Hotel Mirta 4* Izola, morski oddih s polpenzionom | 1nadan.si

Počitnice za 2 osebi v hotelu Mirta 4* v Izoli: 1x nočitev s polpenzionom v komfortni 2+1 sobi + 1 otrok do 1,99 leta gratis + prost vstop na plažo + brezplačno parkiranje + animacija v visoki sezoni!

Hotel z bujnim mediteranskim parkom v mirni okolici je idealna izbira za udoben in sproščujoč oddih. V San Simonu se na kopališču ohranja edini tobogan na slovenski Obali, ki je prenovljen.

Hotel Mirta 4* Izola, morski oddih s polpenzionom
Hotel Mirta 4* Izola, morski oddih s polpenzionom
Hotel Mirta 4* Izola, morski oddih s polpenzionom
Hotel Mirta 4* Izola, morski oddih s polpenzionom
Hotel Mirta 4* Izola, morski oddih s polpenzionom
Hotel Mirta 4* Izola, morski oddih s polpenzionom
Hotel Mirta 4* Izola, morski oddih s polpenzionom
od 188,00€
    Kupi kupon

Končno ceno glede na izbrano število oseb in termin preračunate na prvem koraku nakupa.

Super cena
 
 

Avtomatska rezervacija termina

Pri tej ponudbi lahko rezervacijo termina opravite direktno preko rezervacijskega sistema 1nadan.
Prosti termini so konstantno ažurirani v koledarju unovčljivosti. Rezervacijo termina z vsemi potrebnimi podatki avtomatsko oddate v nakupnem procesu direktno preko rezervacijskega sistema 1nadan. Po plačilu naročila prejmete potrditev rezervacije na vaš e-mail. S prejemom potrditve je proces rezervacije zaključen in hotela ni potrebno kontaktirati.

Hotel Mirta z bujnim mediteranskim parkom v mirni okolici je idealna izbira za udoben in sproščujoč oddih. Hotel Mirta služi kot depandansa z recepcijo v sosednjem Hotelu Haliaetum. V depandansi Mirta je na voljo 43 dvoposteljnih sob.

Komfortna soba je velika 25 m2 in je opremljena z zakonsko posteljo ali ločenimi ležišči, kopalnico s tuš kabino ter balkonom. Vse sobe imajo sušilec za lase, klimo, direktno telefonsko linijo, satelitsko TV, mini bar, sef, Wi-Fi. Sobe krasijo sproščujoči razgledi na morje ali obmorsko zelenje.

Penzionska prehrana je organizirana v glavni restavraciji, v neposredni bližini hotelov in depandans. Pogled na Izolo je prav iz Restavracije San Simon najlepši. Tu vam nudimo pester izbor raznolikih jedi in bogastvo mediteranskih okusov.

Depandansa Mirta vam ponuja sproščujoč Wellness & Spa Mirta, kjer si lahko privoščite razvajanje z zeliščno savno, suho finsko savno, infrardečo savno, rimsko parno kopeljo, ledenim trenutkom, whirlpoolom ter številne druge lepotne tretmaje in masaže.

Na voljo je sodoben notranji bazen v hotelu Haliaetum. Običajno je zaprt v juliju in avgustu.

V San Simonu se na kopališču ohranja edini tobogan na slovenski Obali, ki je prenovljen. 

Urejena plaža San Simon je delno betonirana, peščena in mivkasta. Lep zaliv z mivko in lepim nizkim pristopom v morje je zelo primeren za najmlajše. Promenada vodi do plaže pod Belvederejem in nato do Mesečevega zaliva na levi strani, proti plaži Delfin in ventru pa na desni strani. Ležalniki in senčniki z doplačilom, na voljo pa je tudi prenovljen Bistro San Simon.

Po slovenski Obali se razprostirajo številne označene in neoznačene kolesarske poti različnih težavnosti, najbolj znana je sigurno med Izolo in Sečovljami. Ena izmed bolj poznanih obmorskih tekaških poti pa je pot od Kopra do Izole, ki poteka ob nekdanji železnici Parazzana in se konča v Simonovem zalivu. Na voljo so tudi 4 tenis centri in mini golf, v poletnih mesecih še vodni športi na in v vodi ter odbojka na mivki.

Za vas so pripravili bogat program, ki vam bo pričaral nepozabna doživetja. Vodne igre, kreativne delavnice z našim Billiyem in še veliko več.

Ponudba je del kategorij:

Ne spreglej ostalih super ponudb

Super cena
Nočitev: 2  |   Oseb: 4
Rovinj, Hrvaška

Prijeten oddih v Resortu Amarin 4* v Rovinju

Jesenske počitnice na morju!

Super cena
Nočitev: 2  |   Oseb: 5
Glavotok, Krk

Krasen morski oddih v kampu Glavotok na otoku Krku!

Ne spreglejte ostalih opcij med dodatnim možnostmi ponudbe!

Super cena
Nočitev: 2  |   Oseb: 2
Krk, Hrvaška

Jesenski oddih za 2 osebi v Hotel Resortu Dražica na prelepem Krku

Obiščite nepozabni otok Krk! 1 otrok do 9,99 let brezplačno!

Super cena
Nočitev: 2  |   Oseb: 2
NOVO Rogaška Slatina, Slovenija

Jesenski oddih v dvoje s polpenzionom v Grand Hotelu Sava 4* v Rogaški Slatini!

Odpravite se na vrhu 106-metrskega razglednega stolpa KRISTAL (ob doplačilu)! Ne spreglejte vseh opcij bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!

Super cena
Nočitev: 2  |   Oseb: 2
NOVO Rimske Toplice, Slovenija

Čudovit wellness oddih s kopanjem in savnanjem v Rimskih termah

Celodnevno kopanje tudi na dan prihoda in odhoda!

Super cena
Nočitev: 2  |   Oseb: 4
NOVO Donja Stubica, Hrvaška

Krasen družinski oddih v mobilnih hiškah v Termah Jezerčica

V tej ponudbi so na voljo tudi druge opcije, ne spreglejte vseh med dodatnimi možnostmi!