- Potovanja (565)
- Novo
- Ne spreglej
- Hoteli
- Opatija in Kvarner
- Istra
- Mobilne hiške
- Glamping in kampiranje
- Terme
- Apartmaji
- Terme Čatež
- Križarjenja
- Šolske počitnice
- Vikend paketi
- Hrvaška
- Dalmacija
- Luksuzni oddihi
- Slovenska Obala
- Metropole
- Narava in sprostitev
- Ekskluzivni Last minute
- First minute
- Za hišne ljubljenčke
-
Prikaži vse iz kategorije:
- Hoteli
- Šolske počitnice
- Hrvaška
- Hoteli Hrvaška
- Poletne počitnice
- Opatija in Kvarner
SUPER CENA za morske počitnice za 2 osebi v Karlobagu: 7x nočitev v sobi brez balkona s storitvijo all inclusive (bifejski zajtrk, kosilo in večerja z vključeno pijačo, brezplačna pijača in piškoti v baru) v hotelu Zagreb 3* + brezplačno koriščenje bazenov in savne!
Ultra last minute! 1. otrok do 11,99 biva gratis!
Hotel Zagreb se nahaja na samem robu obale, takoj ob kristalno čistem morju, kjer boste lahko uživali na svojem oddihu! Mešanica morskega in gorskega zraka je odlična priložnost za zdrav in sproščen oddih!
Hotel Zagreb je bil zgrajen leta 1985, prenovljen pa leta 2006. Razprostira se na 25000 m2 in je obkrožen z zelenilom. Hotel Zagreb razpolaga s 143 udobnimi sobami in 9 suitami. Sobe so dvoposteljne, triposteljne, klimatizirane, s kopalnico, TV-jem, balkonom in čudovitim pogledom na otok Pag (odvisno od razpoložljivosti). V hotelu se nahaja tudi bar, notranji bazen s sladko vodo, savna, wellness&spa, fitness in športni tereni. Od centra mesta je oddaljen 300 m, od zadarskega letališča pa 90 km.
Hotel Zagreb vsebuje bogato športno in zabavno ponudbo, ki vam omogoča zanimiv oddih, kot tudi program fakultativnih izletov v organizaciji hotela, do najlepših nacionalnih parkov hrvaške, starih mest ob obali in zanimivih otokov. V hotelu vam predlagajo številne izlete v okolici, od raftinga, kajaka na morju in brzicah, pohodništva in plezanja, jahanja, kolesarjenja, do obiska jam in NP Plitvička jezera ter izletov na Pag.
Ne spreglej ostalih super ponudb
Krasne počitnice v mobilnih hiškah v kampu Polari v Rovinju
Pomladni oddih v prelepem Rovinju!
Pomladni oddih s polpenzionom za 2 osebi v Uvali Scott v Kraljevici
Ne spreglejte vseh opcij in terminov bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!
Morski oddih v Falkensteiner Premium Campingu Zadar*****
Doživite velikonočni Zadar! Vrednost kupona je 31,00 €. Razliko 179,00 € do polne cene (210,00 €) plačate direktno ponudniku. Ne spreglejte dodatnih opcij med dodatnimi možnostmi ponudbe!
Pomladni oddih za 2 osebi v Hotelu Park Plaza Arena v Puli
Krasen oddih v sredozemskem okolju polotoka Verudela, le 50 m od morja!
Družinski oddih za 2 v Hotelu Mimosa Lido Palace 4* v Rabcu
V tej ponudbi so na voljo tudi drugi termini - ne spreglejte vseh med dodatnimi možnostmi!
Nepozabne počitnice v mobilni hiški v Camping Oliva 3* v Rabcu!
V tej ponudbi so na voljo tudi druge opcije bivanja in termini - ne spreglejte vseh med dodatnimi možnostmi!



