- Potovanja (498)
- Novo
- Ne spreglej
- Hoteli
- Opatija in Kvarner
- Namestitve smučanje
- Krompirjeve počitnice
- Istra
- Novoletne počitnice, silvestrovo
- Mobilne hiške
- Glamping in kampiranje
- Terme
- Apartmaji
- Terme Čatež
- Šolske počitnice
- Vikend paketi
- Hrvaška
- Dalmacija
- Slovenska Obala
- Metropole
- Za hišne ljubljenčke
Lahko kupujete! Aktivne so sledeče ponudbe:
Nepozaben morski oddih s polpenzionom v Hotelu Vinotel 4* na Krku
Luksuzni oddih na Krku!
-
Prikaži vse iz kategorije:
- Hoteli
- Šolske počitnice
- Vikend paketi
- Hrvaška
- Hoteli Hrvaška
- Krompirjeve počitnice
- Opatija in Kvarner
SUPER CENA za edinstven jesenski oddih za 2 osebi v Hotelu Vinotel 4*, kjer ima vsaka soba lastno vinsko noto, v mestecu Vrbnik na Krku: 2x nočitev s polpenzionom v standard dvoposteljni sobi + dobrodošlica: mala steklenica vina v sobi + uporaba bazena + wi-fi in parkiranje!
Luksuzni oddih na Krku!
Družina Toljanić je z izgradnjo Vinotela Gospoja naredila velik korak naprej v času, saj je združila na videz nezdružljivo, v več generacij vtkano tradicijo in sodoben objekt prihodnosti.
Vinotel se ponosno spogleduje z morjem in z visokimi stenami, ki se dvigajo iz morja in ustvarjajo slikoviti pejsaž, zaradi katerega je mesto Vrbnik to, kar je: kraj, poln čustev, zgodovine, vere in ljubezni ...
Vsaka od sodobno urejenih sob vas pozdravi z imenom ene od avtohtonih sort vina. Družinske sobe in apartmaji, notranji bazen, savne in wellness ter bogat meni restavracije à la carte so samo del zgodbe, ki jo lahko doživite skupaj s prijaznim in predanim osebjem hotela. Vrbnik je prava izbira za vse pustolovce, ki se želijo izogniti masovnemu turizmu in iščejo pristno mediteransko ugodje. In prav to vas čaka v družinskem vzdušju Vinotela Gospoja.
Otok Krk, ki se je z mostom pripel na kopno, da bi bil bližje ljudem, so poimenovali otok iz zlata, en mali zlati košček pa je zagotovo Vrbnik.
Ne spreglej ostalih super ponudb
Smučarski božič v Grmovškovem domu na Kopah
Prenovljene, širše proge, 3 nove freestyle proge, 2 novi štirisedežnici in vlečnica! Kope postajajo najbolj moderno smučišče v Sloveniji! Ne spreglejte vseh opcij božičnega oddiha med dodatnimi možnostmi ponudbe!
JESEN! Oddih s polpenzionom in SPA v hotelu Lucija 3* v Portorožu ob promenadi!
Gostom hotela je na voljo SPA Lucija z notranjim bazenom ter savnami. Hotel se nahaja v neposredni bližini glavnega portoroškega sprehajališča.
Mega morski oddih s polpenzionom v Mediteran Maradiso hotelu by Aminess 3*
Nepozabno sproščanje v Crikvenici! Ne spreglejte vseh opcij in terminov bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!
Wellness paket za 2 v Stubičkih Toplicah z vključeno masažo
Obiščite čudovito hrvaško naravo tik ob slovenski meji! Ne spreglejte vseh opcij med dodatnimi možnostmi ponudbe.
Razvajanje v udobju Hotela Zdraviliški dvor 4* v čudovitih Rimskih toplicah
Razkošno razvajanje v hedonističnem stilu starih Rimljanov! Celodnevno kopanje tudi na dan prihoda in odhoda!
Aktiven oddih v apartmajih Bolfenk 4* na Mariborskem Pohorju
Zeleni odklop na Pohorju! Ne spreglejte ostalih opcij med dodatnimi možnostmi ponudbe!