Lahko kupujete! Aktivne so sledeče ponudbe:
All inclusive počitnice z letalom iz Ljubljane v King Tut Resortu 4* v Hurgadi!
Resort leži ob peščeni plaži in v bližini koralnega grebena. Na voljo sta dva bazena, eden s 4 tobogani, za zabavo pa je poskrbljeno tudi v diskoteki.
Z letalom iz Ljubljane v all inclusive El Karma Beach Resort 4* v Hurgadi!
Resort leži ob peščeni plaži s pomolom. Na voljo so bazeni ter tobogani, za zabavo pa bodo poskrbeli animacija, živa glasba ter diskoteka.
Počitnice z letalom v NO NAME hotelu 3* na Gran Canarii v temperamentni Španiji!
Zavrtite ruleto in prihranite! Ime hotela je znano šele ob prihodu v kraj letovanja, presenetite se!
Z letalom iz Ljubljane v Las Brisas apartmaje 2* z bazenom na Gran Canarii!
Las Brisas apartmaji bungalovskega tipa se nahajajo v bližini plaže na Gran Canarii. Svojim gostom ponujajo zunanji bazen.
Z letalom iz Ljubljane v Green Field Aparthotelu 3* z bazenom na Gran Canarii!
Las Brisas apartmaji bungalovskega tipa se nahajajo v bližini plaže na Gran Canarii. Svojim gostom ponujajo zunanji bazen.
Z letalom iz Ljubljane v Europalace hotel 3* z zunanjim bazenom na Gran Canarii!
Europalace hotel se nahaja ob peščeni plaži na Gran Canarii. Svojim gostom ponuja zunanji bazen.
-
Prikaži vse iz kategorije:
- Egipt
- Letališče Ljubljana
- Hurgada
All inclusive počitnice z letalom v Elysees Dream Beach 4* v Hurgadi v Egiptu: 7x nočitev za 1 osebo v standard 2+2 sobi + letalski prevoz iz Ljubljane + 1 kos oddane in 1 kos ročne prtljage + slovensko govoreči predstavnik na destinaciji + uporaba zunanjih bazenov in otroškega bazena!
Resort leži ob peščeni plaži s pomolom. Na voljo so sta dva zunanja bazena ter otroški bazen, za zabavo pa bodo poskrbeli animacija, športne aktivnosti in otroško igrišče.
Končno ceno glede na izbrano število oseb in termin preračunate na prvem koraku nakupa.
Avtomatska rezervacija termina
Pri tej ponudbi lahko rezervacijo termina opravite direktno preko rezervacijskega sistema 1nadan.
Elysees Dream Beach 4* je hotelsko naselje iz dveh petnadstropnih glavnih stavb (povezani z nadhodom preko ceste),prenovljen je bil leta 2024 in skupno ponuja 285 sob. Hotelsko ponudbo dopolnjujejo restavfracija, okrepčevalnica, več barov ter knjižnica.
Standard sobe so klimatizirane, imajo kopalnico z wc-jem, sušilec za lase, sat-tv, sef, grelnik vode za kavo ali čaj, mini bar, brezžični internet. Sobe imajo pogled na bazen in možnost 2 pomožnih ležišč.
Na voljo je samopostrežni zajtrk, kosilo in večerja v glavni restavraciji, prigrizki, čajanka ter vse lokalne točene alkoholne in brezalkoholne pijače. Pijača in/ali hrana je na voljo ob določenih urah v določenih barih/restavracijah od 10.00 do 22.00 ure. Pijača ob doplačilu po 22. uri, vse uvožene in premium ter vse ustekleničene pijače, naravni sokovi ter vse, kar ni navedeno pod storitev »vse vključeno«.
V hotelu je ob doplačilu na voljo jacuzzi, masaže, savne.
Na voljo sta dva zunanja bazena in otroški bazen.
Hotel leži ob peščeni plaži, kjer je možnost vodnih športov z doplačilom.
Na voljo so aerobika, balinanje, pikado, namizni tenis, odbojka na plaži, animacija in mini klub.
365 dni poletja: Še pred nekaj leti miren in lagoden kraj ob Rdečem morju, je sedaj največji in najbolje obiskan na obali. Tukaj boste našli vse za prijeten oddih: od dobrih in luksuznih hotelov do toplega morja in centra s trgovinami, kavarne, restavracije, bazarje, mošeje, stari del s pristaniščem nekdanje ribiške vasice in še bi lahko naštevali.
V deželi velikega kontrasta med Nilom in puščavo te Egipčani vzamejo za svojega. Rdeče morje je tu znano po izjemno bogatem podvodnem svetu, ki ga boste lahko raziskovali med potapljanjem, snorkljanjem ali samo s prijetnim sprehodom ob vodi. Morje v Hurgadi ima celo leto kopalno temperaturo, plaže so dolge in kar vabijo, da nanje položite pisano brisačo.
Ne spreglej ostalih super ponudb
Morski oddih v Hotelu Pineta 3* ali apartmajih Riva 3* v Vrsarju
Krasen zimski oddih ob morju!
Popoln morski oddih v luksuznem dizajn hotelu Lone v Rovinju
Edinstven ambient in zatočišče pred vsakdanjim stresom. Ne spreglejte vseh terminov bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!
Smučarski božič v NOVEM hotelu Panorama Kope 4*
Popolnoma prenovljen nekdanji Lukov dom, ki je od smučišča oddaljen 100m, oblikuje toplina tradicionalne gorske koče z elegantnimi detajli! Ne spreglejte vseh opcij bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!
Smučarsko praznovanje: silvestrovo v NOVEM hotelu Panorama Kope 4*
Popolnoma prenovljen nekdanji Lukov dom, ki je od smučišča oddaljen 100m, oblikuje toplina tradicionalne gorske koče z elegantnimi detajli!
Zimski oddih v dvoje s polpenzionom v Grand Hotelu Sava 4* v Rogaški Slatini!
Odpravite se na vrhu 106-metrskega razglednega stolpa KRISTAL (ob doplačilu)! Ne spreglejte vseh opcij bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!
Čudovit oddih za 2 osebi v hotelu Cittar 4* v Novigradu
Vrednost kupona je 36,00 €. Razliko 163,00 € do polne cene (199,00 €) plačate direktno ponudniku. Hotel se nahaja med samim obzidjem in kulturno-zgodovinskimi zakladi mesta Novigrad v Istri!




