IBX nega nohtov | 1nadan.si

Vrhunska nega nohtov! - 53 % na vrhunsko naravno nego nohtov s sistemom IBX + lakiranje nohtov z dolgo obstojnimi laki Cuccio v Moneja kozmetičnem salonu!

V tej ponudbi lahko izberete tudi vrhunsko naravno nego nohtov s sistemom IBX + lakiranje s permanentnim lakom Cuccio za 17,90 €.

13,90€
    Kupi kupon
Vrednost:
30,00 €
-53%
Prihranek:
16,10 €
 
 

Zagotovite si vrhunsko nego nohtov, ki bo vaše nohte okrepila in nahranila, za lepotni del pa bodo poskrbeli obstojni laki Cuccio!

Ponudba je del kategorij:

Ne spreglej ostalih super ponudb

-70%

Raztegljiva prevleka za stol

Preprost in eleganten način za zaščito vaših stolov!

-65%

Komplet 4 nastavkov za električne ščetke Sonicare

Ob hkratnem nakupu 2 kompletov prejmete 4 nastavke gratis! Ne spreglejte vseh nastavkov med dodatnimi možnostmi ponudbe!

-50%

Bell, brezžični zvonec z videom, dvosmernim zvokom in detektorjem gibanja

Brezžični zvonec ima številne pametne funkcije in omogoča preprosto povezavo z vašim pametnim telefonom!

Super cena
NOVO

Magnetni nosni dilatator NasalClip

Olajša vstop zraka pri dihanju, kar posledično pomaga pri odpravljanju smrčanja!

-50%
NOVO

Magična skodelica

Vsebina vedno ostane v skodelici!

Super cena
NOVO

TracingBook, otroški delovni zvezek, ki je primeren za večkratno uporabo

Delovni zvezek je popolna izbira za razvijanje grafomotoričnih spretnosti, koordinacije oči in rok ter koncentracije!