Apartmaji Puzek, Bibinje pri Zadru | 1nadan.si

SUPER CENA za sproščen oddih za 2 osebi v neposredni bližini Zadra: 7x nočitev v apartmaju Puzek + pijača dobrodošlice + končno čiščenje + posteljnina + parking in wi-fi! Otrok do 6. leta biva brezplačno!

Nepozabne počitnice v Bibinjah pri Zadru s čudovitim pogledom na otoka Ugljan in Pašman!

Apartmaji Puzek, Bibinje pri Zadru
Apartmaji Puzek, Bibinje pri Zadru
Apartmaji Puzek, Bibinje pri Zadru
Apartmaji Puzek, Bibinje pri Zadru
220,00€
    Kupi kupon
Super cena
 
 

Apartmaji Puzek se nahajajo v neposredni bližini Zadra - v Bibinjah s čudovitim pogledom na otoka Ugljan in Pašman. Do peščene plaže je 300 metrov. Vsi apartmaji so popolnoma opremljeni in imajo klimo, zunaj pa se nahaja tudi žar, na katerem lahko spečete tudi kakšno ribico, ki ste jo pred tem ujeli v kristalno čistem morju pred Kornati. Parkirišče pred apartmaji je ograjeno.

Ne spreglej ostalih super ponudb

Super cena
Nočitev: 2  |   Oseb: 2
Golte, Slovenija

Adrenalinski oddih v Wellness Hotelu Montis, Golte

V tej ponudbi so na voljo tudi druge opcije, preverite med dodatnimi možnostmi! Vrednost kupona je 70,00 €. Razliko 279,00 € do polne cene (349,00 €) plačate direktno ponudniku.

Super cena
Nočitev: 2  |   Oseb: 2
Reka, Hrvaška

Poletni oddih s polpenzionom za 2 osebi v Uvali Scott v Kraljevici

Ne spreglejte vseh opcij in terminov bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!

Super cena
Nočitev: 2  |   Oseb: 2
Rimske Toplice, Slovenija

Poletje v udobju Hotela Zdraviliški dvor 4* v čudovitih Rimskih toplicah

Razkošno razvajanje v hedonističnem stilu starih Rimljanov! Celodnevno kopanje tudi na dan prihoda in odhoda!

Super cena
Nočitev: 2  |   Oseb: 6
NOVO Vrsar, Hrvaška

Morski oddih v mobilnih hiškah kampa Valkanela v Vrsarju

Popolno poletje na čudoviti zeleni obali zahodne Istre!

Super cena
Nočitev: 2  |   Oseb: 2
NOVO Rabac, Hrvaška

Morski oddih s polpenzionom Valamar Sanfior Hotel & Casa 4* v Rabcu

MEGA dopust na vzhodni obali Istre! Ne spreglejte vseh opcij bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!

Super cena
Nočitev: 2  |   Oseb: 2
NOVO Ambrož pod Krvavcem, Slovenija

Poletne počitnice s polpenzionom v idiličnem Hotelu Krvavec 3*

Popolne poletne počitnice v čudovitem hotelu, okoli katerega je veliko krasnih pohodniških poti, v ponudbo pa je vključen tudi najem električnih koles! Ne spreglejte ostalih opcij med dodatnimi možnostmi ponudbe!