- Potovanja (517)
- Novo
- Ne spreglej
- Hoteli
- Opatija in Kvarner
- Namestitve smučanje
- Istra
- Mobilne hiške
- Glamping in kampiranje
- Apartmaji
- Terme
- Terme Čatež
- Križarjenja
- Šolske počitnice
- Velika noč
- Vikend paketi
- Hrvaška
- Dalmacija
- Luksuzni oddihi
- Slovenska Obala
- Metropole
- Narava in sprostitev
- Ekskluzivni Last minute
- First minute
- Za hišne ljubljenčke
Lahko kupujete! Aktivne so sledeče ponudbe:
Zimski oddih v butičnem Hotelu Rezidenca Ortus 3* v Ankaranu
Vrednost kupona je 69,80 €. Razliko 279,20 € do polne cene (349,00 €) plačate direktno ponudniku. Ne spreglejte vseh aranžmajev med dodatnimi možnostmi ponudbe!
-
Prikaži vse iz kategorije:
- Hoteli
- Šolske počitnice
- Vikend paketi
- Slovenska Obala
- Hoteli Slovenija
S kolesom po Slovenskem primorju! SUPER CENA za krasen oddih za 2 osebi v butičnem Hotel Rezidenca Ortus 3* v Ankaranu: 2x nočitev s polpenzionom + neomejen vstop v savno + 2-dnevni najem električnih koles + kolesarska karta + pijača dobrodošlice + wi-fi in parking. 1 otrok do 3. let GRATIS!
Vrednost kupona je 54,60 €. Razliko 218,40 € do polne cene (273,00 €) plačate direktno ponudniku. Ne spreglejte vseh aranžmajev med dodatnimi možnostmi ponudbe!
Popolnoma prenovljena butična Rezidenca Ortus, oddaljena od morja le 250 m se nahaja na čudoviti in mirni lokaciji v središču obmorskega mesta Ankaran in je le 5 km oddaljena od italijanskega mesteca Milie. V idilični naravi slovenske Istre ponuja nepozaben oddih ter prestiž in ekskluzivnost, ki združuje luksuz in intimo izjemnega bivanja. Uživajte v biseru idiličnega hotela in si privoščite le najboljše.
Ljubitelji zdravega načina življenja, ki radi kolesarite, se lahko odpravite na potep po polotoku, kjer boste med vinogradi deležni prečudovitih razgledov. Lahko pa izberete daljšo pot po Parenzani, 130 kilometrov dolgi kolesarski poti od Milj do Poreča.
Mesto Ankaran, ki slovi po blagodejni klimi, kjer vonjave morja in borovcev pozitivno vplivajo na zdravje, navdušuje z romantičnimi sprehajališči med oljčnimi nasadi in vinogradi ter lepimi plažami, vse potapljače pa očara pestra zakladnica morske narave.
Ne spreglej ostalih super ponudb
Morski oddih s polpenzionom in uporabo wellnessa v Hotelu Eden 4*
Ne spreglejte vseh opcij in terminov bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!
Zimski oddih s polpenzionom v Hotelu Admiral 4* v mondeni Opatiji
Doživite čarobno zimo v objemu morja in svežega zraka na hrvaški obali!
Mega paket s polpenzionom za 2 osebi v Aminess Vival Maestral Hotelu
Miren in sproščujoč oddih na morju! Otrok do 9,99 let VKLJUČEN V CENO!
Organiziran izlet v pravljični Legoland z goHolidays
Zabava na več kot 50 različnih atrakcijah! Ne spreglejte vseh opcij med dodatnimi možnostmi ponudbe!
POMLADNI RELAX s polpenzionom v hotelu Slovenija 5* v Portorožu
Obala vas vabi na prestižni oddih! Vrednost kupona je 48,00 €. Razliko 272,00 € do polne cene (320,00 €) plačate direktno ponudniku.
Morski oddih v Aminess Vival Velaris Resort v Supetarju na Braču
V tej ponudbi so na voljo tudi druge opcije bivanja - ne spreglejte vseh med dodatnimi možnostmi!



