Apartmaji Salinera 3* Portorož, počitnice | 1nadan.si

Oddih za do 4 osebe v apartmajih Salinera 3* v Strunjanu: 1x nočitev v premium 2+2 apartmaju + uporaba notranjega bazena + posteljnina + poraba električne energije in vode + končno čiščenje + brezplačno parkiranje!

V leto 2022 prenovljeni apartmaji se nahajajo v majhnih počitniških hišicah na hribčku s pogledom na Strunjanski zaliv. Vključeno končno čiščenje!

Apartmaji Salinera 3* Portorož, počitnice
Apartmaji Salinera 3* Portorož, počitnice
Apartmaji Salinera 3* Portorož, počitnice
Apartmaji Salinera 3* Portorož, počitnice
Apartmaji Salinera 3* Portorož, počitnice
od 1000,00€
    Kupi kupon

Končno ceno glede na izbrano število oseb in termin preračunate na prvem koraku nakupa.

Super cena
 
 

Avtomatska rezervacija termina

Pri tej ponudbi lahko rezervacijo termina opravite direktno preko rezervacijskega sistema 1nadan.
Prosti termini so konstantno ažurirani v koledarju unovčljivosti. Rezervacijo termina z vsemi potrebnimi podatki avtomatsko oddate v nakupnem procesu direktno preko rezervacijskega sistema 1nadan. Po plačilu naročila prejmete potrditev rezervacije na vaš e-mail. S prejemom potrditve je proces rezervacije zaključen in hotela ni potrebno kontaktirati.
Plačilo na obroke

Apartmaji Salinera se nahajajo v majhnih počitniških hišicah na hribčku s pogledom na Strunjanski zaliv. Hiške so nanizane v sedmih sklopih in so od morja oddaljene približno 300 metrov. Gostje apartmajev lahko koristijo vse storitve v Salinera resortu. Leta 2022 so prenovili večino apartmajev z zgodbo o soncu, morju in soli. O morju zaradi modre barve s plavajočimi ribicami na stenah, o soncu zaradi pozitivno rumene barve, ki sije s sten apartmajev, ter o soli zaradi svetlih barv in okrasno soljo za dekorativnim steklom na stenah.

Premium studio apartma je velik 28 m2 in sestavljen iz dnevnega prostora, kuhinjske niše, kopalnice s tušem, terase ali balkona. Apartma je opremljen z zakonsko posteljo, raztegljivim kavčem za 2 osebi, indukcijskim kuhališčem, mikrovalovno pečico, hladilnikom z zamrzovalnim delom, pomivalnim strojem, posodo, pripomočki, priborom in krožniki za 4 osebe, aparatom za kavo Dolcegusto, grelnikom za vodo, klima napravo za vse prostore, električnim radiatorjem v kopalnici, LED TV, sušilcem za lase.

Z doplačilom je na voljo wellness Syra, kjer si lahko privoščite različne lepotne tretmaje in masaže. Na voljo je tudi savna center, ki ponuja kombinacijo mokrih in suhih savn: turška savna, finska savna, infra ali bio istrska savna. V bio istrski savni začutite vonj sivke in sredozemskih zelišč. Po savni se lahko osvežite v hladnem bazenu.

Na voljo je notranji plavalni bazen z dvemi manjšimi in otroškim bazenom v hotelu Salinera.

Po slovenski Obali se razprostirajo številne označene in neoznačene kolesarske poti različnih težavnosti, najbolj znana je sigurno med Izolo in Sečovljami. Ena izmed bolj poznanih obmorskih tekaških poti pa je pot od Kopra do Izole, ki poteka ob nekdanji železnici Parazzana in se konča v Simonovem zalivu. Na voljo so tudi 4 tenis centri in mini golf, v poletnih mesecih še vodni športi na in v vodi ter odbojka na mivki.

V objemu narave, med borovci, obdanimi s sredozemskim rastlinjem in travo, se nahaja 12 energijskih točk, ki pozitivno vplivajo na izboljšanje psihičnega in fizičnega počutja posameznika.

Ponudba je del kategorij:

Ne spreglej ostalih super ponudb

Super cena
Nočitev: 7  |   Oseb: 1
Chania, Kreta, Grčija

Poleti iz Ljubljane v Veronica hotel 3* na zahodni del otoka Kreta v Grčiji!

Hotel ima odlično lego v bližini kar štirih peščenih plaž. Leži v predmestju Chanie, kar pomeni da imate vse stvari pri roki. Poleg tega pa nudi še bazen z ločenim delom za otroke.

Super cena
Nočitev: 7  |   Oseb: 1
Hurgada, Egipt

Počitnice z letalom iz Ljubljane v all inclusive Grand Resortu 4* v Hurgadi!

Hotel nudi očarljivo vzdušje kot iz 1001 noči. Leži ob peščeni plaži in neposredno ob nakupovalni pasaži Grand Mall-a.

Super cena
Nočitev: 7  |   Oseb: 1
Djerba, Tunizija

Z letalom iz Ljubljane v all inclusive El Mouradi Djerba Menzel 4* v Tuniziji!

Tipična otoška gradnja, glavna stavba in menzli, daje hotelu poseben karakter. Leži ob peščeni plaži in ima 3 zunanje in 2 otroška bazena s tobogani ter atraktivne bare. Na voljo pestra hotelska animacija.

Super cena
Nočitev: 7  |   Oseb: 1
NOVO Hammamet, Tunizija

Z letalom iz Ljubljane v all inclusive El Mouradi El Menzah 4* v Tuniziji

Hotel leži v centru mesta Yasmine Hammamet, v bližini je tematski park Carthage Land in golf igrišče.

Super cena
Nočitev: 7  |   Oseb: 1
NOVO Hammamet, Tunizija

Z letalom iz Ljubljane v all inclusive El Mouradi El Menzah 4* v Tuniziji!

Hotel leži v turističnem letovišču Skanes, nasproti hotela najdete tudi golf igrišče.

Super cena
Nočitev: 7  |   Oseb: 1
Makadi Bay, Hurgada, Egipt

Poleti iz Ljubljane v nov all inclusive Siva Golden Bay Makadi 4* v Hurgadi!

Osupljiva panoramska lega na najvišjem hribu v zalivu Makadi nudi edinstven razgled na zaliv in bleščeče koralne grebene tik pod kristalno vodo Rdečega morja.