- Potovanja (463)
- Novo
- Ne spreglej
- Hoteli
- Opatija in Kvarner
- Namestitve smučanje
- Istra
- Ski opening
- Zimske počitnice
- Mobilne hiške
- Glamping in kampiranje
- Terme
- Apartmaji
- Terme Čatež
- Križarjenja
- Šolske počitnice
- Velika noč
- Vikend paketi
- Hrvaška
- Dalmacija
- Slovenska Obala
- Metropole
- Narava in sprostitev
- Ekskluzivni Last minute
- First minute
- Za hišne ljubljenčke
-
Prikaži vse iz kategorije:
- Apartmaji
- Šolske počitnice
- Hrvaška
- Apartmaji Hrvaška
- Poletne počitnice
- Opatija in Kvarner
SUPER CENA za morski oddih za do 4 osebe v apartmajih Opsenica na sončnem Rabu: 5x nočitev + uporaba bazena in jacuzzija!
Krasne počitnice v apartmajih le 300 m od plaže! Pri tej ponudbi lahko izberete tudi druge opcije, preverite med dodatnimi možnostmi ponudbe!
Osupljive naravne lepote, gozdovi in parki s stoletnimi borovci, črniko in agavami vas ne bodo pustili ravnodušnih ...
Apartmaji Opsenica stojijo sredi zelenja v Barbatu, 300 m od najbližje plaže.
Objekt je obdan z zelenjem in vrtom, gostom pa sta na voljo tudi oprema za žar in brezplačen brezžični internet. Osvežite se lahko tudi v bazenu in jacuzziju.
NAMESTITEV
Vsi apartmaji imajo opremljen balkon ali teraso. Imajo televizor s satelitskimi programi, polno opremljeno kuhinjo z jedilnico in kopalnico s kadjo ali tušem. Vse namestitvene enote imajo pralni stroj, klimo in ploski TV.
Otok Rab spada med najbolj sončne otoke na Jadranu in prava oaza za turiste, potnike in ljubitelje narave. Krasita ga razgibana obala in čisto morje. Ker leži na severnem delu Jadrana, ga niso obšli niti različni zgodovinski dogodki, o katerih pričajo ohranjene sledi preteklosti, predvsem v arhitekturi starega mesta in kulturno-zgodovinskih spomenikih iz rimske in grške dobe.
K bogati kulturni dediščini pa ne prispevajo le starodavni spomeniki, temveč tudi sodobni festiali, katerih cilj je pričarati zgodovinsko dediščino Raba. Tako lahko tam slišite zgodbe starih prebibalcev mesta in legende o mornarjih ter spoznate pestre zanimivosti. Številni spomeniki iz srednjega veka ter gotske in renesančne palače - še posebej pa cerkve in zvoniki - so prav tako del čarovnije otoka Raba.
Ne spreglej ostalih super ponudb
Super oddih za 2 osebi v Laguna Maradiso Hotelu by Aminess 3*
Sproščanje tik ob morju! Otrok do 9,99 let VKLJUČEN V CENO!
Morski oddih s polpenzionom in uporabo wellnessa v Hotelu Eden 4*
Ne spreglejte vseh opcij in terminov bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!
LIRI ADVENTURE s polpenzionom v Hotelu Excelsior 4* v Lovranu
Pustolovščina z Lirijem!
POMLADNI ODDIH s polpenzionom v Lifeclass hotelih 4* v Portorožu!
Vrednost kupona je 35,00 €. Razliko 197,00 € do polne cene (232,00 €) plačate direktno ponudniku.
POMLADNO PREBUJANJE s polpenzionom v hotelu Slovenija 5* v Portorožu
Obala vas vabi na prestižni oddih! Vrednost kupona je 45,00 €. Razliko 255,00 € do polne cene (300,00 €) plačate direktno ponudniku.
Pomladna eleganca in wellness razvajanje za dva v Grand hotelu Sava 4* v Rogaški
Ne spreglejte vseh opcij bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!



