Puščavska notranjost španskega otoka se lahko primerja z Marokom, s svojimi številnimi vulkani ter peščenimi plažami pa otok Fuerteventura pušča nepozaben vtis.
Pozabite na zgodovinske znamenitosti, mestni vrvež, kulturne oglede in strnjeno počitnikovanje. Soočite se s pristnim okoljem in se prepustite naravi v vsej svoji veličini. Stecite po neskončnih belih plažah in se izgubite v vetru svobode, sprehodite se po nežni mivki in vdihnite vonj prostranosti, užijte zlate sončne žarke ter pozabite na vsakdan!

Obudite ali pa najdite na novo strast do vodnih športov, predvsem srfanja, jadranja in pri Coraleju tudi kajtanja. Odkrijte podvodno riviera med Corralejem in severno obalo otoka ter otočkom Lobos. Tu se pod vodo skriva bizarna pokrajina vulkanskega »gozda« v katerem se skriva vrstno zelo bogata flora in favna, ki pušča fascinantne vtise.
Vas skrbi za vreme? Skoraj celo leto je suho in prijetno, dež zmoti, če sploh, samo v januarju in februarju. Še celo v najbolj vroči poletni sezoni pa na otoku ne boste začutili žgoče vročine.

Ponudba je del kategorij:

Ne spreglej ostalih super ponudb

Super cena
Nočitev: 2  |   Oseb: 6
Vrsar, Hrvaška

Morski oddih v mobilnih hiškah kampa Valkanela v Vrsarju

Popolno poletje na čudoviti zeleni obali zahodne Istre!

Super cena
Nočitev: 2  |   Oseb: 4
Rovinj, Hrvaška

Prijeten oddih v Resortu Amarin 4* v Rovinju

Ne spreglejte vseh terminov bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!

Super cena
Nočitev: 2  |   Oseb: 2
Njivice, Hrvaška

Popoln morski oddih v hotelu Magal Maradiso Hotel by Aminess v Njivicah na Krku

Otrok do 10. leta gratis!

Super cena
Nočitev: 7  |   Oseb: 4
Poreč, Hrvaška

Morski oddih v Poreču, v krasnih apartmajih Diamant Residence 3*

Hotel za rekreacijo in sprostitev! Ne spreglejte vseh opcij bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!

Super cena
Nočitev: 1  |   Oseb: 2
Mala Nedelja, Slovenija

Sproščujoč mini termalni oddih za 2 v Biotermah!

Preživite sproščujoče počitnice v edinem okolju prijaznem hotelu v severovzhodnem delu Slovenije.

Super cena
Nočitev: 2  |   Oseb: 4
Medulin, Hrvaška

Nepozabno doživetje v Plavo Nebo Istra Resort

V tej ponudbi so na voljo tudi druge opcije bivanja in termini, preverite med dodatnimi možnostmi!