-
Prikaži vse iz kategorije:
- Hoteli
- Hoteli Hrvaška
Mini počitnice na Makarski rivieri! - 52 % na 3-dnevni morski oddih (2x nočitev) s polpenzionom (zajtrk in večerja) za 2 osebi v Vili Nike 3* + wi-fi + parkirišče!
Sprostitev v prelepi vili na plaži, ki je od mesta oddaljena le 800 metrov.
Pridite na oddih v Vilo Nike, ki se nahaja v prelepi dalmatinski vasici Podaci!
Podaca je slikovito naselje s kristalno čisto vodo, milo klimo in veliko lepih plaž. Je idealen kraj za mini družinske počitnice, s svojo idealno geografsko lego pa je primeren za izlete do bližnjih mest: Dubrovnik (110 km), Mostar (85 km), Makarska (30 km), Split (90 km), Medjugorje (70 km), kot tudi obisk za Korčule, Hvara in Pelješca.
Tokrat boste po izjemni ceni bivali v dvoposteljni sobi, ki je opremljena s klimatsko napravo, satelitsko TV in hladilnikom. V sobi boste imeli svojo prostorno kopalnico, poleg internetne povezave pa imate zagotovljeno tudi parkirišče. Na plažo boste lahko stopili skoraj v copatih, ribja restavracija in picerija pa se nahajata okoli 100 metrov od vile. Vzdolž obale se razteza tudi 5 km dolga sprehajalna pot za tiste, ki imate radi dolge sprehode, tek ali kolesarjenje.
Dobrodošli v Vili Nike!
Ne spreglej ostalih super ponudb
Poletne počitnice s polpenzionom v Grmovškovem domu na Kopah
Napolnite si baterije na zelenem Pohorju! Ne spreglejte vseh opcij bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!
Wellness poletne počitnice s polpenzionom za 2 v Stubičkih Toplicah!
Obiščite čudovito hrvaško naravo tik ob slovenski meji!
Prijeten oddih v Resortu Amarin 4* v Rovinju
Ne spreglejte vseh terminov bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!
Popoln morski oddih s polpenzionom v Resortu Belvedere 4* v Vrsarju
V tej ponudbi so na voljo tudi druge opcije - ne spreglejte vseh med dodatnimi možnostmi!
Popoln poletni oddih s polpenzionom v Hotelu Istra 3* v mondeni Opatiji
Krasno poletje v objemu morja in svežega zraka na hrvaški obali!
Romantičen pobeg v razkošje Hotela Zdraviliški dvor 4* v Rimskih toplicah
Razkošno razvajanje v hedonističnem stilu starih Rimljanov! Celodnevno kopanje tudi na dan prihoda in odhoda!