- Potovanja (277)
- Novo
- Ne spreglej
- Hoteli
- Opatija in Kvarner
- Namestitve smučanje
- Istra
- Novoletne počitnice, silvestrovo
- Ski opening
- Zimske počitnice
- Mobilne hiške
- Glamping in kampiranje
- Terme
- Apartmaji
- Terme Čatež
- Šolske počitnice
- Vikend paketi
- Hrvaška
- Dalmacija
- Slovenska Obala
- Metropole
- Narava in sprostitev
- First minute
- Za hišne ljubljenčke
-
Prikaži vse iz kategorije:
- Apartmaji
- Hoteli
- Hrvaška
- Apartmaji Hrvaška
- Hoteli Hrvaška
- Dalmacija
Last minute ponudba! SUPER CENA za 8-dnevni poletni oddih za 2-3 osebe (7x nočitev) v studio apartmaju penziona Čančar, apartmajev Nina ali apartmajev Gordana v Biogradu na moru ali Sv. Filipu i Jakovu!
Popoln dopust na priljubljeni turistični destinaciji!
Preživite poletne počitnice na morju! Nežno valovanje morja, svež zrak in prijetni sončni žarki bodo ustvarili popolno vzdušje za vaju.
Bivali boste v enem od naslednjih nastanitvenih objektov (kliknite na ime za odpiranje povezave):
Penzion Čančar
Apartmaji Nina
Apartmaji Gordana
Biograd na moru je simpatično mesto in pristanišče v severni Dalmaciji, 28 km južno od Zadra. Leži na polotoku in kopnu. Na severni strani se nahaja zaliv Bošana, na južni pa Soline. Pred mestom sta otoka Planac in Sveta Katarina (s svetilnikom). Iz mesta vozi trajekt za otok Pašman (mesto Tkon).
V bližnji okolici se nahajajo trije nacionalni parki: Paklenica, Kornati in Krka ter park narave Telašćica. Poleg bogate zgodovine, mesto karakterizirajo lepe plaže, slikoviti zalivi in raznovrsne namestitvene zmogljivosti. V mestu je veliko restavracij, ki ponujajo domače specialitete ali pa jedi iz mednarodnih kuhinj.
Ne spreglej ostalih super ponudb
ZIMA! Family hotel Amarin 4* s polnim penzionom, wellnessom in bazeni v Rovinju!
Najbolj priljubljeno prizorišče v Istri za zabavo in sprostitev najmlajših gostov in njihovih staršev. Family hotel Amarin nudi wellness s savnami, bazene in veliko zabavnih aktivnosti za male in velike.
Morski oddih v Hotelu Pineta 3* ali apartmajih Riva 3* v Vrsarju
Krasen zimski oddih ob morju!
Zimski oddih s polpenzionom v Hotelu Admiral 4* v mondeni Opatiji
Doživite čarobno zimo v objemu morja in svežega zraka na hrvaški obali!
Sproščujoč termalni pobeg v prenovljen Hotel Zdravilišče Laško 4*
Vrednost kupona je 47,00 €. Razliko 268,00 € do polne cene (315,00 €) plačate direktno ponudniku.
Termalni oddih s hišnim ljubljenčkom GH Sava 4* sup, ali Hotel Zagreb 4*
Privoščite si sproščujoč oddih v objemu termalne oaze, kjer so dobrodošli tudi vaši hišni ljubljenčki
Zimske počitnice v idiličnem Hotelu Krvavec 3*
Idealno za ljubitelje smučanja in ostalih zimskih radosti! Lega direktno na smučišču! V tej ponudbi so na voljo tudi druge opcije, preverite med dodatnimi možnostmi!


