- Potovanja (508)
- Novo
- Ne spreglej
- Hoteli
- Opatija in Kvarner
- Namestitve smučanje
- Krompirjeve počitnice
- Istra
- Novoletne počitnice, silvestrovo
- Mobilne hiške
- Zimske počitnice
- Glamping in kampiranje
- Terme
- Apartmaji
- Terme Čatež
- Križarjenja
- Šolske počitnice
- Velika noč
- Vikend paketi
- Hrvaška
- Dalmacija
- Luksuzni oddihi
- Slovenska Obala
- Metropole
- Narava in sprostitev
- Ekskluzivni Last minute
- First minute
- Za hišne ljubljenčke
Lahko kupujete! Aktivne so sledeče ponudbe:
Družinski izlet na Kope: Sprehod med krošnjami in samopostrežno kosilo!
Doživite gozd na povsem nov način, visoko nad tlemi, med drevesnimi krošnjami in uživajte v bogatem nedeljskem kosilu za vso družino.
Vstopnica za NOVI ADRENALINSKI PARK KOPE z malico
7 postaj na 20.000 m2! Popolna adrenalinska pustolovščina za ljudi vseh starosti in spretnostnih ravni! Ne spreglejte vseh opcij vstopnic med dodatnimi možnostmi ponudbe!
-
Prikaži vse iz kategorije:
- Hoteli
- Šolske počitnice
- Vikend paketi
- Namestitve smučanje
- Hoteli Slovenija
- Zimske počitnice
SUPER CENA za BOOM VIKEND na Kopah: 2x nočitev s polpenzionom za 2 osebi v hotelu Slovenj Gradec + 3-dnevna smučarska vozovnica za Kope (za dnevno in nočno smuko)! Smučarske počitnice na snežnih strminah Kop!
Vrednost kupona je 54 €. Razliko 215 € do polne cene (269 €) plačate direktno ponudniku. Plačilo pri ponudniku je možno tudi s turističnim bonom!
Hotel Slovenj Gradec*** je izjemno priljubljen pri gostih, ki želijo bivati v centru dogajanja in imeti na dosegu roke vse privilegije mesta.
V hotelu je možnost nastanitve za do 160 oseb v komfortnih dvo in več-posteljnih funkcionalno opremljenih sobah. Vse sobe imajo kopalnico in LCD televizor, nekatere imajo tudi balkon.
V vseh prostorih hotela je neomejen in brezplačen dostop do interneta (Wi Fi).
Kakovost hotelske ponudbe se odraža tudi v odlični restavraciji in slaščičarni v pritličju hotela.
V hotelu je picerija Kuf'r, kjer nudijo okusne pizze, burgerje, steake …
Od smučišča Kope je hotel oddaljen le 15 kilometrov.
Smučišče Kope je živahno družinsko smučišče nad Slovenj Gradcem. Razpolaga s šestimi vlečnicami in z dvema štirisedežnicama na 8 km smučarskih prog.
Kope nudijo odlične pogoje rekreacije za bolj in manj izurjene smučarje. Ob ugodnih snežnih razmerah je na voljo tudi urejena snežno sprehajalna pot (možnost teka na smučeh) vse do Ribniške koče.
Naravne lepote turističnega centra Kope, dobri pogoji za rekreacijo, zabava in domače vzdušje ter vsa pozornost prijaznega osebja vas bodo prepričali, da se boste na Kope radi vračali.
Ne spreglej ostalih super ponudb
Družinske termalne počitnice v hotelu Vesna 3*, Terme Topolšica
1. otrok do 4,99 in 2. otrok do 9,99 GRATIS! Vrednost kupona je 48,00 €. Razliko 194,00 € do polne cene (242,00 €) plačate direktno ponudniku.
Morski oddih za 2 v Depandansi Marina v Omišalju na otoku Krku
V tej ponudbi so na voljo tudi druge opcije, preverite med dodatnimi možnostmi!
Popoln oddih sredi Prekmurja, v prelepi Panonski vasi v Moravskih toplicah
Ne spreglejte vseh opcij bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!
Last minute oddih s polpenzionom v vrhunskem Hotelu Ambasador 5* v Opatiji
Krasen oddih v objemu klasične elegance vrhunskega hotela ob morju! Ne spreglejte vseh terminov bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!
Medeno razvajanje za 2 osebi v Hotelu Thermana Park Laško 4*
Vrednost kupona je 80,00 €. Razliko 453,80 € do polne cene (533,80 €) plačate direktno ponudniku. Ne spreglejte vseh opcij med dodatnimi možnostmi ponudbe.
Jesenska eleganca in wellness razvajanje za dva v Grand hotelu Sava 4* v Rogaški
Ne spreglejte vseh opcij bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!



