- Potovanja (499)
- Novo
- Ne spreglej
- Hoteli
- Opatija in Kvarner
- Prvomajske počitnice
- Namestitve smučanje
- Istra
- Novoletne počitnice, silvestrovo
- Mobilne hiške
- Glamping in kampiranje
- Terme
- Apartmaji
- Terme Čatež
- Križarjenja
- Šolske počitnice
- Vikend paketi
- Hrvaška
- Dalmacija
- Slovenska Obala
- Metropole
- First minute
- Za hišne ljubljenčke
Lahko kupujete! Aktivne so sledeče ponudbe:
Celodnevni izlet v Benetke z goHolidays + vožnja z ladjico!
Več odhodnih mest po super ceni - ne spreglejte vseh med dodatnimi možnostmi ponudbe.
Unescova mesta in gradovi južne Češke z goHolidays!
Nepozaben izlet po starih mestih južne Češke! 5 € popusta za otroke do 18. leta pri plačilu prijavnine! Ne spreglejte vseh terminov med dodatnimi možnostmi ponudbe!
Cesarski Dunaj + možnost obiska ZOO z goHolidays!
Otroci do 18. leta 5 € popusta pri plačilu prijavnine!
Avtobusni izlet v zloglasni Auschwitz in kraljevi Krakov z goHolidays
Namestitev v hotelu v strogem centru mesta! 5 € popusta za otroke do 18. leta pri plačilu prijavnine!
Prvi maj in konec šole v zlati Pragi! 2-dnevni avtobusni izlet z goHolidays
Začutite svetovljanski utrip in občudujte sijajno gotsko arhitekturo! Ne spreglejte vseh terminov med dodatnimi možnostmi ponudbe!
2-dnevni izlet v Firence in biseri Toskane z goHolidays!
Obiščite mesta polna zgodovinskih in kulturnih znamenitosti! Ne spreglejte vseh razpoložljivih terminov med dodatnimi možnostmi ponudbe!
San Marino, Rimini & Bologna z goHolidays!
Pobeg v prelepe kraje z bogato kulturno dediščino in odlično kulinariko.
-
Prikaži vse iz kategorije:
- Hoteli
- Enodnevni izleti
- Ostali hoteli
Cesarski Dunaj! - 50 % na 1-dnevni izlet in ogled mesta Dunaj: prevoz s sodobnim turističnim avtobusom (iz Maribora) + turistično spremljanje + organizacija potovanja + vse cestnine, parkirnine in osnovno nezgodno zavarovanje! Termin 13. 6., 26. 6., 27. 6. in 11. 7. 2015.
Pri ponudbi so na voljo tudi odhodi iz drugih mest in možnost obiska živalskega vrta, ne spreglejte med dodatnimi možnostmi.
CESARSKI DUNAJ Z MOŽNOSTJO OBISKA ŽIVALSKEGA VRTA
Odhod avtobusa v jutranjih urah iz Ljubljane, vstop v Celju in Mariboru. Najprej se bomo ustavili na Riesenradplatzu. Čas bo za jutranjo kavico, obisk Pratra ali muzeja voščenih lutk Madame Tussauds (proti doplačilu). Sledil bo sprehod po središču mesta, ki ga bomo predvidoma pričeli na trgu Marije Terezije, mimo Ljudskega parka, zimske rezidence Habsburžanov Hofburga, Grabna do Štefanovega trga z mogočno mestno katedralo...
Nekaj prostega časa za samostojno odkrivanje mesta, lahko si tudi namenite znamenito Sacher torto ali pa pravi Dunajski zrezek. Popoldne še skok do letne rezidence Habsburžanov – dvorca Schönbrunn, kjer se bomo skupaj odpravili do Gloriete preko slavnih vrtov. Nekaj prostega časa za nepozabne fotografije. Z Dunaja se boste odpeljali pozno popoldan, s prihodom v Ljubljano v poznih večernih urah.
Ne spreglej ostalih super ponudb
Popoln morski oddih s polpenzionom v Resortu Belvedere 4* v Vrsarju
Vključeno bivanje 1 otroka do 11,99 let!
Termalni paket za dve osebi s polpenzionom v Hotelu Bioterme 4*
Preživite sproščujoče počitnice v edinem okolju prijaznem hotelu v severovzhodnem delu Slovenije. Ne spreglejte vseh opcij med dodatnimi možnostmi ponudbe.
Popoln oddih s polpenzionom v Resortu Villas Rubin 3* v Rovinju
Sproščujoče počitnice na hrvaški obali! Ne spreglejte vseh terminov bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!
Čudovit pomladni oddih za 2 osebi v Island hotelu Katarina
Uživajte na čudovitem otočku nasproti Rovinja!
Pomladni oddih v Grand hotelu Donat Superior v Rogaški Slatini!
Ne spreglejte vseh opcij bivanja in terminov med dodatnimi možnostmi ponudbe!
Nepozaben oddih s polpenzionom za 2 osebi v hotelu Neptun na Brionih
Vrednost kupona je 67,20 €. Razliko 268,80 € do polne cene (336,00 €) plačate direktno ponudniku. Ne spreglejte ostalih opcij med dodatnimi možnostmi ponudbe!