-
Prikaži vse iz kategorije:
- Apartmaji
- Šolske počitnice
- Hrvaška
- Apartmaji Hrvaška
- Poletne počitnice
- Istra
Počitnice na jugu Istre! Super cena za 7-dnevni oddih, 6x nočitev za 2 osebi v apartmaju Glorija 4* v Puli + pijača dobrodošlice + posteljnina in brisače + klima + končno čiščenje + darilo presenečenja + brezplačno parkirišče in wi-fi!
V tej ponudbi so na voljo tudi druge opcije bivanja - ne spreglejte vseh med dodatnimi možnostmi ponudbe!
Obiščite največje mesto na istrskem polotoku in uživajte v vseh lepotah narave, istrskih specialitetah, zgodovinskih znamenitostih ter se sprostite v čudovitem apartmaju. Odkrijte lepote kulturnih in zgodovinskih znamenitosti Pule, čare nacionalnega parka Brioni, obiščite istrski zeliščni Disneyland v Balah (gojenje in proizvodnja aromatičnih in kozmetičnih izdelkov iz sivke, suhocvetnice, žajbla, rožmarina), akvarij v stari avstro-ogrski trdnjavi stari 130 let, izberite vrhunsko ekstra deviško oljčno olje iz bližnjih mlinov, se sprehodite po poteh kažuna ... predlagamo sprehode ob obmorskem sprehajališču in obisk naravnih parkov Šijanski gozd in Rt Kamenjak (pot dinozavrov).
Apartma je moderno opremljen in stilsko urejen. Ima veliko spalnico z udobno zakonsko posteljo (ležišče Dormeo), popolnoma opremljeno moderno kuhinjo s pomivalnim strojem in dvema hladilnikoma, pečico, indukcijsko ploščo, klimo, dnevno sobo, na novo prenovljeno kopalnico s pralnim in sušilnim strojem in veliko tuš kabino.
Apartma ima tudi opremljen balkon za popolno sproščanje ob pogledu na morje in otoke nacionalnega parka Brioni in panoramskem pogledu na pokrajino bližnjih krajev (Vodnjan, Galižana, Barbariga).
Ne spreglej ostalih super ponudb
Vstopnica za nepozabni Gardaland
Ne spreglejte vseh možnosti obiska zabaviščnega parka Gardaland in akvarija Sea Life med dodatnimi možnostmi ponudbe.
Oddih s polpenzionom v PRENOVLJENEM Remisens Hotelu Lucija 4* v Portorožu
Otrok do 12. leta GRATIS! V tej ponudbi so na voljo tudi druge opcije - ne spreglejte vseh med dodatnimi možnostmi!
Pomladni oddih za 2 osebi v Hotel Resortu Dražica na prelepem Krku
Obiščite nepozabni otok Krk! 1 otrok do 9,99 let brezplačno!
Pomladni oddih v Boutique hotelu Intermezzo 4* na otoku Pag
V tej ponudbi so na voljo tudi druge opcije, preverite med dodatnimi možnostmi!
Junijski oddih v dvoje s polpenzionom v Thermal Resortu Lendava
Uživajte v termalnih bazenih ter PRENOVLJENEM zunanjem bazenu Gjezir in letno-zimskem bazenu! Kopanje tudi na dan prihoda in odhoda!
Popoln morski oddih s polpenzionom v Resortu Belvedere 4* v Vrsarju
V tej ponudbi so na voljo tudi druge opcije - ne spreglejte vseh med dodatnimi možnostmi!



