-
Prikaži vse iz kategorije:
- Lepota in zdravje
- Pedikura in manikura
Za lepe nohte naravnega videza kar doma! - 50 % na 15-delni set za naravno nego nohtov: 2x posodica, 1x steklena pilica, 1x pilica (4 grobosti), 1x pumpica, 5x lesen potiskač, 5x laki (1x top coat, 1x softener, 1x nail strengthener, 1x base coat, 1x cuticle oil). Poštnina je brezplačna.
Za lepe nohte na rokah lahko poskrbite kar v udobju svojega doma, samo pravo orodje potrebujete! Hkrati pa je tudi odlična ideja za božično darilo!
Opis izdelkov:
Posodica se uporablja za mehčanje obnohtne kožice pred samo manikuro. Lahko se uporabi tudi za tekočino za odstranjevanje geliša.
Steklena pilica je najbolša rešitev za oblikovanje in piljenje naravnega nohta, saj steklena pilica nohtov ne cefra in odpira robov, kar se pri navadnih pilicah zgodi in posledično pride do plastenja nohtne plaskve.
Pilica štirih grobosti je idealna za poliranje nohtne ploskve saj nohtu da naraven sijaj brez dodatnega laka.
Pumpica je primerna za vse odstranjevalce lakov. Priročna je predvsem zato, ker z njo iztisnete točno potrebno količino odstranjevalca, brez polivanja.
Potiskač se uporablja za odstranjevanje obnohtne kožice z nohtne ploskve.
Top coat hitro sušeč se nadlak z visokim sijajem, ki podaljša obstojnost barvnega laka.
Softener je mehčalec obnohtne kožice, pripomore k temu da se kožica neha cefrati, ker jo navlaži. Kožica ni več trda in robustna.
Nail strengthener je podlak z dodanim kalcijem, ki pripomore k trdoti nohta. Nohte nahrani in jim povrne trdnost ter zdrav videz.
Base coat je namenjem za zaščito nohta. Podaljša obstojnost barvnega laka.
Cuticle oil se uporablja za obnohtno kožico saj jo nahrani, zaščiti in navlaži, ravno prav za hladne zimske dni.
Ne spreglej ostalih super ponudb
Smučarska vozovnica z malico za smučarski center Kope
Prenovljene, širše proge, 3 nove freestyle proge, 2 novi štirisedežnici in vlečnica! Kope postajajo najbolj moderno smučišče v Sloveniji! Ne spreglejte vseh opcij smučarskih vozovnic med dodatnimi možnostmi ponudbe!
Sprostitev z masažo, savno in kopanjem v Wellnessu Živa na Bledu
Wellness z rajskim razgledom na Bled!
Mega romantično razvajanje za 2 v Wellnessu Adams Čatež
V wellnessu so na voljo finska savna, masažna kad, tuš, vedro presenečenja, postelja, garderoba in toaleta!
60-minutna TUINA masaža za 2 osebi v Zen Therapy Massage Center
Izkusi celovito moč tradicionalne kitajske medicine!
Čiščenje zobnega kamna v ordinaciji Sani Dental v Domžalah
Čiščenje zobnega kamna je priporočljivo vsakih 6 mesecev.
Biometrična e-fotografija za osebne dokumente
V tej ponudbi je na voljo tudi druga opcija, preverite med dodatnimi možnostmi!