- Potovanja (510)
- Novo
- Ne spreglej
- Hoteli
- Opatija in Kvarner
- Namestitve smučanje
- Krompirjeve počitnice
- Istra
- Novoletne počitnice, silvestrovo
- Mobilne hiške
- Zimske počitnice
- Glamping in kampiranje
- Terme
- Apartmaji
- Terme Čatež
- Križarjenja
- Šolske počitnice
- Velika noč
- Vikend paketi
- Hrvaška
- Dalmacija
- Luksuzni oddihi
- Slovenska Obala
- Metropole
- Narava in sprostitev
- Ekskluzivni Last minute
- First minute
- Za hišne ljubljenčke
-
Prikaži vse iz kategorije:
- Enodnevni izleti
ZBOR PARKLJEV V SALZBURGU Z GOHOLIDAYS! SUPER CENA za 1-dnevni izlet z ogledom Mozartovega mesta in ogled povorke parkljev in parkljevk: avtobusni prevoz iz Ljubljane, Kranja ali Jesenic + vodenje v slovenskem jeziku + zunanji ogledi po programu!
TERMIN ZAGOTOVLJEN! Napovedanih je več kot 850 mask iz Gornje Avstrije, Salzburške in drugih delov Avstrije in Nemčije!
ZBOR PARKLJEV V SALZBURGU
Parklji v adventnem času obiščejo mnoge kraje po Avstriji. Med drugim izvedejo veliko povorko tudi v Salzburgu. Dogodek je zanimiv za vse generacije, še najbolj pa bodo nad njim navdušeni mladi. Vabljeni, da se skupaj poveselimo in čudimo grotesknim maskam in likom.
Jutranji odhodi iz Slovenije. Vožnja skozi karavanški predor proti Solnograški. V mesto ob reki Salzach boste prispeli v dopoldanskih urah. Mesto je svetovno slavo pridobilo kot rojstni kraj velikega skladatelja Mozartova in po slaščici Mozartove kroglice. Na izletu boste med drugim izvedeli ali so prave modre ali rdeče mozartove kroglice. Skupaj se boste sprehodili po slikovitih praznično okrašenih ulicah starega dela mesta, ki je znano po svoji nepozabni baročni arhitekturi. Videli boste Mozartovo rojstno hišo, rotovž, veličastno mestno katedralo in številne svečano okrašene trge. Ustavili se boste tudi na mestni tržnici.
Pozno popoldne se lahko povzpnete do mogočne trdnjave Hohensalzburg s čudovito panoramo na čarobno okrašeno mesto (doplačilo). Ob 19.00 uri se prične povorka parkljev in parkljevk. Napovedanih je več kot 850 mask iz Gornje Avstrije, Salzburške in drugih delov Avstrije in Nemčije. Okrog pol urce po zaključku povorke – predvidoma ob 21.30 se bomo odpravili proti domu.
Ne spreglej ostalih super ponudb
Wellness paket za 2 v Stubičkih Toplicah z vključeno masažo
Obiščite čudovito hrvaško naravo tik ob slovenski meji! Ne spreglejte vseh opcij med dodatnimi možnostmi ponudbe.
Last minute oddih s polpenzionom v vrhunskem Hotelu Ambasador 5* v Opatiji
Krasen oddih v objemu klasične elegance vrhunskega hotela ob morju! Ne spreglejte vseh terminov bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!
ZAKLJUČEK SEZONE s polpenzionom v hotelu Delfin 3* v Omišlju na Krku
Krasne počitnice v hotelu tik ob morju!
Romantični pobeg za 2 osebi v Hotelu Thermana Park Laško 4*
Vrednost kupona je 75,80 €. Razliko 424,00 € do polne cene (499,80 €) plačate direktno ponudniku.
Poletni oddih v Forest hotelu Videc 3* na Mariborskem Pohorju
Obiščite prekrasno Mariborsko Pohorje! Ne spreglejte ostalih opcij med dodatnimi možnostmi ponudbe!
Morski oddih s polpenzionom v krasnem Grand Hotelu View 4* na Braču
Edinstvene počitnice v hotelu, kjer imajo vse sobe pogled na morje! V tej ponudbi so na voljo tudi druge opcije in termini bivanja - ne spreglejte vseh med dodatnimi možnostmi ponudbe!




