-
Prikaži vse iz kategorije:
- Nakit in ure
Obvezni modni dodatek za vsako damo! - 51 % na luksuzno etno OGRLICO VANESSA v spletni trgovini Diamantko.si! Na voljo v 3 barvnih kombinacijah: temno-modra (ocean) ALI zeleno-črna ALI modro-črna! Poštnina je brezplačna!
Zablestite v stilu!
"Must have" modni dodatek, ki popestri videz vsake pripadnice nežnejšega spola je vsekakor luksuzna etno ogrlica, ki se ji preprosto ne boste mogli upreti!
S kristali posuta ogrlica v etno stilu je primerna tako za posebne priložnosti ob večerni obleki, kot tudi modni detajl za popestritev vsakodnevnega videza.
Če želite biti kraljica plaže, pa zagotovo ne boste ostali neopaženi s tem izredno modnim kosom nakita v kombinaciji s kopalkami.
Bodite opaženi, sexy in glamurozni z ogrlico VANESSA!
Ne spreglej ostalih super ponudb
Mini fotoknjiga Tiskanček, 8 strani
V tej ponudbi so na voljo tudi druge fotoknjige - ne spreglejte vseh med dodatnimi možnostmi ponudbe!
Shranite svoje enkratne spomine v A4 fotoknjigo s 60 stranmi
Fotoknjiga je prenovljena, s povečanim obsegom s 50 na 60 strani!
Vsestransko uporabno OptiMag magnezijevo olje (250 ml)
Izjemna pomoč v primeru luskavice, sindroma nemirnih nog, krčnih žil na nogah, krčev ter bolečin v mišicah, utrujenosti, izčrpanosti, migren, osteoporoze, nespečnosti, visokega krvnega pritiska, težav s presnovo sladkorja itd.!
Cyber Print Shop: izdelava 50 fotografij
Shranite čudovite spomine! Odlična ideja za darilo!

