Strasbourg in Stuttgart | 1nadan.si

Lahko kupujete! Aktivne so sledeče ponudbe:

Super cena
Oseb: 1
Benetke, Italija

Celodnevni izlet v Benetke z goHolidays + vožnja z ladjico!

Več odhodnih mest po super ceni - ne spreglejte vseh med dodatnimi možnostmi ponudbe.

Super cena
Nočitev: 1  |   Oseb: 1
Južna Češka

Unescova mesta in gradovi južne Češke z goHolidays!

Nepozaben izlet po starih mestih južne Češke! 5 € popusta za otroke do 18. leta pri plačilu prijavnine! Ne spreglejte vseh terminov med dodatnimi možnostmi ponudbe!

Super cena
Oseb: 1
Dunaj, Avstrija

Cesarski Dunaj + možnost obiska ZOO z goHolidays!

Otroci do 18. leta 5 € popusta pri plačilu prijavnine!

Super cena
Nočitev: 1  |   Oseb: 1
San Marino, Italija

San Marino, Rimini & Bologna z goHolidays!

Pobeg v prelepe kraje z bogato kulturno dediščino in odlično kulinariko.

SUPER CENA za organiziran izlet v evropski Strasbourg in Stuttgart z možnostjo obiska Mercedesovega muzeja: prevoz s sodobnim turističnim avtobusom + 1x nočitev z zajtrkom v dvoposteljni sobi v hotelu 2/3* + spremljanje in organizacija + osnovno nezgodno zavarovanje!

Odhod 24. 10. 2015 iz LJ in KR.

Strasbourg in Stuttgart
Strasbourg in Stuttgart
Strasbourg in Stuttgart
99,90€
    Kupi kupon
Super cena
 
 

Evropski Strasbourg in Stuttgart z možnostjo obiska Mercedesovega muzeja!
Vabljeni na izlet poln doživetij in nepozabnih ogledov. Spoznajte evropski Strasbourg, ki je skozi stoletja prehajal iz rok Nemčije in Francije ter je od konca druge sv. vojne simbol sprave v Evropi in njenega povezovanja. Preživite tudi dan v modernem Stuttgartu in si privoščite skok v Mercedesov muzej.

1. dan
Odhod iz Slovenije v poznih večernih urah. Vožnja mimo Kranja proti karavanškemu predoru in naprej proti severu.

2. dan
Mimo Salzburga in Münchna do nemško-francoske meje, kjer je lociran naš prvi cilj – zgodovinsko mesto Strasbourg. Odpravili se bomo na delno avtobusni in peš ogled mestnega središča, ki ga imenujejo tudi Grande Ile (Velik otok), ki je prvo mestno središče, ki je bilo uvrščeno na seznam Unesca. Seveda se bomo ustavili na pisanem trgu Place du Marche aux Cochons, skočili do katedrale Notre Dame de Strasbourg, obiskali blagovnico Kammerzell, ki velja za eno najlepših zgradb v mestu in je v celoti zgrajena iz lesa. Obiskali bomo tudi trg Guthenberg, nekdanje stolne palače in seveda Petit France – dele mest z najlepšimi primeri lokalne stare arhitekture, kjer najdemo številne stare mline, mostove, male hotelčke… Prosti čas za samostojne oglede in nakupe. Zvečer namestitev v hotelu v okolici in nočitev.

3. dan
Po zajtrku vožnja proti Strasbourgu, ki leži takoj za nemško-francosko mejo. Najprej bo sledil panoramski avtobusni ogled mesta, kjer bomo videli stavbe evropskih inštitucij (Evropska palača s Svetom Evrope in Evropskim parlamentom). Ko bomo imeli inštitucij dovolj bo sledil še peš ogled simpatičnega mestnega jedra. Nekaj časa bo na voljo tudi za samostojno raziskovanje mesta. V dopoldanskem času vožnja proti Sloveniji, kamor bomo prispeli v jutranjih urah naslednjega dne.

Ponudba je del kategorij:

Ne spreglej ostalih super ponudb

Super cena
Nočitev: 2  |   Oseb: 6
Vrsar, Hrvaška

Morski oddih v mobilnih hiškah kampa Valkanela v Vrsarju

Popolno poletje na čudoviti zeleni obali zahodne Istre!

Super cena
Nočitev: 2  |   Oseb: 4
Rovinj, Hrvaška

Prijeten oddih v Resortu Amarin 4* v Rovinju

Ne spreglejte vseh terminov bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!

Super cena
Nočitev: 2  |   Oseb: 3
Rovinj, Hrvaška

Popoln oddih s polpenzionom v Resortu Villas Rubin 3* v Rovinju

OTROK DO 12. LETA GRATIS!

Sproščujoče počitnice na hrvaški obali! Ne spreglejte vseh terminov bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!

Super cena
Nočitev: 2  |   Oseb: 2
NOVO Rogaška Slatina, Slovenija

Poletne počitnice v Grand hotelu Donat Superior v Rogaški Slatini!

Ne spreglejte vseh opcij bivanja in terminov med dodatnimi možnostmi ponudbe!

Super cena
Nočitev: 2  |   Oseb: 2
NOVO Ankaran, Slovenija

Poletna avantura s kolesom v butičnem Hotelu Rezidenca Ortus 3* v Ankaranu

POLETNE POČITNICE!

Vrednost kupona je 79,20 €. Razliko 316,80 € do polne cene (396,00 €) plačate direktno ponudniku. Ne spreglejte vseh aranžmajev med dodatnimi možnostmi ponudbe!

Super cena
Nočitev: 4  |   Oseb: 2
NOVO Biograd na Moru, Hrvaška

Morske počitnice v hotelu Kornati 4* v Biograd na Moru!

V tej ponudbi so na voljo tudi druge opcije, preverite med dodatnimi možnostmi! Vrednost kupona je 139,00 €. Razliko 785,00 € do polne cene (924,00 €) plačate direktno ponudniku.