Maskara znamke Maybelline, številke 1 v ZDA! | 1nadan.si

Za trepalnice, ki vam jih bodo zavidali! - 50 % na maskaro priznane blagovne znamke Maybelline. Izbirate lahko med kar 6 različnimi!

Za dolge, goste in zavidanja vredne trepalnice!

Maskara znamke Maybelline, številke 1 v ZDA!
Maskara znamke Maybelline, številke 1 v ZDA!
5,30€
    Kupi kupon
Vrednost:
10,59 €
-50%
Prihranek:
5,29 €
 
 

Maybelline spada med vodilne proizvajalce dekorativne kozmetike na svetu, ki neprekinjeno deluje že od leta 1915. V tem času je iz majhnega družinskega podjetja preraslo v številko ena na področju kozmetike v ZDA. Maybelline spremlja in postavlja nove trende, s tem pa ženskam daje pogum, da preizkušajo nove stile in dajo duška lastni kreativnosti pri ličenju.

Ponudba je del kategorij:

Ne spreglej ostalih super ponudb

Super cena
Nočitev: 2  |   Oseb: 4
Rovinj, Hrvaška

Prijeten oddih v Resortu Amarin 4* v Rovinju

Ne spreglejte vseh terminov bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!

Super cena
Nočitev: 2  |   Oseb: 2
Mala Nedelja, Slovenija

Bioterme 4* Mali Nedelja: sanjski POLETNI paket s kopanjem in polpenzionom

POLETJE + BAZENI = TOP ODDIH

Preživite sproščujoče počitnice v edinem okolju prijaznem hotelu v severovzhodnem delu Slovenije. Ne spreglejte vseh opcij bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe.

Super cena
Nočitev: 2  |   Oseb: 2
Kope, Slovenija

Poletne počitnice s polpenzionom v Grmovškovem domu na Kopah

Napolnite si baterije na zelenem Pohorju! Ne spreglejte vseh opcij bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!

Super cena
Nočitev: 2  |   Oseb: 2
NOVO Dobrna, Slovenija

Poletne počitnice s polpenzionom v Hotelu Švicarija 4*, Terme Dobrna

En otrok do 12. leta in en otrok do 4. leta BREZPLAČNO! Kopanje v termalnih bazenih tudi na dan odhoda!

Super cena
Nočitev: 2  |   Oseb: 2
NOVO Rimske Toplice, Slovenija

Termalne počitnice s kopanjem in savnanjem v Rimskih termah

Celodnevno kopanje tudi na dan prihoda in odhoda! V tej ponudbi so na voljo tudi druge opcije, preverite med dodatnimi možnostmi!

Super cena
Nočitev: 3  |   Oseb: 2
NOVO Neum, BiH

Mega oddih s polpenzionom v Hotelu Agava 4*

Vrednost kupona je 84,00 €. Razliko 336,00 € do polne cene (420,00 €) plačate direktno ponudniku. Ne spreglejte vseh opcij in terminov med dodatnimi možnostmi ponudbe.