- Potovanja (479)
- Novo
- Ne spreglej
- Hoteli
- Opatija in Kvarner
- Prvomajske počitnice
- Namestitve smučanje
- Istra
- Krompirjeve počitnice
- Mobilne hiške
- Glamping in kampiranje
- Terme
- Apartmaji
- Terme Čatež
- Križarjenja
- Šolske počitnice
- Vikend paketi
- Hrvaška
- Dalmacija
- Slovenska Obala
- Metropole
- First minute
- Za hišne ljubljenčke
Lahko kupujete! Aktivne so sledeče ponudbe:
Morski oddih s polpenzionom Valamar Sanfior Hotel & Casa 4* v Rabcu
MEGA dopust na vzhodni obali Istre! Ne spreglejte vseh opcij bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!
Pomladno-poletni oddih s polnim penzionom, hotel Sunny Rabac by Valamar
MEGA dopust na vzhodni obali Istre! Ne spreglejte vseh opcij bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!
Morski oddih s polpenzionom Valamar Sanfior Hotel & Casa 4* v Rabcu
MEGA dopust na vzhodni obali Istre! Ne spreglejte vseh opcij bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!
Morski oddih v Poreču, v krasnih apartmajih Diamant Residence 3*
Hotel za rekreacijo in sprostitev! Ne spreglejte vseh opcij bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!
-
Prikaži vse iz kategorije:
- Hoteli
- Hrvaška
- Hoteli Hrvaška
- Dalmacija
SUPER CENA za razkošen jesensko-zimski oddih za 2 osebi v edinstvenem Dubrovnik President Valamar Collection Hotelu 5*: 2x nočitev z zajtrkom v Classic dvoposteljni sobi z balkonom in pogledom na morje + wi-fi in parkiranje!
Pozdravite zimo v lusuzu petih zvezdic! Ne spreglejte vseh aranžmajev med dodatnimi možnostmi ponudbe!
Avtomatska rezervacija termina
Pri tej ponudbi lahko rezervacijo termina opravite direktno preko rezervacijskega sistema 1nadan.
NAJBOLJŠA IZBIRA ZA LUKSUZEN ODDIH V DUBROVNIKU!
Izvrsten hotel s 5 zvezdicami ponuja najboljše doživetje Dubrovnika. Edinstvena lega na plaži na koncu zelenega polotoka Babin kuk, samo nekaj minut od očarljivega starega mesta Dubrovnika. Svojim gostom ne ponuja samo izjemnih razgledov, temveč tudi neprimerljiv občutek enosti z naravo in s kristalno modrim morjem z vsakega kotička hotela.
Z razkošnimi sobami, elegantnimi bazeni, prekrasno plažo in prvovrstnimi storitvami je Dubrovnik President Valamar Collection hotel najboljša izbira za luksuzen dopust na plaži v bližini starega mestnega jedra Dubrovnika!
SOBA
Soba Classic je primerna za 2+1 osebo, velika je 30 m2 in ima pogled na morje. Balkon je velik 6-11 m2. V sobi je zakonska postelja ali dve ločeni postelji in kavč. Ima lastno kopalnico s kadjo ter klimo in ogrevanje.
NOTRANJI BAZEN
Hotel razpolaga z notranjim bazenom s sladko vodo, katere temperatura je 28° C. Bazen je velik 10 x 20 m in globok 90-220 cm. Ob bazenu so ležalniki, na voljo so tudi tuši in brisače.
KULINARIKA
Kulinarična ponudba Dubrovnik President Valamar Collection hotela je znana predvsem po dveh nagradah (2007 in 2009), ki jih je dobil za najboljši zajtrk v samopostrežni show cooking restavraciji. Dan, ki ste ga začeli s popolnim zajtrkom s sredozemskimi in mednarodnimi specialitetami, svežimi aromami in morskimi sadeži. Gostje lahko v sklopu tematskih večerov v restavraciji uživajo v najboljših specialitetah hrvaške, sredozemske in mednarodne kuhinje. Če želite odkriti še bolj izbran pristop, ko gre za sredozemsko gastronomijo in vina, obiščite ekskluzivno restavracijo Miramare ali V Level premium restavracijo Momenti s pogledom na Jadransko morje.
Ne spreglej ostalih super ponudb
Popoln morski oddih s polpenzionom v Resortu Belvedere 4* v Vrsarju
Vključeno bivanje 1 otroka do 11,99 let!
Krasen predpoletni oddih s polpenzionom za 2 osebi v Resortu Petalon 4*
Vključeno bivanje 1 otroka do 11,99 let!
Morski oddih za 2 v Depandansi Marina v Omišalju na otoku Krku
V tej ponudbi so na voljo tudi druge opcije, preverite med dodatnimi možnostmi!
SUPER POLETNI KUPON za 2 osebi v Lifeclass hotelih 4*/5* v Portorožu
Vrednost kupona je 47,00 €. Razliko 269,00 € do polne cene (316,00 €) plačate direktno ponudniku. Ob nakupu 2 kuponov (rezervaciji 4 zaporednih nočitev) prejmete 60 € popusta v obliki dodatnega kupona!
Oddih s hišnim ljubljenčkom v luksuznem GH Sava 4* sup, ali Hotel Zagreb 4*
Privoščite si sproščujoč oddih v objemu termalne oaze, kjer so dobrodošli tudi vaši hišni ljubljenčki
Sproščujoč mini termalni oddih za 2 v Biotermah!
Preživite sproščujoče počitnice v edinem okolju prijaznem hotelu v severovzhodnem delu Slovenije.