- Potovanja (473)
- Novo
- Ne spreglej
- Hoteli
- Opatija in Kvarner
- Namestitve smučanje
- Krompirjeve počitnice
- Istra
- Novoletne počitnice, silvestrovo
- Mobilne hiške
- Zimske počitnice
- Glamping in kampiranje
- Terme
- Apartmaji
- Terme Čatež
- Šolske počitnice
- Velika noč
- Vikend paketi
- Hrvaška
- Dalmacija
- Luksuzni oddihi
- Slovenska Obala
- Metropole
- Narava in sprostitev
- Ekskluzivni Last minute
- First minute
- Za hišne ljubljenčke
-
Prikaži vse iz kategorije:
- Dom in avto
MEGA doživetje! - 50 % na 1-dnevni izlet v akvarij SeaLife in obisk rajske peščene plaže Lido di Jesolo z agencijo goHolidays: avtobusni prevoz po programu + spremljanje + organizacija + osnovno nezgodno zavarovanje in DDV + vstopnica v SeaLife! Odhod 8. 8. iz NG.
Na voljo so tudi druga odhodna mesta in termin - ne spreglejte spodaj med dodatnimi možnostmi.
NOVO NOVO – IZLET V AKVARIJ SEALIFE IN RAJSKA PLAŽA LIDO DI JESOLO
Obiščite eno najbolj obiskanih atrkacij v severni Italiji samo dobro urico od Slovenske meje – akvarij SEALIFE v Lidu di Jesolu v neposredni bližini beneške lagune. Načudite se morskim psom, skatom, pingvinom in drugim vodnim živalim. Čudes je dovolj za mlado in staro. Po ogledu pa izkoristite vroče poletne dni za vodne in druge norčije na eni izmed najbolj znanih rajskih plaž v Italiji. 15 km dolga plaža poleg sonca in vode ponuja še najraznovrstnejšo zabavo in gostinsko ponudbo. Za popoln enodnevni izlet potrebujete le še dobro voljo.
PROGRAM
V jutranjih urah odhod iz Slovenije in vožnja v smeri proti Benetkam, do slovitega letovišča Lido di Jesolo. Dan bomo preživeli najprej v akvariju SeaLife in pozneje na 15 km dolgi peščeni rajski plaži. Pozno popoldne se bomo odpravili proti domu.
Ne spreglej ostalih super ponudb
Jesenski oddih s polpenzionom za 2 osebi v Uvali Scott v Kraljevici
Otrok do 13,99 let vključen v ceno!
Last minute oddih s polpenzionom v vrhunskem Hotelu Ambasador 5* v Opatiji
Krasen oddih v objemu klasične elegance vrhunskega hotela ob morju! Ne spreglejte vseh terminov bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!
Wellness paket za 2 v Stubičkih Toplicah z vključeno masažo
Obiščite čudovito hrvaško naravo tik ob slovenski meji! Ne spreglejte vseh opcij med dodatnimi možnostmi ponudbe.
[FLASH SALE!] Družinske termalne počitnice v hotelu Vesna 3*, Terme Topolšica
En otrok do 4,99 in en otrok do 9,99 GRATIS! Vrednost kupona je 40,00 €. Razliko 159,00 € do polne cene (199,00 €) plačate direktno ponudniku.
Morski oddih s polpenzionom v hotelu Astarea 3* pri Dubrovniku
Odpočijte si v hotelu v zalivu s prodnatemi plažami, le 10 kilometrov stran od Dubrovnika. Ne spreglejte vseh opcij bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!
Popoln oddih sredi Prekmurja, v prelepi Panonski vasi v Moravskih toplicah
Ne spreglejte vseh opcij bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!



