Počitnice za 2 osebi v Villi Donat 4* & Depandansi 3* v Biograd na Moru: 1x nočitev s polpenzionom v superior 2+2 sobi + 1. in 2. otrok do 6,99. leta gratis + uporaba zunanjih bazenov + uporaba Gaming room-a + uporaba namiznega tenisa in igrišča za odbojko!
Začutite čar preteklosti v romantični počitniški Villi Donat & Depandansi v bližini čudovite plaže. Na voljo je uporaba zunanjega bazena in Aquatic Beach Club zunanjega bazena, ter Gaming Room-a.
Končno ceno glede na izbrano število oseb in termin preračunate na prvem koraku nakupa.
Ne spreglejte dodatnih možnosti
Podrobnosti o ponudbi
- Rezervacijo opravite v nakupnem procesu direktno preko rezervacijskega sistema 1nadan.
- Po potrjeni rezervaciji obstaja možnost odpovedi rezervacije vsaj 15 dni pred prihodom, v tem primeru ste upravičeni do spremembe termina po aktualni ceni. V primeru odpovedi rezervacije 14 ali manj dni pred prihodom so stroški sledeči: od 14. do 1. dneva pred prihodom ali na dan prihoda v višini 3 nočitev, v primeru neprihoda 100% končne cene. Za odpoved se obrnite na e-mail [email protected].
- Ob prihodu v hotel morate predložiti voucher, prejet ob potrditvi rezervacije.
- Ugodnosti za otroke: brezplačno bivanje s polpenzionom za prvega otroka do 6,99. leta na pomožnem ležišču; brezplačno bivanje s polpenzionom za drugega otroka do 6,99. leta v postelji s starši.
- Možna doplačila v nakupnem procesu: bivanje s polpenzionom za otroka od 7. do 11,99. leta na pomožnem ležišču s 70% popustom; bivanje s polpenzionom za otroka od 12. do 14,99. leta na pomožnem ležišču s 50% popustom; bivanje s polpenzionom za osebo nad 15 let na pomožnem ležišču s 20% popustom; 30% doplačilo v primeru krajšega bivanja od minimalnega števila nočitev bivanja (na povpraševanje).
- Obvezna doplačila na recepciji: 1,50 €/osebo/dan za turistično takso.
- Možna doplačila na recepciji: 15-20 €/osebo/dan za kosilo; 8-10 €/dan za parkirišče; 8 €/dan za otroško posteljico (potrebna najava ob rezervaciji); 20 €/dan za hišnega ljubljenčka (potrebna najava ob rezervaciji).
- Prijava od 14.00; odjava do 10.00.
- Vse reklamacije in pritožbe je potrebno oddati na licu mesta na recepciji, v nasprotnem primeru je ne moremo reševati po vašem odhodu iz hotela.
- Pridružujemo si pravico do spremembe cen ali razprodanih terminov v kateremkoli trenutku brez predhodnega obvestila. Po potrjeni rezervaciji spremembe niso več mogoče.
- Ponudba vsebuje: počitnice za 2 osebi v hotelu Villa Donat 4* & Depandansa 3* v Biograd na Moru: 1x nočitev s polpenzionom v superior dvoposteljni sobi z možnostjo 1 pomožnega ležišča (maksimalna kapaciteta sobe: 3 odrasle osebe in 1 otrok do 6,99. leta) + uporaba zunanjega sladkovodnega bazena + uporaba Aquatic Beach Club zunanjega bazena + uporaba namiznega tenisa in igrišča za odbojko + uporaba Gaming room-a + animacija za odrasle in otroke (15.6.-7.9.) + brezplačen WiFi.
Avtomatska rezervacija termina
Pri tej ponudbi lahko rezervacijo termina opravite direktno preko rezervacijskega sistema 1nadan.
Villa Donat 4* & Depandansa 3* se nahaja v zgodovinski vili sredi sredozemskega vrta v malem primorskem kraju Sv. Filip in Jakov, ki slovi po zgodovinskih vilah in parkih zadarskih plemičev.
Superior dvoposteljna soba je velika cca 21 m2 in ima zakonsko posteljo z ločenima ležiščema in možnost 1 pomožnega ležišča. Kopalnica s tušem in sušilcem za lase, Na voljo SAT TV + radio, sef, mini bar, direktna telefonska linija. Vse sobe so klimatizirane.
Bogat zajtrk in večerjo z dalmatinskimi specialitetami postrežeJo v restavraciji s teraso, obdano z razkošnim sredozemskim vrtom.
Pred hotelom se nahaja zunanji bazen s sladko vodo in otroški bazen. Na voljo je tudi uporaba Aquatic Beach Club zunanjega bazena.
200 m od hotela se nahaja prodnata in peščena plaža. Eden izmed vstopov v morje prilagojen invalidnim osebam. Možnost najema senčnikov in ležalnikov na plaži (doplačilo).
Na voljo uporaba uporaba namiznega tenisa in igrišča za odbojko ter uporaba Gaming room-a.
Podrobnosti o ponudniku
Liburnska ul. bb
23207 Sveti Filip i Jakov
Hrvaška
Ne spreglej ostalih super ponudb
Oddih s polpenzionom na otočku Sv. Andrije v Island Hotelu Istra 4*
Čudovit hotel na simpatičnem otočku pri Rovinju! Vključeno bivanje 1 otroka do 11,99 let! Ne spreglejte vseh opcij bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!
Popoln morski oddih s polpenzionom v Resortu Belvedere 4* v Vrsarju
V tej ponudbi so na voljo tudi druge opcije - ne spreglejte vseh med dodatnimi možnostmi!
Morski oddih v mobilnih hiškah Premium BBQ kampa Valkanela v Vrsarju
Posteljnina, brisače in končno čiščenje vključeni! Popolno poletje na čudoviti zeleni obali zahodne Istre!
Nepozabni glamping oddih v pravih vinskih sodih na Ptuju
Oddih v vinskem sodu, savnanje v panonski hiši in vinskem sodu, kopanje v termalni vodi! Ne spreglejte ostalih opcij med dodatnimi možnostmi ponudbe!
Termalne počitnice za dve osebi v Hotelu Bioterme 4*
Preživite sproščujoče počitnice v edinem okolju prijaznem hotelu v severovzhodnem delu Slovenije. Ne spreglejte vseh opcij med dodatnimi možnostmi ponudbe.
Poletne počitnice s polpenzionom v vrhunskem Valamar Diamant Hotelu 4*
Hotel za rekreacijo in sprostitev! Ne spreglejte vseh terminov med dodatnimi možnostmi ponudbe!



