2-dnevni izlet v zlato Prago z nocitvijo v hotelu 3* | 1nadan.si

Lahko kupujete! Aktivne so sledeče ponudbe:

Super cena
Oseb: 1
Benetke, Italija

Celodnevni izlet v Benetke z goHolidays + vožnja z ladjico!

Več odhodnih mest po super ceni - ne spreglejte vseh med dodatnimi možnostmi ponudbe.

Super cena
Oseb: 1
Dunaj, Avstrija

Cesarski Dunaj + možnost obiska ZOO z goHolidays!

Otroci do 18. leta 5 € popusta pri plačilu prijavnine!

Super cena
Nočitev: 1  |   Oseb: 1
San Marino, Italija

San Marino, Rimini & Bologna z goHolidays!

Pobeg v prelepe kraje z bogato kulturno dediščino in odlično kulinariko.

Zlata Praga! 2-dnevni organiziran izlet v zlato Prago s turistično agencijo goHolidays: prevoz s sodobnim turističnim avtobusom + 1x nočitev z zajtrkom v dvoposteljni sobi TWC v hotelu 3* + zunanji ogledi + slovensko vodenje! Odhod 25. 6. 2015, iz LJ, MB in CE.

Pri ponudbi je na voljo tudi odhod 29. 8. 2015, ne spreglejte med dodatnimi možnostmi.

2-dnevni izlet v zlato Prago z nocitvijo v hotelu 3*
2-dnevni izlet v zlato Prago z nocitvijo v hotelu 3*
2-dnevni izlet v zlato Prago z nocitvijo v hotelu 3*
2-dnevni izlet v zlato Prago z nocitvijo v hotelu 3*
2-dnevni izlet v zlato Prago z nocitvijo v hotelu 3*
77,90€
    Kupi kupon
Super cena
 
 
Ponudba zaključena

Zlata Praga!
Praga je postala v zadnjih letih turistični cilj številnih turistov iz vsega sveta. Mesto imenujejo zlato, zaradi brezštevilnih zvonikov in stolpov. Skrbno obnovljene ulice gotskega starega mesta, mistika nekdanje židovske četrti Josefov, slikovito nabrežje in najlepši most na svetu vas ne bodo pustili ravnodušnih. Če k temu dodamo odlično pivo, raznovrstno nočno življenje in odlične nakupovalne centre, veste, da vam zagotovo ne bo dolgčas. Obiščite mesto, ki mu je za vedno pustil pečat tudi naš mojster Plečnik.

Prvi dan

Odhod avtobusa iz Slovenije ob 1.00. Vožnja mimo Dunaja proti Češki. V zlato mesto bomo prispeli v poznih dopoldanskih urah. Čas za raziskovanje mestnega vrveža, ki mu dajejo pečat poulični umetniki, obiskovalci iz vsega sveta, dišeče klobasice in inovativni prodajalci vstopnic na različne predstave. Staro mesto je polno življenja in svetovljanskega vrveža ravno v aprilu, maju in juniju. Brez prave praške krače ali klobasic pač ne bo šlo ...

Najprej se bomo podali na sprehod po starem delu mesta, kjer bomo videli znameniti Vaclavov trg, simpatičen Staromestni trg z znamenito Astronomsko uro, spomenik Janu Husu in legendarno Tynsko cerkev. Po zaviti in slikoviti Karlovi ulici se bomo odpravili do najlepšega mostu na svetu Karlovega mosta in se čudili prelepem pogledu na veličastne Hradčane na nasprotni strani reke Vltave. Morda bomo naredili spominsko fotografijo pred kipom Jana Nepomuka ali prislunili najbolj znani skladbi Bedricha Smetane – Vltava, ki jo bo igral kateri izmed glasbenikov na mostu. Prosti čas za kosilo, samostojne oglede ali skoraj obvezen vrček okusnega češkega piva.
Popoldne namestitev v hotelu. V večernem času vas vabimo, da se z nami odpravite v eno izmed pravih praških pivnic, kjer bomo preizkusili češko kulinariko in obvezno dodali kakšen vrček češkega piva (doplačilo). Nočitev.

Drugi dan
Po zajtrku se bomo odpravili v mestno pristanišče ter se vkrcali na eno izmed ladjic (doplačilo). Mesto bomo spoznali še na enourni panoramski vožnji, kjer boste imeli možnost fotografiranja Karlovega mostu in Hradčanov iz verjetno najboljše perspektive.
Prosti čas za zadnje nakupe.
Malo po poldnevu se lahko odpravite z nami na Praški grad oz. Hradčane, ki velja za največjega na svetu (doplačilo). Sprehodili se bomo po vseh dvoriščih, opazovali menjavo straže, videli predsedniško palačo, vstopili v osrednjo češko cerkev sv. Vida, ki je prava gotska mojstrovina in se čudili pravljični Zlati ulički – v eni izmed tamkajšnjih hišic, je svoja dela nekaj časa ustvarjal tudi veliki pisatelj Franz Kafka. Če bo vreme dopuščalo bomo pokukali tudi na Plečnikov vrt in Kraljevske vrtove.
Popoldne bomo Prago zapustili se podali na pot proti domu, kamor bomo prispeli okrog polnoči ali malce po njej.

Ponudba je del kategorij:

Ne spreglej ostalih super ponudb

Super cena
Nočitev: 2  |   Oseb: 4
Rovinj, Hrvaška

Prijeten oddih v Resortu Amarin 4* v Rovinju

Ne spreglejte vseh terminov bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!

Super cena
Nočitev: 2  |   Oseb: 2
Kope, Slovenija

Poletne počitnice s polpenzionom v Grmovškovem domu na Kopah

Napolnite si baterije na zelenem Pohorju! Ne spreglejte vseh opcij bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!

Super cena
Nočitev: 2  |   Oseb: 2
Mala Nedelja, Slovenija

Bioterme 4* Mali Nedelja: sanjski POLETNI paket s kopanjem in polpenzionom

POLETJE + BAZENI = TOP ODDIH

Preživite sproščujoče počitnice v edinem okolju prijaznem hotelu v severovzhodnem delu Slovenije. Ne spreglejte vseh opcij bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe.

Super cena
Nočitev: 6  |   Oseb: 2
NOVO Stubičke Toplice, Hrvaška

Wellness poletne počitnice s polpenzionom za 2 v Stubičkih Toplicah!

POLETJE V STUBIČKIH TOPLICAH!

Obiščite čudovito hrvaško naravo tik ob slovenski meji!

Super cena
Nočitev: 2  |   Oseb: 2
NOVO Selce, Hrvaška

Poletni oddih s polpenzionom tik ob morju, v Hotelu Selce 3*

1 otrok do 6 let na dodatnem ležišču, v sobi s staršema, gratis!

Super cena
Nočitev: 2  |   Oseb: 2
NOVO Moravske Toplice, Slovenija

Termalni oddih s polpenzionom in kopanjem; Hotel Vivat 5*, Terme Vivat

OTROK DO 11,99 LET GRATIS!

Celodnevno kopanje na dan prihoda in odhoda!