Lahko kupujete! Aktivne so sledeče ponudbe:
Sprostitvena antistresna masaža 3v1
Znebite se posledice stresa s temeljito masažo za boljše počutje!
PEEL RE-NEW, celovita prenova kože za mladosten in zdrav videz
Obnovi, pomladi in okrepi svojo kožo z učinkovitim dvojcem AHA in BHA kislin.
Kraljevska estetska pedikura Afrodita z eksfoliacijsko masko in refleksoterapijo
Spoznajte nove negovalne uspešnice AFRODITA Professional! Nega je primerna tudi za DIABETIKE!
Poglobljena vlažilna nega za svežo, napeto in vidno prerojeno kožo!
Vlažilna terapija Afrodita s "plump" učinkom za globinsko obnovo in izjemno svež občutek že po prvi negi!
Prestižna 70-minutna sprostitvena masaža v Mestu lepote
Preženite posledice stresa in si podarite popolno sprostitev z vrhunsko masažo, ki jo izvajajo izkušeni in strokovno usposobljeni terapevti!
Terapija Microneedling za intenzivno osvežitev obraza in pomladitev videza!
Rezultati vidni že po prvi trepaiji!
Lepotna nega obraza in dekolteja z ritualmo Limfne aktivacije
Po negi bo vaša koža zasijala z opazno bolj vitalnim videzom!
Popolno razvajanje za dve osebi z lifting učinkom v salonu Mesto lepote
Razvajanje za dve osebi z osvežilno nego obraza, masažo in popolno sprostitvijo – idealno za skupni pobeg od vsakdana.
50-minutna manualna limfna drenaža telesa v salonu Mesto lepote
Pustite se rokam izkuženih terapevtov!
Posebna gobinska nega obraza nečiste in problematične kože za mladostnike!
Zagotovite koži svojega obraza vrhunsko nego, ki jo potrebuje!
Cell energy boost nega obraza za prebujanje kožnih celic
S 5 % niacinamida intenzivno vlaži, izenačuje ten kože in izboljšuje absorpcijo aktivnih sestavin za še boljše rezultate.
-
Prikaži vse iz kategorije:
- Lepota in zdravje
- Pedikura in manikura
Popolno razvajanje za kožo obraza! - 68 % na 60-minutno lepotno pomlajevalno nego obraza 2v1 v salonu Mesto lepote v trgovskem centru City v Mariboru + GRATIS presoterapija (45 min)!
Krasno darilo za materinski dan!
LEPOTNA POMLAJEVALNA NEGA OBRAZA
- čiščenje kože
- abrazivni piling z masažo
- ultrazvočno globinsko čiščenje
- pomlajevalna maska glede na tip kože
- vtiranje maske z ultrazvokom ali z masažo ali z oblogo
- zaključna krema
- svetovanje za nadaljno nego kože
Presoterapija je terapevtski tretma, ki je kot alternativna možnost k ročni limfni drenaži. Temelji na nadzorovanem zračnem pritisku za noge in trebuh. Cilj presoterapije je aktivacija boljšega pretoka krvi nazaj proti srcu in posledično pomaga pri težavi z nabiranjem vode pod kožo. S presoterapijo dosežemo, da razstrupljamo telo in krepimo imunski sistem, deluje tudi antistresno.
V Mestu Lepote smo se obvezali vrniti ravnotežje in harmonijo obrazu in telesu...
Smo individualni kozmetični in terapevtski salon z strokovno šolanim timom s pridihom veganske kozmetike ter celostnim pristopom za vsako stranko. Z uporabo neagresivnih terapij in naravne kozmetike dosegamo čudovite rezultate. V kozmetiki afrodita je združeno znanje kemije, farmacije ter kozmetike v naravni kozmetiki slovenskega proizvajalca. Bio kozmetika je prilagojena vsakemu uporabniku, ki uporabnika spremlja in dokazuje rezultate. Mesto Lepote je edinstveno v tem, da vse tretmaje in terapije prilagodi posamezniku. AFRODITA verjame v moč narave, zato v izdelke, razvite po lastnih recepturah, v zajetni meri vgrajuje le preverjeno najboljše naravne aktivne sestavine, vedno bolj izloča nenaravne primesi in si prizadeva, da izbira sestavine iz ekološke pridelave. AFRODTINI izdelki vsebujejo 99,9% naravnih sestavin. Na osnovi izkušenj in analiz bomo za vas pripravili individualen program terapij, ki vam bo zagotovil svež in mladosten videz, saj se zavedamo, da v vsej poplavi vsemogočih ponudb izdelkov in storitev, želite izbrati najboljše.
Ne spreglej ostalih super ponudb
Oddih s polpenzionom v PRENOVLJENEM Remisens Hotelu Lucija 4* v Portorožu
Otrok do 12. leta GRATIS! V tej ponudbi so na voljo tudi druge opcije - ne spreglejte vseh med dodatnimi možnostmi!
Popoln morski oddih s polpenzionom v Resortu Belvedere 4* v Vrsarju
V tej ponudbi so na voljo tudi druge opcije - ne spreglejte vseh med dodatnimi možnostmi!
Morski oddih v Hotelu Pineta 3* ali apartmajih Riva 3* v Vrsarju
Krasen pomladni oddih ob morju!
Mega paket s polpenzionom za 2 osebi v Aminess Vival Maestral Hotelu
Miren in sproščujoč oddih na morju! Otrok do 9,99 let VKLJUČEN V CENO!
Pomladni oddih za 2 osebi v Remisens Hotelu Metropol 5* v Portorožu
Nepozaben oddih na Obali! Ne spreglejte vseh opcij bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!
Romantični pobeg za 2 osebi v Hotelu Thermana Park Laško 4*
Vrednost kupona je 75,80 €. Razliko 424,00 € do polne cene (499,80 €) plačate direktno ponudniku.