Hotel Lumbarda, Korcula: poletne pocitnice | 1nadan.si

SUPER CENA za 3-dnevni oddih za 2 osebi v Hotelu Lumbarda v simpatični vasi Lumbarda na Korčuli: 2x nočitev z zajtrkom v sobi s pogledom na park + uporaba hotelskega bazena in ležalnikov ob bazenu (glede na razpoložljivost) + wi-fi in parking!

V tej ponudbi so na voljo tudi druge opcije bivanja - ne spreglejte vseh med dodatnimi možnostmi ponudbe!

Hotel Lumbarda, Korcula: poletne pocitnice
Hotel Lumbarda, Korcula: poletne pocitnice
Hotel Lumbarda, Korcula: poletne pocitnice
Hotel Lumbarda, Korcula: poletne pocitnice
157,00€
    Kupi kupon
Super cena
 
 

Hotel Lumbarda stoji v sončni uvali, obdan s sredozemskimi borovci, le 20 m od morja, v centru vasi Lumbarda.
Gostom je na voljo 44 renoviranih sob s kopalnico, klimo, mini hladilnikom, sefom, satelitsko TV in balkonom.
Pred hotelom je tudi bazen z barom, kjer strežejo prigrizke in širok izbor pijač. Bazen obdaja prijetna terasa s stoli in ležalniki, ki je idealna za počitek in oddih. Hotel ima tudi restavracijo, kjer vam postrežejo z zajtrkom.

Ne spreglej ostalih super ponudb

Super cena
Nočitev: 2  |   Oseb: 4
Rovinj, Hrvaška

Prijeten oddih v Resortu Amarin 4* v Rovinju

Ne spreglejte vseh terminov bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!

Super cena
Nočitev: 2  |   Oseb: 2
Mala Nedelja, Slovenija

Bioterme 4* Mali Nedelja: sanjski POLETNI paket s kopanjem in polpenzionom

POLETJE + BAZENI = TOP ODDIH

Preživite sproščujoče počitnice v edinem okolju prijaznem hotelu v severovzhodnem delu Slovenije. Ne spreglejte vseh opcij bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe.

Super cena
Nočitev: 2  |   Oseb: 2
Kope, Slovenija

Poletne počitnice s polpenzionom v Grmovškovem domu na Kopah

Napolnite si baterije na zelenem Pohorju! Ne spreglejte vseh opcij bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!

Super cena
Nočitev: 2  |   Oseb: 2
NOVO Dobrna, Slovenija

Poletne počitnice s polpenzionom v Hotelu Švicarija 4*, Terme Dobrna

En otrok do 12. leta in en otrok do 4. leta BREZPLAČNO! Kopanje v termalnih bazenih tudi na dan odhoda!

Super cena
Nočitev: 2  |   Oseb: 2
NOVO Rimske Toplice, Slovenija

Termalne počitnice s kopanjem in savnanjem v Rimskih termah

Celodnevno kopanje tudi na dan prihoda in odhoda! V tej ponudbi so na voljo tudi druge opcije, preverite med dodatnimi možnostmi!

Super cena
Nočitev: 3  |   Oseb: 2
NOVO Neum, BiH

Mega oddih s polpenzionom v Hotelu Agava 4*

Vrednost kupona je 84,00 €. Razliko 336,00 € do polne cene (420,00 €) plačate direktno ponudniku. Ne spreglejte vseh opcij in terminov med dodatnimi možnostmi ponudbe.