Družinski oddih v apartmajih 3* na prelepem Ugljanu | 1nadan.si

Zelena punta vas vabi! SUPER CENA za 2-dnevni najem apartmaja tipa A (2 odrasla + 1 otrok do 12 let) v turistični vasi Zelena Punta na otoku Ugljanu: 1x nočitev v klimatiziranem apartmaju 3* s polpenzionom + wi-fi in parking!

Ne spreglejte vseh možnosti bivanja v apartmajih turističnega naselja Zelena Punta med dodatnimi možnostmi ponudbe!

Družinski oddih v apartmajih 3* na prelepem Ugljanu
Družinski oddih v apartmajih 3* na prelepem Ugljanu
Družinski oddih v apartmajih 3* na prelepem Ugljanu
Družinski oddih v apartmajih 3* na prelepem Ugljanu
Družinski oddih v apartmajih 3* na prelepem Ugljanu
119,00€
    Kupi kupon
Super cena
 
 

Počitniško naselje Zelena Punta
Počitniško naselje Zelena punta ponuja družinam in hišnim ljubljenčkom prijazno nastanitev v prisrčni Kukljici na nepozabnem otoku Ugljanu.
Vse nastanitvene enote imajo SAT-TV. Del enot ima jedilnico in/ali balkon. Apartmaji so opremljeni s priročno kuhinjo z mikrovalovno pečico, hladilnikom in kuhalnikom.
V počitniškem naselju Zelena punta boste našli nekaj za vsakogar - od restavracije in igrišča za otroke, do teniškega igrišča. Področje je tudi priljubljeno pri potapljačih in ribičih.

Ne spreglej ostalih super ponudb

Super cena
Nočitev: 2  |   Oseb: 2
Kope, Slovenija

Poletne počitnice s polpenzionom v Grmovškovem domu na Kopah

Napolnite si baterije na zelenem Pohorju! Ne spreglejte vseh opcij bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!

Super cena
Nočitev: 2  |   Oseb: 2
Moravske Toplice, Slovenija

Termalni oddih s polpenzionom in kopanjem; Hotel Vivat 5*, Terme Vivat

OTROK DO 11,99 LET GRATIS!

Celodnevno kopanje na dan prihoda in odhoda!

Super cena
Nočitev: 2  |   Oseb: 4
Rovinj, Hrvaška

Prijeten oddih v Resortu Amarin 4* v Rovinju

Ne spreglejte vseh terminov bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!

Super cena
Nočitev: 2  |   Oseb: 2
NOVO Dobrna, Slovenija

Poletne počitnice s polpenzionom v Hotelu Švicarija 4*, Terme Dobrna

En otrok do 12. leta in en otrok do 4. leta BREZPLAČNO! Kopanje v termalnih bazenih tudi na dan odhoda!

Super cena
Nočitev: 2  |   Oseb: 2
NOVO Rimske Toplice, Slovenija

Termalne počitnice s kopanjem in savnanjem v Rimskih termah

Celodnevno kopanje tudi na dan prihoda in odhoda! V tej ponudbi so na voljo tudi druge opcije, preverite med dodatnimi možnostmi!

Super cena
Nočitev: 3  |   Oseb: 2
NOVO Neum, BiH

Mega oddih s polpenzionom v Hotelu Agava 4*

Vrednost kupona je 84,00 €. Razliko 336,00 € do polne cene (420,00 €) plačate direktno ponudniku. Ne spreglejte vseh opcij in terminov med dodatnimi možnostmi ponudbe.