Nepozabni prvomajski 5-dnevni izlet v Dubrovnik | 1nadan.si

Prvomajski Dubrovnik! SUPER CENA za 5-dnevno prvomajsko avanturo v Dubrovnik: avtobusni prevoz iz Celja in Ljubljane + dobrodošlica v dolini Neretve + 4x nočitev z zajtrkom v dvoposteljni sobi v hotelu 3* + ogled Dubrovnika + vodenje in spremstvo predstavnika TA Ojla!

Za letošnje prvomajske praznike obiščite eno najlepših mest na svetu!

Nepozabni prvomajski 5-dnevni izlet v Dubrovnik
Nepozabni prvomajski 5-dnevni izlet v Dubrovnik
Nepozabni prvomajski 5-dnevni izlet v Dubrovnik
Nepozabni prvomajski 5-dnevni izlet v Dubrovnik
159,00€
    Kupi kupon
Super cena
 
 

»Tisti, ki iščejo raj na zemlji, morajo priti v Dubrovnik«, je nekoč zapisal Bernard Shaw, opijanjen od zakladov, ki jih v svojih nedrjih skriva mesto z enkratno kulturno – zgodovinsko preteklostjo, obdano z morjem in soncem. Mesto, ki je bilo dolga stoletja država zase. Mesto, ki si je z zadnjimi močmi izborilo svoj obstoj tudi v zadnji balkanski vojni. Dubrovnik je mesto, ki mu ni enakega v Evropi. Je mesto za vselej in prav zdaj si ga velja še posebej ogledati. Ponovno živi svojo zgodovino, turizem pa mu daje življenje.
Letošnji prvi počitniški šolski prazniki bodo za raziskovanje tega enkratnega mesta, ki ima na dosegu tudi številne otoke, sosednjo Črno goro, kamor pripravljamo dodatni izlet ,nasade mandarin v dolini Neretve, mimo katerih se bomo peljali in na eni od plantaž za kratek čas tudi ustavili ,za prenekatere odlična priložnost za lep vstop v poletje.  V  Dalmaciji so v tem času temperature zelo primerne (ok 20 stopinj) za oglede in raziskovanja, Ojla pa vas bo povabila še na kakšen dodatni izlet ali srečanje z domačini.

Zakaj v Dubrovnik za 1. maj  
Zato, ker mesto iz kamnitih kock skriva toliko zakladov, da tistim, ki radi raziskujejo, zagotovo ne bo dolg čas.  
Zato, ker bomo raziskovali mesto, kjer so pravkar posneli nov film  Vojna zvezd.
Zato ker dobro  poznamo domačine, mesto in okolico, vemo kje se dobro pije in je, kje se splača postati in sanjati. 
Zato, ker je v tem času vreme ravno pravšnje za sprehode, izlete, lovljenje sončnih žarkov.
Zato, ker smo predvideli  tudi  fakultativni izlet na Korčulo in koncert Najlepših melodij Dalmacije.
Zato, ker vas bomo povabili tudi v Konavlje, na vas, v etno hišo, kjer nas bodo gostili s hrano in pijačo.
Zato, ker smo za vas izbrali primeren hotel na dosegu starega mesta.
Zato, ker z Ojlo ni nikoli dolgčas.

Program:
Sreda, 27.4.  
Dobrodošlica v dolini Neretve. Namestitev v hotelu in ogled mesta z lokalnim vodnikom.  
Četrtek, 28.4.  
Dopoldanski sprehod na Srđ, kjer je prekrasen pogled na staro mesto (možen tudi prevoz z gondolo. Popoldanski fakultativni izlet na vas, ogled Cavtata, etno hiše, hrana in pijača, zabava,...  
Petek, 29.4.
Povabilo na izlet /Mljet z ladjo/ ali samostojna raziskovanja.    
Sobota, 30.4.  
Dopoldne v mestu. Izlet na Korčulo in ogled mesta. Zvečer koncert najlepših melodij Dalmacije - klapa Kumpanji z gosti v kulturnem domu Korčula.  
Nedelja, 1.5.

Odhod po zajtrku. Postanek v dolini Neretve.

Hotel Vis 3*: Hotel Vis leži v zalivu Lapad, od starega dela mesta je oddaljen cca 3 km, v neposredni bližini pa je avtobusna postaja od koder vas avtobus zapelje do mestnega jedra. Pred hotelom je prodnata in betonirana plaža, obroki pa so streženi na prekrasni terasi nad morjem, obdani z borovim gozdom in mediteranskim rastlinjem.

Ne spreglej ostalih super ponudb

Super cena
Nočitev: 2  |   Oseb: 2
Rogaška Slatina, Slovenija

[FLASH SALE!] Pomladni oddih v dvoje v Grand Hotelu Sava 4* v Rogaški Slatini!

Pomladna sprostitev v Rogaški!

Super cena
Nočitev: 2  |   Oseb: 2
Krk, Hrvaška

Pomladni oddih za 2 osebi v Hotel Resortu Dražica na prelepem Krku

Obiščite nepozabni otok Krk! 1 otrok do 9,99 let brezplačno!

Super cena
Nočitev: 2  |   Oseb: 2
Portorož, Slovenija

Oddih s polpenzionom v PRENOVLJENEM Remisens Hotelu Lucija 4* v Portorožu

PRENOVLJEN HOTEL!

Otrok do 12. leta GRATIS! V tej ponudbi so na voljo tudi druge opcije - ne spreglejte vseh med dodatnimi možnostmi!

Super cena
Nočitev: 2  |   Oseb: 2
NOVO Portorož, Slovenija

[FLASH SALE!] oddih s polpenzionom v Remisens hotelu Casa Rosa 4* v Portorožu!

Otrok do 7. leta GRATIS! V tej ponudbi so na voljo tudi druge opcije bivanja - ne spreglejte vseh med dodatnimi možnostmi!

Super cena
Nočitev: 2  |   Oseb: 2
NOVO Rabac, Hrvaška

Poletni oddih s polnim penzionom, hotel Sunny Rabac by Valamar

MEGA dopust na vzhodni obali Istre! Ne spreglejte vseh opcij bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!

Super cena
Nočitev: 2  |   Oseb: 2
NOVO Moravske Toplice, Slovenija

Popoln oddih sredi Prekmurja, v prelepi Panonski vasi v Moravskih toplicah

Kopalni karti za Terme 3000!

Ne spreglejte vseh opcij bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!